Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Zobrazuji posledních 30 aktualit.

23.11.T. Havránek v pořádkuV minulých utkáních chyběl útočník Tomáš Havránek, protože měl od lékaře předepsaná antibiotika. "Tomáš už je v pořádku a v sobotním utkání se Vsetínem by měl být připraven naskočit do hry," říká trenér mužů Martin Sobotka.
Havířov - Přerov 4:5
22.11.R. Erat nemocenV dnešním utkání s Frýdkem-Místkem chyběl útočník Roman Erat, kterého skolila nemoc. "Zatím není jasné, jak dlouho bude probíhat jeho léčba, snad to nebude nic vážného," přeje si trenér Martin Sobotka.
Benátky n/J - Přerov 4:5sn
13.11.Sobotka 400 zápasů NHLTřebíčský odchovanec VLADIMÍR SOBOTKA odehrál v NHL utkání s číslovkou 400. Na svém kontě má 134 bodů. Gratulujeme!
13.11.Třebíč v Náměšti n/OKvůli přípravným pracím před koncertem konaným na třebíčském ZS v sobotu 18.11. budou muži Horácké Slavie Třebíč v pátek 17.11. absolvovat tréninkovou jednotku v Náměšti nad Oslavou.
7.11.Červená i s hráči HSTStředečního (8.11.2017) aktu darování krve v akci Červená, barva našeho života se rozhodli zúčastnit také hráči Horácké Slavie Třebíč, kteří na třebíčskou transfúzku dorazí cca v 9:30. Více info ZDE.
Havířov - Prostějov 2:5
24.10.Událost k dárcovství Registrace dárců přes facebookovou událost k akci Červená, barva našeho života ZDE.
23.10.Pokuty za fans pro HSTDisciplinární komise Českého svazu ledního hokeje uložila Horácké Slavii Třebíč dvě pokuty za chování jejich příznivců. 10 000 korun za odpálení pyrotechniky ve vnitřním prostoru stadionu při utkání v Přerově. Odůvodnění: „Z řad fanoušků hostujícího mužstva během 1. třetiny vyletěla k mantinelu jedna světlice a během 2. třetiny vyletěly dvě světlice, které zamořily halu. V přestávce mezi 2. a 3. třetinou došlo k fyzickému napadení pořadatelů ze strany hostujících fanoušků.“ (doloženo videozáznamem)
Další pokuta 5 000 korun byla udělena za chování části fanoušků při domácím utkání s Havířovem. Odůvodnění: Po skončení utkání v sektoru domácích použita pyrotechnika – zasáhla pořadatelská služba.“ DK ČSLH po provedení dokazování videozáznamem předmětné situace shledala, že k použití pyrotechniky došlo skrytě při roztažení transparentu, kdy tato byla položena pod nohy příznivců družstva Klubu, přičemž tímto způsobem došlo k použití minimálně jednoho kusu pyrotechniky. K pokutám je třeba připočítat dvakrát 1 000 korun jako správní poplatek za projednání přestupků.
Havířov - Benátky n/J 3:2
17.10.Fanshop revueHned NĚKOLIK NOVINEK nabízí Fanshop Horácké Slavie Třebíč. Jsou to nové samolepky, přívěsek na klíče 90 let HST, minidres 90 let HST, propiska 90 let HST, nafukovací fandítka a další předměty. Chystáme textil, (kvalitní triko a mikinu) který bude již brzy možno získat pouze na objednávku.
Havířov - Litoměřice 2:1p
12.10.Oficiální FB WSM LigyDruhá nejvyšší soutěž připravila pro fanoušky další informační kanály – WSM Liga spustila oficiální profily na Facebooku sledujte zde a Instagramu sledujte zde.
11.10.12. kolo - výsledkyTřebíč - Frýdek-Místek 4:0
Litoměřice - Slavia Praha 4:3p
Kladno - Č. Budějovice 4:2
K. Vary - Prostějov 6:3
Ústí n/L - Kadaň 9:2
Přerov - Havířov 2:3sn
Benátky n/J - Vsetín - hraje se v úterý 9.1.
9.10.Video z Kadaně ZDARMADnešní utkání v Kadani můžete sledovat od 18:00 ve videopřenosu ZDARMA!
Benátky n/J - Frýdek-Místek 2:3p
6.10.Prostějov rizikovýSobotní utkání (7.10. v 17:30) s Prostějovem bylo policií ČR vyhodnoceno jako rizikové. Proto bude u všech vchodů na stadion probíhat důsledná kontrola všech vstupujících osob. Prosíme proto diváky, aby na stadion přišli včas, jeho brány se otevřou už v 16:30. Na multimediální kostku chystáme program cca od 16:45. Od stejného času bude otevřen i Fanshop.
4.10.Za HS R. DivišDo Horácké Slavie Třebíč přichází na střídavé starty útočník Richard Diviš. Nastoupí už v dnešním utkání v Českých Budějovicích.
4.10.9. kolo - výsledkyČ. Budějovice - Třebíč 2:1p
Slavia Praha - K. Vary 1:5
Litoměřice - Kladno 1:2sn
Prostějov - Vsetín 5:4
Havířov - Ústí n/L 4:8
Přerov - Benátky n/J 2:1sn
Kadaň - Frýdek-Místek 3:4
3.10.Info ke kádru mužůObránce Filip Král odchází do kanadské WHL a za Horáckou Slavii už tedy nebude nastupovat. Na marodku byli dopsáni Ondřej Malec a Tomáš Havránek.