Chceme hrát hlavně hokej, který bude lidi bavit, říká posila Tomáš Kaláb
25.5.2017  |  Autor: Jiří Mokrý

Chceme hrát hlavně hokej, který bude lidi bavit, říká posila Tomáš Kaláb

T ř e b í č - Zatím největší posilou Horácké Slavie Třebíč před novou sezónou je obránce Tomáš Kaláb. Zkušený třicetiletý bek se do Třebíče vrací po sedmi letech strávených v Jihlavě. V mateřském třebíčském klubu, kde s hokejem začínal, by měl patřit k oporám zadních řad.

Tomáš Kaláb oslavil v březnu, konkrétně sedmnáctého, třicáté narozeniny. V týmu trenérů Martina Sobotky a Jaroslava Barvíře by tedy měl patřit ke zkušenějším hráčům v nejlepším hokejovém věku. Právě na absenci hráčů této věkové kategorie trenéři minulý hokejový ročník žehrali, lze tedy očekávat, že Tomáš Kaláb dostane ve hře hodně prostoru a své slovo by měl mít i v kabině.

Co ještě hovoří ve prospěch nové akvizice v zadních řadách Horácké Slavie jsou dva fakty. A to ten, že Kaláb je pravák, navíc hráč s výbornou střelou od modré čáry, čili atributy, které se hodí do přesilových her a kombinačních akcí v útočném pásmu.

"Jednání s Třebíčí bylo rychlé, ve středu mi v Jihlavě řekli, že se mnou nepočítají, a v pátek už jsem podepsal smlouvu v Třebíči. Věřím, že budeme předvádět hokej, který bude lidi bavit, a že je před námi pro nás všechny úspěšná sezóna."

Tomáš Kaláb v roli kapitána dovedl třebíčskou juniorku do extraligy. Na snímku těsně po postupu s vítězným doutníkem. Více o tehdejším postupu juniorky ZDE.

 
VYHLEDÁVÁNÍ
PODOBNÉ ČLÁNKY
AKTUÁLNĚ NA WEBU

Zveme děti a rodiče na sobotní akci TÝDEN HOKEJE, radit jim bude i Michal Mikeska

T ř e b í č - Horácká Slavia Třebíč zve všechny děti a jejich rodiče na zimní stadion. Už zítra v sobotu 23. září v 10:30 má totiž na Zimním stadionu města Třebíče . MANN+HUMMEL ARENĚ zastávku celostátní akce TÝDEN HOKEJE. K týmu zkušených trenérů, kteří budou dohlížet na děti, radit jim a rozdávat informace přítomným rodičům, přibylo jedno velmi známé jméno. Je jím třebíčský odchovanec, reprezentant a extraligový šampion Michal Mikeska, současný kouč mladšího dorostu Pardubic. Michal bude k dispozici nejen rodičům, kterým může pomoci cennou radou bývalého reprezentanta, a extraligového šampiona, ale i samotným dětem. Pro ty je navíc připraven hodotný dárek v podobě reprezentačního dresu. Více informací v odkazu níže.

 
SERVIS
 
 
Copyright © 2002-2017 SK Horácká Slavia Třebíč & eSports.cz, s.r.o. | redakce webu | RSS