Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Zobrazuji posledních 30 aktualit.

3.9.Permice v prodejiNa pokladnách ZS jsou při utkáních ke koupi permanentky na stání a na deset zápasů. Permanentky na sezení jsou v prodeji na sekretariátu klubu každý pracovní den od 08:00 do 15:00. Více info ZDE.
3.9.Klecha v TR nepokračujeAmerický útočník Dakota Klecha nebude pokračovat v Horácké Slavii. "Nevešel se nám do čtyř pětek, byl na hraně kádru. Dohodli jsme se proto, že se vrátí do Pelhřimova a pokusí se tak probojovat k nám do týmu. Společně se svým agentem ale nakonec zvolil variantu zahraničního angažmá a podle posledních zpráv bude působit v Polsku. V Pelhřimově nastoupili včera naši hráči brankář Dominik Svoboda a útočníci Jiří Roupec s Filipem Benešem, dnes ale budou hrát znovu za nás. Jejich angažmá se ještě bude řešit," vysvětlil hlavní trenér HST Jiří Mička.
2.9.Sobotní prezentace HSTV sobotu 5. září se bude Horácká Slavia prezentovat na akci S námi bez nudy konané na Podzámecké Nivě. Akce začíná ve 14:00, pro děti jsou připraveny různé soutěže a pro rodiče podrobné informace k náboru dětí. Akce se zúčastní i trenéři mládeže, kteří budou rodiče osobně informovat.
2.9.Výjezd do PV 19. záříSdružení HSFANS pořádá první výjezd sezóny, a to v sobotu 19. září. Odjezd busu cca ve 13:30, cena mezi 200 a 250 korunami. Přihlášky na tradičním emailu vyjezdy.trebic@email.cz
28.8.Zúžení kádru odloženoBylo avizováno, že dnes v pátek 28.8. proběhne korekce v současném kádru Horácké Slavie, avšak i kvůli složité situaci v kádrech partnerských týmů bylo rozhodnutí odloženo. "Dohodli jsme se, že začneme řešit transfery obou amerických hráčů, Klechy i Baldwina, a také Slovince Luky Petelina. Další rozhodnutí zatím odložíme. Fanoušky budeme informovat, jakmile se situace vyjasní," podává vysvětlení hlavní trenér Horácké Slavie, Jiří Mička.
27.8.Do HS Psota a BittnerZa Horáckou Slavii v dnešním utkání proti Jihlavě nastoupí dvě nové tváře. Jedná se o dva útočníky, kterými jsou třiadvacetiletý Ladislav Bittner a jednadvacetiletý Matěj Psota. Oba přichází do Třebíče na zkoušku z Liberce. V minulých sezónách oba působili v Benátkách nad Jizerou.
25.8.J. Wasserbauer zraněnÚtočník Jan Wasserbauer si odnesl z utkání v Českých Budějovicích po zásahu pukem zranění v podobě zlomeniny ruky. Doba léčení je odhadnuta na cca jeden měsíc.
18.8.J. Peroutka skončilObránce Jiří Peroutka dnes na vlastní žádost ukončil své angažmá v Horácké Slavii. Dle jeho vlastních slov se bude věnovat zaměstnání a hokej bude hrát ve druhé lize.
18.8.P. Eliáš trénuje s HST S Horáckou Slavií Třebíč se letos opět připravuje její slavný odchovanec, dvojnásobný vítěz Stanley cupu a dlouholetý hráč New Jersey Devils. S třebíčským týmem bude Patrik Eliáš trénovat až do pátku 21. srpna. Rozpis tréninků A - týmu najdete v rozpisu ledu.
17.8.Pacalová do repre U18Třebíčský hokej vychoval už mnoho osobností, nyní si reprezentační start připíše také Kristýna Pacalová, hráčka mladšího dorostu HST. Reprezentační pozvánku obdržela pro přátelská utkání s Ruskem v kategorii ženy U18. Zápasy budou sehrány ve dnech 19. 8. – 23. 8. 2015 na Zimním stadionu v Roudnici nad Labem.
4.8.Škrdlová opět v repreObránkyně Horácké Slavie Třebíč Adéla Škrdlová byla znovu pozvána na kemp reprezentace žen zaměřený na individuální dovednosti konaný v Bystřici nad Pernštejnem ve dnech 14. 8. – 16. 8. 2015.
31.7.Štěstí ve Fanshopu HSTKe šťastné události došlo při včerejším utkání s Kometou Brno přímo ve Fanshopu HST. Fanouškovi, který si vybíral, zkoušel velikosti, přišla SMS právě ve chvíli, kdy měl svůj telefon uvnitř nového obalu. Když si zboží vybral a zprávu si přečetl, musel se radostí posadit, právě totiž vyhrál v jedné celorepublikové loterii 250 000 korun! GRATULUJEME! Jak je vidět, logo Horácké Slavie Třebíč nosí pořádný ranec štěstí! Fanshop bude otevřený i na středeční duel s reprezentací Francie. Přijďte si nakoupit, možná i Vám přinese logo našeho klubu štěstí! HST
28.7. Starší žáci na ledSraz všech hráčů bude 2. 8. 2015, neděle, ve 14:30 na ZS v Třebíči. S sebou kompletní hokejovou výzbroj, převlečení na rozcvičku, pevnou obuv, láhev na pití.
Harmonogram:
- sraz 14:30
- rozcvičení cca 15 min
- led 15:30 až 16:45
- výběh + protažení 17:00 - 17:40
V podobném duchu celé prázdniny. Další rozpis ledů sledovat na stránkách hstrebic.cz
27.7.Na led i MDOTréninky na ledě zahájí i tým mladšího dorostu MDO, ročníky 2000 + 2001. Sraz v Ne 16:00 hodin, výstroj + věci na suchou přípravu + švihadlo s sebou. Trénink od 17:00 - 18:00 h.
Trenéři Barvíř, Caha.
26.7.FOTO: Muži na leděV neděli 26. července od 17:00 vyjeli na zbrusu nový led muži Horácké Slavie Třebíč. Na prvním tréninku se objevilo 24 hráčů do pole a čtyři brankáři - FOTOGRAFIE ZDE. Tým se však teprve bude formovat, o změnách na soupisce budeme fanoušky informovat.
23.7.Bruslení veřejnostiHned v prvním týdnu od nově vyrobeného ledu můžete vybalit brusle a přijít si zabruslit na veřejné bruslení. Termíny:
úterý 28.7. 18:00 - 19:30
pátek 31.7. 18:00 - 19:30
neděle 2.8. 18:15 - 19:45
22.7.Muži na led už v neděliMuži Horácké Slavie mají naplánovaný první trénink na zbrusu nové ledové ploše v neděli 26. července v 17:00. První fotografie z mrazení nové ledové plochy najdete na KLUBOVÉM FACEBOOKU.
20.7.JUN a SDO začínajíJunioři Horácké Slavie se po dovolené sejdou v úterý 28.8. Sraz na ZS je v 11 hodin, Starší dorost - sraz v 11.30. Následovat bude fasování a trénink na ledě od 12:45 do 15:00 hodin.
19.7.T. Vondráček v repreReprezentační trenér Vladimír Vůjtek zveřejnil nominaci na první kemp nově se tvořící reprezentace. Ve výběru mladých hráčů nechybí ani odchovanec Horácké Slavie Třebíč TOMÁŠ VONDRÁČEK. Nominováni byli i další dva hráči, kteří oblékali dres s Bílou hvězdou na hrudi, současný Vondráčkův kolega z brněnské Komety Jan Káňa a brankář Šimon Hrubec, který byl svého času velkým oblíbencem fanoušků třebíčského klubu a nyní baví svými kousky diváky v Třinci. Všem nominovaným gratulujeme.
1.7.Havel v TR nepokračujeÚtočník Lukáš Havel nebude pokračovat v angažmá v Horácké Slavii. "Lukáš se rozhodl kvůli startujícímu podnikání a zdravotnímu stavu, který mu neumožňoval plné tréninkové nasazení, nepokračovat ve špičkovém hokeji a dal přednost angažmá ve druhé lize. Jsme si vedomi, že jde o ztrátu na postu koncového hráče, ale věříme, že náhrada, na které pracujeme, bude stejně kvalitní. Lukášovi jsme poděkovali za výkony v našem dresu a férové jednání s naším klubem," říká generální ředitel HST Dr. Karel Čapek.
27.6.Karel Vejmelka v draftuOdchovanec Horácké Slavie Třebíč, brankář Karel Vejmelka, byl draftován Nashvillem jako 145. hráč celkového pořadí. Karel Vejmelka na letní přípravě pracoval s Horáckou Slavií.
24.6.Extraliga SDO do OpavyHorácká Slavia Třebíč a Slezan Opava se dohodly na výměně soutěží staršího dorostu. "V Třebíči se bude i v nové sezóně hrát ligová soutěž a v Opavě extraliga. K tomuto kroku jsme přistoupili pro nízký počet hráčů a výrazné omlazení týmu staršího dorostu, což by nezaručovalo konkurenceschopný tým pro extraligovou soutěž," vysvětlil generální ředitel HST Karel Čapek.
17.6.Protikorupční mail ČSLHČSLSH zřídil takzvanou protikorupční linku. Tiskové prohlášení hokejového svazu k této lince se můžete dozvědět TADY
11.6.Kompletní los HSTNa web byl doplněn kompletní rozpis mistrovských zápasů mužů Horácké Slavie Třebíč pro sezónu 2015 - 2016. ROZPIS NAJDETE ZDE.
5.6.MAGAZÍN O 1. LIZENa webu hstrebic.cz právě vyšlo sedmé číslo magazínu o 1. lize. Jedná se o speciální vydání, jež je zaměřeno na shrnutí sezóny 2014/2015. V magazínu naleznete mimo jiné žebříček 100 nejlepších hráčů základní části a dále spoustu statistických zajímavostí. Odkaz na magazín zde
4.6.Magazín 1. liga č. 7/15Právě vyšlo sedmé číslo hokejového elketronického magazínu, který se věnuje výhradně dění v 1. lize. V tomto vydání najdete připomenutí play-off/out, žebříček 100 nej hráčů sezóny, TOP 15 hráčů play - off, udílení trofejí a mnoho dalšího čtení. MAGAZÍN STAHUJTE ZDE
30.5.Příprava grafickyPřinášíme ke stažení přehledný cover s rozpisem domácích přípravných zápasů Horácké Slavie Třebíč. STAHUJTE ZDE
27.5.Výzva k omluvě Uveřejňujeme výzvu ČSLH k omluvě za nepravdivé nařčení ze strany CAIHP. Výzva k omluvě
26.5.Reakce ČSLH a T. KrálePředseda Českého svazu ledního hokeje Tomáš Král i samotný hokejový svaz reagují na prohlášení Luďka Bukače v televizní debatě. Oba dokumety (PDF) najdete pod odkazy - Otevřený dopis Tomáše Krále - Vyjádření ČSLH.
17.5.Zápas MS o bronzPoslední zápas Jaromíra Jágra na domácím MS – buďte u toho! Lístky na zápas o bronz mezi Českou republikou a USA koupíte na pokladnách O2 areny a zde.
VYHLEDÁVÁNÍ
AKTUÁLNĚ NA WEBU

Poslední příprava na ledě Rytířů, aneb souboj o druhé místo v RP

T ř e b í č - Poslední kolo Regionálního poháru a zároveň poslední přátelské utkání před sezónou 2015-2016 čeká hokejisty Horácké Slavie ve čtvrtek 3. 9. 2015 od 18:00. Soupeřem jim bude celek HC Rytíři Kladno, na jehož led Třebíč zajíždí. Start soutěže je za dveřmi a oba týmy se budou chtít rozloučit výhrou. Zároveň půjde o druhé místo v poháru. Pro ty, kteří se nezúčastní osobně na kladenském stadionu, připraví kladenská redakce tradiční online přenos.

 
SERVIS
 
 
Copyright © 2002-2015 SK Horácká Slavia Třebíč & eSports.cz, s.r.o. | redakce webu | RSS
Hokejové kalhoty