Chceme hrát hlavně hokej, který bude lidi bavit, říká posila Tomáš Kaláb
25.5.2017  |  Autor: Jiří Mokrý

Chceme hrát hlavně hokej, který bude lidi bavit, říká posila Tomáš Kaláb

T ř e b í č - Zatím největší posilou Horácké Slavie Třebíč před novou sezónou je obránce Tomáš Kaláb. Zkušený třicetiletý bek se do Třebíče vrací po sedmi letech strávených v Jihlavě. V mateřském třebíčském klubu, kde s hokejem začínal, by měl patřit k oporám zadních řad.

Tomáš Kaláb oslavil v březnu, konkrétně sedmnáctého, třicáté narozeniny. V týmu trenérů Martina Sobotky a Jaroslava Barvíře by tedy měl patřit ke zkušenějším hráčům v nejlepším hokejovém věku. Právě na absenci hráčů této věkové kategorie trenéři minulý hokejový ročník žehrali, lze tedy očekávat, že Tomáš Kaláb dostane ve hře hodně prostoru a své slovo by měl mít i v kabině.

Co ještě hovoří ve prospěch nové akvizice v zadních řadách Horácké Slavie jsou dva fakty. A to ten, že Kaláb je pravák, navíc hráč s výbornou střelou od modré čáry, čili atributy, které se hodí do přesilových her a kombinačních akcí v útočném pásmu.

"Jednání s Třebíčí bylo rychlé, ve středu mi v Jihlavě řekli, že se mnou nepočítají, a v pátek už jsem podepsal smlouvu v Třebíči. Věřím, že budeme předvádět hokej, který bude lidi bavit, a že je před námi pro nás všechny úspěšná sezóna."

Tomáš Kaláb v roli kapitána dovedl třebíčskou juniorku do extraligy. Na snímku těsně po postupu s vítězným doutníkem. Více o tehdejším postupu juniorky ZDE.

 
VYHLEDÁVÁNÍ
PODOBNÉ ČLÁNKY
AKTUÁLNĚ NA WEBU

Radim Ferda: Teď dávám přednost Třebíči. Těším se a chci jí vrátit vše, co mi dala

T ř e b í č - Není tomu tak dlouho, co nyní čerstvě devatenáctiletý Radim Ferda ještě řádil ve starším dorostu Horácké Slavie Třebíč. Pro jeho nebojácnou hru a výbornou práci před brankou si ho vyhlédla Kometa Brno. Teď se důrazný útočník vrací do Třebíče nabírat zkušenosti s mužským hokejem. Zda se na angažmá v domácím klubu těší a co si od nové sezóny slibuje, se dozvíte z následujícího videorozhovoru.

 
SERVIS
 
 
Copyright © 2002-2017 SK Horácká Slavia Třebíč & eSports.cz, s.r.o. | redakce webu | RSS