Menu +

Autogramiáda mistrů: Přes tisíc fanoušků, hrozné vedro, ale parádní atmosféra

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Středeční odpoledne v Třebíči patřilo jednoznačně hokeji. Ptáte se, jak je to v červnu možné? Na Zimní stadion Města Třebíče – MANN+HUMMEL ARENU totiž přijelo všech osm „třebíčských“ mistrů. Osm osobností třebíčského hokeje, které jsou podepsány pod historickým dvanáctým titulem Komety Brno, který vybojovala letos na jaře.
Sdílejte článek
 

FOTOGRAFIE Z AUTOGRAMIÁDY NAJDETE ZDE.


Autogramiáda měla odstartovat přesně v 16:30, ale správní mistři diváky vždycky trošku napínají, a tak osmička zlatých hochů vyšla na hrací plochu s několikaminutovým zpožděním, a to za potlesku přítomných a tónů neoficiální hymny brněnské kabiny v tažení za Masarykovým pohárem, skladby Věry Špinarové Raketou na Mars.

Pak už mohli zájemci postupovat ke stolkům, kde byli připraveni jak hráči, tak i kartičky k podpisům. Ale podepisovalo se toho hodně, zdaleka ne jen hráčské karty.

Na řadu přišly i dresy, hokejové helmy, trička, šály, ruce, ale třeba i nosík jedné malé slečny.

V letním žárem rozpálené hale panovalo obrovské vedro, ale před ní bylo připraveno občerstvení, které mnoho fanoušků využilo k nabrání nových sil. Chlazený Radegast, či víno a limo přišly určitě vhod.

Pro děti byl připraven přímo na hrací ploše v jednom z jejích rohů nafukovací skákací hrad. Až tam v zimě uvidíte bojovat hráče, třeba si děti vzpomenou, že zrovna tady ten hrad v létě stál.

Dospělí si mohli zasoutěžit o pivo Radegast střelbou na 3D gólmana s podobiznou Karla Vejmelky, kterého využívají k tréninku také třebíčští hokejisté.

Fronta na podpisy se zdála být nekonečnou, trochu řídnout začala až kolem 17:45, kdy už se autogramiáda chýlila ke konci.

Horácká Slavia Třebíč tímto děkuje všem mistrům, i Tomáši Vokounovi kteří na akci ochotně přijeli a trpělivě se podepisovali všem zájemcům.

Díky zaslouží i fanynky a fanoušci za to, že přes velké vedro spořádaně a trpělivě vystály dlouhou frontu k podpisovým stolům a Masarykovu poháru, s nímž se pak mohli vyfotit.

Po celou dobu akce panovala na třebíčském stadionu velmi milá a přátelská atmosféra. Věřme, že důvod ke spokojenosti bude i v sezóně, v níž bude spolupráce Horácké Slavie Třebíč s Kometou Brno znovu pokračovat. Oba celky se střetnou hned v prvním přípravném zápase 1. srpna od 17:30.

Díky patří i partnerům autogramiády, kterými byli: Skupina ČEZ, Pizzeria Harlekýn a Pivovar Radegast.

Podobné články

Aktuální zprávy

Dorost Horácké Slavie zahajuje letní přípravu ve středu 2. května

včera
Aktuální zprávy

Složení WSM Ligy dozná změn, právo účasti získaly hned dva nové týmy

před 3 dny
Aktuální zprávy

Potvrzeno! Martin Sobotka a Jaroslav Barvíř v Třebíči pokračují, David Dolníček ukončil hráčskou kariéru

16.4.2018