Přehled výsledků mládežnických týmů

T ř e b í č - Třebíčští dorostenci si v prvních pěti kolech extraligy vedli vcelku úspěšně. S Třincem prohráli v nájezdech, dokázali porazit Vítkovice a Olomouc. Deváťákům se povedly dva zcela opačné výsledky, nejprve porazili Velké Meziříčí 9:0, ale pak dostali do Havlíčkova Brodu třináct branek. Junioři začnou svoji soutěž v neděli 24. září, kdy hostí doma Pelhřimov. Žákům čtvrté a páté třídy začínají mistrovské boje 7. října.

Dorost
Třebíč - Třinec 1:2 sn (1:0,0:1,0:0 – 0:0 – 0:1)

B: A. Zeman
V úvodním kole dorostenecké extraligy se utkali domácí hráči s celkem Třince. Utkání bylo vyrovnané o vítězi nerozhodlo ani prodloužení a tak přišly na řadu samostatné nájezdy, ve kterých byli hosté šťastnější. Domácí si za bojovnost bod zasloužili.

Vsetín - Třebíč 6:0 (4:0,2:0,0:0)
O vítězi tohoto klání se rozhodlo již v první třetině, kdy se domácím podařilo 4x skórovat a hosté se v další části na nějaký herní odpor nevzpamatovali

Třebíč - Vítkovice 8:5 (1:2,5:1,2:2)

B: J.Čtveráček 2, P.Vyhnálek 2, A.Zeman, T.Vondráček, M.Dočekal, D.Vítek
Domácí svého soupeře zaskočili bojovností a nesrazila je ani vedoucí branka hostí v poslední vteřině první třetiny. Naopak do druhé části nastoupili nažhavení a předvedli brankový koncert, který uhájili i v poslední třetině a připsali si plný bodový zisk.

Olomouc - Třebíč 4:5 (2:1,0:2,2:2)
B: D.Vítek 2, D.Musil, P.Vyhnálek, K.Kesner
Hostům se podařilo porazit silný domácí tým, když ke zlomu vyrovnaného zápasu přišlo v posledních třech minutách, ve kterých se třebíčští trefili dvakrát do černého a doslova oloupili Hanáky o všechny tři extraligové body.

Třebíč - Zlín 3:6 (1:2,1:3,1:1)
B: T.Vondráček, A.Pometlo, M.Sobotka
Domácím se utkání příliš nepovedlo, ujali se sice brzo vedení, ale potom dvakrát soupeři dokonale „namazali“, ten toho zkušeně využil, chytil šanci za pačesy a třebíčští jejich hře jen přihlíželi. Poslední třetina se dohrávala tak trochu z povinnosti.

9. třída
Třebíč - Vel.Meziříčí 9:0 (3:0,3:0,3:0)

B: D.Deveri 5, M.Kazatel 2, D.Fryauf, R.Gothard
Domácí na úvod sezóny začali parádně, svého soupeře prakticky k ničemu nepustili, přehráli jej ve všech směrech a zaslouženě v utkání výrazně zvítězili.

Znojmo - Třebíč 7:4 (3:1,3:0,2:3)
B: E.Krčál 2, D.Deveri, D.Fryauf
Hosté na svého soupeře tentokrát nestačili, po dvou třetinách již vysoko prohrávali a zvrat nenastal ani v poslední části.

Třebíč - Havl.Brod 2:13 (0:7,1:3,1:3)
B: D.Dočekal, D.Fryauf
Na hře domácího celku se opět projevila vysoká marodka a to se také promítlo na značně velkém záporném skóre.

8. třída
Třebíč - Vel.Meziříčí 6:1 (3:0,2:0,1:1)

B: O.Šulc 2, P.Donutil, D.Dobrovolný, N.Marek, L.Paták
Domácím vyšli v tomto utkání přesilovky, ze kterých celkem čtyřikrát skórovali a to o osudu utkání prakticky rozhodlo.

Znojmo - Třebíč 3:2 (1:0,1:1,1:1)
B: L.Krejčí, L.Paták
Odehrálo se velmi dobré a vyrovnané utkání, ve kterém byli domácí o jeden gól šťastnější a za výhru brali oba body.

Třebíč - Havl.Brod 6:1 (3:0,2:1,1:0)
B: O.Šulc 2, M.Kazatel, P.Balík, L.Paták, R.Hobza
V průměrném utkání se projevila větší síla a vůle po vítězství domácího celku a hosté na zvrat těchto skutečností neměli.

7.třída
Vel.Meziříčí - Třebíč 1:7 (0:2,0:3,1:2)

B: P.Vondráček 2, D.Horký 2, J.Salák, J.Nechvátal, T.Pelikán
Hosté na úvod sezóny předvedli solidní výkon, který postupně gradoval a zaslouženě si připsali oba body.

Třebíč - Znojmo 5:5 (2:2,2:1,1:2)
B: J.Nechvátal 2, J.Salák, D.Horký, D.Outulný
Výborné utkání hrané ve velmi vysokém tempu až do závěru. S remízou a ziskem jednoho bodu jsou spokojenější hosté.

Havl.Brod - Třebíč 2:2 (1:1,0:1,1:0)
B: D.Horký, D.Outulný
Hosté měli celé utkání více ze hry a o své cenné vítězství přišli až v závěrečné power-play domácích. Třebíčští výborně bojovali, mnohdy i proti mužům v pruhovaném a v závěru byl úbytek sil za časté vylučování znát.

6.třída
Vel.Meziříčí - Třebíč 4:2 (2:1,0:1,2:0)

B: M.Mašek, M.Bednář
Hrál se dobrý hokej v dobrém tempu a domácí o svém definitivním vítězství rozhodli až v závěru při power-play hostí.

Třebíč - Znojmo 2:3 (0:2,2:1,0:0)
B: D.Jirák, V.Jahoda
Domácí nezopakovali dobrý výkon z prvního utkání a body bral tentokrát zaslouženě soupeř.
Havl.Brod - Třebíč 4:0 (1:0,1:0,2:0)
Tentokrát hosté předvedli odevzdaný výkon, hra bez chuti a nasazení zůstala bez odměny v podobě bodového zisku a od většího debaklu je zachránil jen solidní výkon brankáře D.Svobody.