Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Zobrazuji posledních 30 aktualit.

3.9.Permice v prodejiNa pokladnách ZS jsou při utkáních ke koupi permanentky na stání a na deset zápasů. Permanentky na sezení jsou v prodeji na sekretariátu klubu každý pracovní den od 08:00 do 15:00. Více info ZDE.
3.9.Klecha v TR nepokračujeAmerický útočník Dakota Klecha nebude pokračovat v Horácké Slavii. "Nevešel se nám do čtyř pětek, byl na hraně kádru. Dohodli jsme se proto, že se vrátí do Pelhřimova a pokusí se tak probojovat k nám do týmu. Společně se svým agentem ale nakonec zvolil variantu zahraničního angažmá a podle posledních zpráv bude působit v Polsku. V Pelhřimově nastoupili včera naši hráči brankář Dominik Svoboda a útočníci Jiří Roupec s Filipem Benešem, dnes ale budou hrát znovu za nás. Jejich angažmá se ještě bude řešit," vysvětlil hlavní trenér HST Jiří Mička.
3.9.Začíná i přípravka HSTV sobotu 12. 9. začíná trénovat přípravka + 2. třída pod vedením trenéra pana A. Neveselého.
So 12. 9. 2. třída 7:45 - 8:45,
přípravka 8:45 - 9:45
Ne 13. 9. 2. třída 8:00 - 9:00,
přípravka 9:00 - 10:00.
2.9.Sobotní prezentace HSTV sobotu 5. září se bude Horácká Slavia prezentovat na akci S námi bez nudy konané na Podzámecké Nivě. Akce začíná ve 14:00, pro děti jsou připraveny různé soutěže a pro rodiče podrobné informace k náboru dětí. Akce se zúčastní i trenéři mládeže, kteří budou rodiče osobně informovat.
2.9.Výjezd do PV 19. záříSdružení HSFANS pořádá první výjezd sezóny, a to v sobotu 19. září. Odjezd busu cca ve 13:30, cena mezi 200 a 250 korunami. Přihlášky na tradičním emailu vyjezdy.trebic@email.cz
28.8.Zúžení kádru odloženoBylo avizováno, že dnes v pátek 28.8. proběhne korekce v současném kádru Horácké Slavie, avšak i kvůli složité situaci v kádrech partnerských týmů bylo rozhodnutí odloženo. "Dohodli jsme se, že začneme řešit transfery obou amerických hráčů, Klechy i Baldwina, a také Slovince Luky Petelina. Další rozhodnutí zatím odložíme. Fanoušky budeme informovat, jakmile se situace vyjasní," podává vysvětlení hlavní trenér Horácké Slavie, Jiří Mička.
27.8.Do HS Psota a BittnerZa Horáckou Slavii v dnešním utkání proti Jihlavě nastoupí dvě nové tváře. Jedná se o dva útočníky, kterými jsou třiadvacetiletý Ladislav Bittner a jednadvacetiletý Matěj Psota. Oba přichází do Třebíče na zkoušku z Liberce. V minulých sezónách oba působili v Benátkách nad Jizerou.
25.8.J. Wasserbauer zraněnÚtočník Jan Wasserbauer si odnesl z utkání v Českých Budějovicích po zásahu pukem zranění v podobě zlomeniny ruky. Doba léčení je odhadnuta na cca jeden měsíc.
18.8.J. Peroutka skončilObránce Jiří Peroutka dnes na vlastní žádost ukončil své angažmá v Horácké Slavii. Dle jeho vlastních slov se bude věnovat zaměstnání a hokej bude hrát ve druhé lize.
18.8.P. Eliáš trénuje s HST S Horáckou Slavií Třebíč se letos opět připravuje její slavný odchovanec, dvojnásobný vítěz Stanley cupu a dlouholetý hráč New Jersey Devils. S třebíčským týmem bude Patrik Eliáš trénovat až do pátku 21. srpna. Rozpis tréninků A - týmu najdete v rozpisu ledu.
17.8.Pacalová do repre U18Třebíčský hokej vychoval už mnoho osobností, nyní si reprezentační start připíše také Kristýna Pacalová, hráčka mladšího dorostu HST. Reprezentační pozvánku obdržela pro přátelská utkání s Ruskem v kategorii ženy U18. Zápasy budou sehrány ve dnech 19. 8. – 23. 8. 2015 na Zimním stadionu v Roudnici nad Labem.
4.8.Škrdlová opět v repreObránkyně Horácké Slavie Třebíč Adéla Škrdlová byla znovu pozvána na kemp reprezentace žen zaměřený na individuální dovednosti konaný v Bystřici nad Pernštejnem ve dnech 14. 8. – 16. 8. 2015.
31.7.Štěstí ve Fanshopu HSTKe šťastné události došlo při včerejším utkání s Kometou Brno přímo ve Fanshopu HST. Fanouškovi, který si vybíral, zkoušel velikosti, přišla SMS právě ve chvíli, kdy měl svůj telefon uvnitř nového obalu. Když si zboží vybral a zprávu si přečetl, musel se radostí posadit, právě totiž vyhrál v jedné celorepublikové loterii 250 000 korun! GRATULUJEME! Jak je vidět, logo Horácké Slavie Třebíč nosí pořádný ranec štěstí! Fanshop bude otevřený i na středeční duel s reprezentací Francie. Přijďte si nakoupit, možná i Vám přinese logo našeho klubu štěstí! HST
28.7. Starší žáci na ledSraz všech hráčů bude 2. 8. 2015, neděle, ve 14:30 na ZS v Třebíči. S sebou kompletní hokejovou výzbroj, převlečení na rozcvičku, pevnou obuv, láhev na pití.
Harmonogram:
- sraz 14:30
- rozcvičení cca 15 min
- led 15:30 až 16:45
- výběh + protažení 17:00 - 17:40
V podobném duchu celé prázdniny. Další rozpis ledů sledovat na stránkách hstrebic.cz
27.7.Na led i MDOTréninky na ledě zahájí i tým mladšího dorostu MDO, ročníky 2000 + 2001. Sraz v Ne 16:00 hodin, výstroj + věci na suchou přípravu + švihadlo s sebou. Trénink od 17:00 - 18:00 h.
Trenéři Barvíř, Caha.
26.7.FOTO: Muži na leděV neděli 26. července od 17:00 vyjeli na zbrusu nový led muži Horácké Slavie Třebíč. Na prvním tréninku se objevilo 24 hráčů do pole a čtyři brankáři - FOTOGRAFIE ZDE. Tým se však teprve bude formovat, o změnách na soupisce budeme fanoušky informovat.
23.7.Bruslení veřejnostiHned v prvním týdnu od nově vyrobeného ledu můžete vybalit brusle a přijít si zabruslit na veřejné bruslení. Termíny:
úterý 28.7. 18:00 - 19:30
pátek 31.7. 18:00 - 19:30
neděle 2.8. 18:15 - 19:45
22.7.Muži na led už v neděliMuži Horácké Slavie mají naplánovaný první trénink na zbrusu nové ledové ploše v neděli 26. července v 17:00. První fotografie z mrazení nové ledové plochy najdete na KLUBOVÉM FACEBOOKU.
20.7.JUN a SDO začínajíJunioři Horácké Slavie se po dovolené sejdou v úterý 28.8. Sraz na ZS je v 11 hodin, Starší dorost - sraz v 11.30. Následovat bude fasování a trénink na ledě od 12:45 do 15:00 hodin.
19.7.T. Vondráček v repreReprezentační trenér Vladimír Vůjtek zveřejnil nominaci na první kemp nově se tvořící reprezentace. Ve výběru mladých hráčů nechybí ani odchovanec Horácké Slavie Třebíč TOMÁŠ VONDRÁČEK. Nominováni byli i další dva hráči, kteří oblékali dres s Bílou hvězdou na hrudi, současný Vondráčkův kolega z brněnské Komety Jan Káňa a brankář Šimon Hrubec, který byl svého času velkým oblíbencem fanoušků třebíčského klubu a nyní baví svými kousky diváky v Třinci. Všem nominovaným gratulujeme.
1.7.Havel v TR nepokračujeÚtočník Lukáš Havel nebude pokračovat v angažmá v Horácké Slavii. "Lukáš se rozhodl kvůli startujícímu podnikání a zdravotnímu stavu, který mu neumožňoval plné tréninkové nasazení, nepokračovat ve špičkovém hokeji a dal přednost angažmá ve druhé lize. Jsme si vedomi, že jde o ztrátu na postu koncového hráče, ale věříme, že náhrada, na které pracujeme, bude stejně kvalitní. Lukášovi jsme poděkovali za výkony v našem dresu a férové jednání s naším klubem," říká generální ředitel HST Dr. Karel Čapek.
27.6.Karel Vejmelka v draftuOdchovanec Horácké Slavie Třebíč, brankář Karel Vejmelka, byl draftován Nashvillem jako 145. hráč celkového pořadí. Karel Vejmelka na letní přípravě pracoval s Horáckou Slavií.
24.6.Extraliga SDO do OpavyHorácká Slavia Třebíč a Slezan Opava se dohodly na výměně soutěží staršího dorostu. "V Třebíči se bude i v nové sezóně hrát ligová soutěž a v Opavě extraliga. K tomuto kroku jsme přistoupili pro nízký počet hráčů a výrazné omlazení týmu staršího dorostu, což by nezaručovalo konkurenceschopný tým pro extraligovou soutěž," vysvětlil generální ředitel HST Karel Čapek.
17.6.Protikorupční mail ČSLHČSLSH zřídil takzvanou protikorupční linku. Tiskové prohlášení hokejového svazu k této lince se můžete dozvědět TADY
11.6.Kompletní los HSTNa web byl doplněn kompletní rozpis mistrovských zápasů mužů Horácké Slavie Třebíč pro sezónu 2015 - 2016. ROZPIS NAJDETE ZDE.
5.6.MAGAZÍN O 1. LIZENa webu hstrebic.cz právě vyšlo sedmé číslo magazínu o 1. lize. Jedná se o speciální vydání, jež je zaměřeno na shrnutí sezóny 2014/2015. V magazínu naleznete mimo jiné žebříček 100 nejlepších hráčů základní části a dále spoustu statistických zajímavostí. Odkaz na magazín zde
4.6.Magazín 1. liga č. 7/15Právě vyšlo sedmé číslo hokejového elketronického magazínu, který se věnuje výhradně dění v 1. lize. V tomto vydání najdete připomenutí play-off/out, žebříček 100 nej hráčů sezóny, TOP 15 hráčů play - off, udílení trofejí a mnoho dalšího čtení. MAGAZÍN STAHUJTE ZDE
30.5.Příprava grafickyPřinášíme ke stažení přehledný cover s rozpisem domácích přípravných zápasů Horácké Slavie Třebíč. STAHUJTE ZDE
27.5.Výzva k omluvě Uveřejňujeme výzvu ČSLH k omluvě za nepravdivé nařčení ze strany CAIHP. Výzva k omluvě
26.5.Reakce ČSLH a T. KrálePředseda Českého svazu ledního hokeje Tomáš Král i samotný hokejový svaz reagují na prohlášení Luďka Bukače v televizní debatě. Oba dokumety (PDF) najdete pod odkazy - Otevřený dopis Tomáše Krále - Vyjádření ČSLH.
VYHLEDÁVÁNÍ
AKTUÁLNĚ NA WEBU

KLA – TRE 3:1 – V poslední přípravě se Bílé hvězdy prosadily až v závěru, teď už je čeká liga

T ř e b í č - V posledním přípravném zápase před nadcházející prvoligovou sezónou, a zároveň závěrečném utkání Regionálního poháru, nedokázala Horácká Slavia zvítězit nad Kladnem. To vstřelilo branku ve dvojnásobné přesilové hře a dostalo se do vedení 1:0. Druhou branku pak přidalo v devětatřicáté minutě, kdy potrestalo další faul Třebíče. Čtyři minuty před koncem pojistili Rytíři vítězství. Přesto se z branky radovali i Třebíčští, když v čase 59:15 využil přesilovou hru Petr Polodna.

 
SERVIS
 
 
Copyright © 2002-2015 SK Horácká Slavia Třebíč & eSports.cz, s.r.o. | redakce webu | RSS
Hokejové kalhoty