AKTUALIZOVÁNO! Utkání léta s Kometou - zajistěte si vstupenku v předprodeji
27.7.2017  |  Autor: Jiří Mokrý

AKTUALIZOVÁNO! Utkání léta s Kometou - zajistěte si vstupenku v předprodeji

T ř e b í č - Už v úterý 1. srpna v 17:30 odstartuje první z devíti naplánovaných přípravných zápasů. V tom úvodním bude soupeřem hokejistů Horácké Slavie úřadující extraligový šampión Kometa Brno. Horácká Slavia pořádá na toto utkání předprodej vstupenek, protože na zápas je očekávána vysoká návštěva. Zakoupením vstupenky v předprodeji předejdete stání v dlouhých frontách u pokladen v den zápasu.

Předprodej na utkání s Kometou - kdy a kde

Pátek 28.7. + Sobota 29.7. + pondělí 31.7. 15:00 - 18:00 na hlavní pokladně
Pondělí 31.7. 7:00 - 15:00 na sekretariátu klubu
Úterý 1.8. 8:00 - 14:00 na vrátnici - od 14:00 na hlavní pokladně.
Stadion bude v den utkání otevřen od 16:15

Informace k parkování

Od 16:30 do 20:30 bude pro dopravu zcela uzavřena ulice Kateřiny z Valdštejna, která je nyní kvůli opravě Bráfovy třídy slepou ulicí. Po jednání na dopravním inspektorátu je návštěvníkům zápasu, kteří přijedou vlastním autem, doporučeno parkování na Karlově náměstí, Komenského náměstí, nebo na parkovišti u bývalé prodejny Billa na ulici Smila Osovského. Parkoviště za zimním stadionem bude obsazeno pravidelnými uživateli, takže tam s největší pravděpodobností místo nebude. Stejné je to s parkovištěm u nemocnice na Purkyňově náměstí, kam je navíc komplikovaný příjezd kvůli rozsáhlé opravě Bráfovy třídy. Po dobu utkání bude zobousměrněna ulice Jungmannova a Husova, a to pouze pro místní obyvatele.

Zápas vyhodnocen jako rizikový, čeká se vysoká návštěva

Pro utkání budou platit zvýšená bezpečnostní opatření, nedoporučujeme na stadion nosit batohy a tašky. V případě nutnosti bude pro jejich uskladnění během zápasu vymezena zvláštní místnost. Upozorňujeme na dodržování Návštěvního řádu. Bude zajištěno pět stánků s občerstvením a pro diváky hostů bude zajištěn jeden velký oddělený sektor na západní tribuně s vlastní pokladnou, WC a stánkem s občerstvením.

Masarykův pohár, už máte fotografii s trofejí mistra?

V místnosti pod VIP (východní tribuna) bude vystaven Masarykův pohár pro mistra extraligy a fanoušci budou mít možnost se s ním vyfotografovat.

Takhle se s Masarykovým pohárem fotili fanoušci při Autogramiádě mistrů, nyní máte možnost i vy.

 
VYHLEDÁVÁNÍ
PODOBNÉ ČLÁNKY
AKTUÁLNĚ NA WEBU

Hlasujeme pro krásný gól Tomáše Havránka, ukažme sílu fandů HST

T ř e b í č - Společnost TVCOM.cz vybírá nejhezčí góly měsíce do ankety, v níž mohou hlasovat fanoušci všech klubů, a to zcela zdarma. Z každého zařízení lze hlasovat zvlášť. V aktuálním výběru je nominován krásný gól Tomáše Havránka ze zápasu proti Vsetínu. Ano, bude těžké přehlasovat fanoušky Českých Budějovic nebo třeba Vsetína. Ale pojďme to společně zkusit, pojďme ukázat naši sílu. Videoanketu najdete v odkazu níže, gól Tomáše Havránka je v ní pod číslem 5. Děkujeme za každý hlas. Pro vítěze ankety je připraven krásný dárek - hodinky v hodnotě 18 000 korun.

 
SERVIS
 
 
Copyright © 2002-2017 SK Horácká Slavia Třebíč & eSports.cz, s.r.o. | redakce webu | RSS