Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Zobrazuji posledních 30 aktualit.

1.9.R. Sochor pátý nej.Redaktor webu hstrebic.cz a onlajny.com Radim Sochor byl na víkendovém srazu všech redaktorů firmy eSports vyhlášen pátým nejlepším onlajnistou mezi všemi zpravodaji, kteří na onlajnech pracují. Radim pro onlajny a hstrebic.cz pracuje první sezónu a věříme, že časem se vypracuje ještě k vyšším příčkám. Gratulujeme.
29.8.Rozpis žáků na webuDo sekce MLÁDEŽ byly doplněny rozpisy zápasů všech čtyř týmů starších a mladších žáků HST.
29.8.Poděkování neznámým Při cestě žáků Horácké Slavie na hokejové utkání vypadly nedaleko od Znojma z kufru autobusu dvě velké tašky s hokejovou výstrojí. Osádka automobilu jedoucího za autobusem tašky našla, autobus předjela, upozornila řidiče na otevřený kufr a tašky s kompletní výstrojí vrátila. Horácká Slavia Třebíč tímto děkuje dvěma mladým neznámým a poctivým mužům za příkladný čin. Děkujeme.
28.8.Další posily v kádru HSDo Horácké Slavie přichází posily z partnerské Komety Brno. Jedná se o útočníky Viléma Buriana, Miroslava Holce a obránce Tomáše Dujsíka. "Všichni tři hráči u nás dostanou prostor, aby mohli být v případě potřeby a dobré výkonnosti připraveni naskočit zpět do extraligy. Věříme, že u nás tuto dobrou výkonnost potvrdí a budou posilami týmu. Všichni tři nastoupí už v dnešním pohárovém utkání v Českých Budějovicích," říká sportovní manažer HST Kamil Pokorný.
28.8.Bruslení pod vežemiVážení bruslaři, hokejisti (i bývalí :)), možná jste zaznamenali, že ve dnech 27. - 31.8. bude možné využít plochu nového parkoviště na in-line bruslení pod věžemi elektrárny. Pokud bude pěkné počasí, vezměte třeba na bruslení své děti, známé, přátele.
27.8.Nový dres představenNa autogramiádě na čerpací stanici Silmet Červená Hospoda představila dnes 27. srpna Horácká Slavia Třebíč zbrusu NOVÝ DRES. Vidět ho můžete pod odkazem na oficiálním FACEBOOKOVÉM PROFILU HST.
20.8.Křest dresu + podpisyHorácká Slavia Třebíč pořádá ve středu 27. srpna křest nového dresu spojený s autogramiádou hráčů A - týmu. Více informací najdete v pozvánce NA JIHLAVU.
18.8.Fotosoutěž vrcholíS koncem prázdnin se blíží i uzávěrka fotosoutěže. Fotogalerii soutěžních snímků najdete v sekci Multimedia/Fotogalerie v GALERII. Do konce srpna poslílejte fota na slapak@hstrebic.cz. Z pěti nejlepších snímků pak vyberete v anketě vítěze.
18.8.Sleva 20%, triko za 150Na utkání Regionálního poháru s Duklou Jihlava ve čtvrtek 21. srpna máte poslední možnost zakoupit si ve FANSHOPU zboží ze sezóny 2013 – 2014, tedy s původním logem a to se slevou 20% na kompletní sortiment. Tričko play – off 2014 je navíc slevněno z 240 na 150 korun a to ve všech velikostech XXL až M. Malý dárek ve formě klubového kalendáře na rok 2014 zdarma je přichystán pro prvních 20 nakupujících.
15.8.Začínají i žáciZačátek sezony pro 3. + 4. třídu je 25.8.2014. Sraz v 16:00 na ZS.
8.8.Prodej permanentekProdej permanentních vstupenek na sezónu 2014 - 2015 bude zahájen ve čtvrtek 14.8. od 6:30 do 17:00 na sekretariátu. Bližší informace přineseme začátkem příštího týdne.
5.8.FANSHOP OTEVŘENNa utkání s Kometou Brno bude otevřený Fanshop, kde si můžete zakoupit zboží s ještě neupraveným logem HST.
2.8.Pravidla vysvětlí videoČSLH zveřejnil VIDEO, které názorně vysvětluje změny pravidel, která platí od sezóny 2014 - 2015.
29.7.Mladší žáci - informacePrvní tréninková jednotka mladších žáků na ledě proběhne v neděli 3.8.2014 v 16 hodin. Sraz na ZS je v 15.15 hod. Další informace obdrží hráči po tréninku.
28.7.Pokyny - SŽ jdou na ledPrvní trénink na novou sezonu proběhne v NE 3.8.2014. Program 1. dne: Sraz 16:30 - výběr místa v kabině + porada s hráči 16:45 - 17:00 h. 17:00 - 17:20 rozcvičení. Led 17:45 - 19:00 + výběh. Hráči si s sebou vezmou věci na rozcvičení ven i do haly + švihadlo které budou mít po celou sezonu v kabině. Program na další dny bude v kabině a schůzka s rodiči bude naplánovaná v průběhu měsíce srpna.
24.7.MDO na ledMladší dorost Horácké Slavie Třebíč vyjede k prvnímu tréninku na ledě ve STŘEDU 30.7. 2014 v 18:15 h. Sraz hráčů na stadionu je v 17:00.
21.7.M. Laš do OlomouceÚtočník a odchovanec Horácké Slavie Marek Laš bude bojovat o extraligový dres v kádru nováčka nejvyšší soutěže Olomouce. Laš má na Hanou vyřízeno hostování se střídavými starty zpět do Třebíče.
17.7.Hrrr na ně!Lubomír Man, autor úspěšné knihy S devatenáctkou do Bernu, vydal další román a Marken.cz ho nabízí jako jediný na trhu. Jde o druhé vydání titulu Hrrr na ně!, knize o hledání poctivosti a fair play nejen ve sportu, ale i v životě.
16.7.Los MDO na webuDo sekce Mládež byl doplněn rozpis mistrovských zápasů základní části ligy mladšího dorostu.
15.7.JUN a SDO na ledStart přípravy juniorů na ledě je v úterý 22.7.2014. Sraz a fasování věcí ve 13 hodin, trénink od 14:30. Start přípravy st. dorostu na ledě je v úterý 22.7.2014. Sraz a fasování věcí v 17:30 hodin, trénink od 19:15.
10.7.Od 21.7. bude ledOd 21. července bude na Zimním stadionu Města Třebíče – MANN+HUMMEL ARENĚ ledová plocha. Pronajmout si ji mohou i soukromí zájemci. Cena za jednu hodinu ledu je 2 200 korun. V ceně je ledová plocha a použití šatny se sprchami. Led si můžete objednat na telefonu 568 840 797, nebo osobně na sekretariátu klubu na adrese Kateřiny z Valdštejna č.1.
10.7.V. Sobotka do OmskuTřebíčský odchovanec Vladimír Sobotka překvapivě opouští NHL a míří do ruského Avangardu Omsk, kde by měl podepsat víceletou smlouvu. Informaci přinesl server hokej.cz.
3.7.Los SDO a JUN na webuV sekci mládež najdete rozpis zápasů základní části ligy juniorů a staršího dorostu.
2.7.O. Němec do AtlantuPo konci pražského Lva v KHL si musel najít bleskově nové angažmá mj. Ondřej Němec. Nejlepší obránce týmu i reprezentace na mistrovství světa se stěhuje do Atlantu Mytišči.
30.6.Hrrr na ně!Pouze na Marken.cz nyní zakoupíte horkou novinku - román Hrrr na ně! autora Lubomíra Mana. Jde o příběh čtrnáctiletého Pavla, který v poslední minutě fotbalového utkání úmyslně zahodí penaltu, neboť ví, že k faulu na něj nedošlo. Tento čin ho z mužstva vyřadí a zavede na obtížné hledání fair play nejen ve sportu, ale i v životě.
25.6.M. Laš novomanželemV sobotu 21. června 2014 vstoupil do svazku manželského útočník Horácké Slavie Třebíč Marek Laš. Novomanželům Lašovým gratulujeme a přejeme, ať to klape.
21.6.Vladimír Sobotka čtvrtýOdchovanec třebíčského hokeje, Vladimír Sobotka, skončil v anketě Zlatá hokejka 2014 na čtvrtém místě. Cenu za toto výtečné umístění Vladimírovi předal Dominik Hašek. Gratulujeme.
13.6.Fotogalerie k soutěžiV sekci Multimedia/Fotogalerie najdete speciální GALERII k letní fotosoutěži.
5.6.Sestoupí jeden týmV ročníku 2014 - 2015 bude z první ligy přímo sestupovat pouze jeden tým, který skončí po skupině play - out na posledním místě. Naši redakci o tom informoval sportovní manažer Horácké Slavie Kamil Pokorný. Server hokej.cz k tomu uvedl následující: Výkonný výbor Českého svazu ledního hokeje nakonec rozhodl o tom, že do druhé ligy sestoupí pouze mančaft, který se po sehrání skupiny o udržení umístí na čtrnáctém místě. Vedla se však o tom vcelku dlouhá a silná diskuze.
30.5.Realizační týmyByla aktualizována stránka se soupiskou REALIZAČNÍCH TÝMŮ pro sezónu 2014 - 2015, a to od A týmu až po přípravku.nábytek
| postele
| obývací stěny
| sedačky
| stoly
 
Vyhledávání
Aktuálně na webu

Vyberte vítězný snímek letní fotosoutěže - finalisté

T ř e b í č - Celé prázdniny jste měli možnost pořizovat a posílat své fotografie z dovolené, nebo jiných příležitostí do FOTOSOUTĚŽE s Horáckou Slavií Třebíč. Nyní přinášíme pět fotografií, které postoupily do finálového kola. V něm nyní vy sami, prostřednictvím ankety zde na webu, určíte jejich konečné pořadí. Děkujeme za účast v soutěži všem, kdo poslali své fotografie.

 
Servis
 
 
Copyright © 2002-2014 SK Horácká Slavia Třebíč & eSports.cz, s.r.o. | redakce webu | RSS
Hokejové kalhoty