Děkuji za podporu, bavte se hokejem, vzkazuje Šimon Hrubec
22.4.2012  |  Autor: Jiří Mokrý

Děkuji za podporu, bavte se hokejem, vzkazuje Šimon Hrubec

T ř e b í č - V pátek 20. dubna se v Třebíči uskutečnila slavnostní večeře brankářské hvězdy Horácké Slavie ze sezóny 2011/12 Šimona Hrubce s fanoušky. To byla totiž hlavní cena, kterou získal vítězný návrh na maskota Horácké Slavie. UVNITŘ AUDIO.


VZKAZ VŠEM FANOUŠKŮM HORÁCKÉ SLAVIE OD ŠIMONA HRUBCE SI PŘEHRAJTE TADY

Večeři se Šimonem Hrubcem vyhrála slečna Monika Štveráčková, která se jí ale musela z časových důvodů vzdát, což se bohužel dozvěděla až právě v den, kdy se večeře měla konat. “Je to škoda, ale na večeři jsem nemohla přijít, řekla jsem tedy ať klub pozve někoho, kdo v celé sezóně zůstal klubu věrný a něco pro hokej v Třebíči udělal,“ doplnila výherkyně. Monika tedy dala klubu volnou ruku v tom, koho na večeři pozvat. Volba padla na další dívky, které jezdily celou sezónu podporovat tým Horácké Slavie i na venkovní kluziště, najezdily za Horáckou Slavií přes šest tisíc kilometrů a zároveň vyráběly hráčům i krásné dorty s hokejovou tématikou doručované přímo do kabiny, čímž se i v nejchmurnějších časech podílely na udržení dobré nálady v týmu.

Společná fotografie účastníků večeře před Restauratntem Lucullus

Šimon Hrubec do Třebíče přicestoval podle vlastních slov jen na skok a velmi rád při tom splnil slib a příjemnou povinnost povečeřet s fanoušky, respektive v tomto případě s fanynkami.
“Jsem tady jen na skok, mám tady povinnosti co se týče dnešní večeře s fanoušky, což si myslím, že je výborná věc. Dělá se to v NHL, v zahraničí i v naší extralize a je skvělé, že se takové setkání uskuteční i v Třebíči. Pro fanoušky je to asi nelepší způsob, jak se dostat přímo k hráči, promluvit s ním a dozvědět se třeba i nějaké pikantnosti,“ vysvětli Šimon Hrubec hlavní důvod své návštěvy v Třebíči.

Uvolněná a bezprostřední atmosféra posezení v Restaurantu LUCULLUS na Okrajové ulici v Třebíči, který byl celou sezónu jedním ze sponzorů divácké přestávkové soutěže, připomínala spíš setkání dobrých přátel, než oficiální večeři hráče s fanoušky.
“Já jsem si dal vynikajícího lososa, kterého můžu všem jenom doporučit, jsem velice spokojený, bylo to výborné“ nezapřel Šimon Hrubec, že pochází z jižních Čech, kraje rybníků a ochutnal právě rybí specialitu podniku, která mu moc chutnala.

“Do Třebíče se určitě ještě budu vracet, to město se mi líbí, mám tady kamarády. Uvidíme kam pak povedou moje další hokejové kroky,“ uzavřel Šimon Hrubec téma svého dalšího angažmá.

Se Šimonem Hrubcem se vyfotografoval i majitel Restaurantu Lucullus, kde se příjemné setkání konalo

Nemohli jsme vynechat dotaz na Šimonův pocit a hodnocení celé sezóny, v níž na sebe vynikajícími výkony hodně upozornil.

“Jestliže byla sezóna hodnocená na trojku, tak si myslím, že je to odpovídající. První půlka, to byla čistá pětka. Poslední čtvrtina to ale byla podtržená jednička s výbornou stíhací jízdou zakončenou postupem do play-off. Takže ten průměr za tři je odpovídající,“ hodnotí Šimon Hrubec s odstupem času už skončenou patnáctou sezónu Horácké Slavie v první lize.

Brankář Šimon Hrubec přišel do Třebíče jako neznámý mladík, ale po 52. kolech základní části už byl ve statistikách první ligy druhým nejlepším gólmanem soutěže a jasně nejvytíženějším brankářem ze všech maskovaných mužů, kteří do soutěže zasáhli. Ve svých dvaceti letech odchytal Šimon Hrubec 49 zápasů základní dlouhodobé části ligy a v nich celých 2 964 minut. Připsal si 1 822 zásahů s průměrem 2,63 branky na zápas a úspěšností 93,34%.

Mě tahle sezóna tady v Třebíči pomohla hrozně moc. Já musím Horácké Slavii za tuhle šanci jenom poděkovat. Právě díky Třebíči mi přišlo opravdu dost nabídek, nejen z extraligy, ale objevila se nabídka i ze zahraničí. Tolik jsem jich vůbec nečekal. Tahle sezóna mě posunula o dost dál,“ pochvaluje si nadějný brankář působení v třebíčském hokejovém klubu, kde byl jasnou brankářskou jedničkou, která významnou měrou přispěla k postupu do play – off.

V posledních sezónách se právě z Třebíče prodsadilo do nejvyšší soutěže hned několik hokejistů, ať už to byli odchovanci třebíčského hokeje, nebo hráči, kteří do Horácké Slavie přišli hostovat z extraligových klubů a získávat své první zkušenosti s hokejem dospělých. Například vítkovický Jan Káňa se v Třebíči vyhrál natolik, že byl pak ve své první extraligové sezóně vyhlášen nejlepším nováčkem extraligy. Je filozofií třebíčského klubu dávat příležitost mladým a nadějným hráčům a pomáhat jim v jejich dalším hokejovém růstu. Právě Šimon Hrubec může být dalším příkladem toho, že tato cesta je pro mladé talentované a pracovité hráče vynikající možností, jak se prosadit v hokeji dospělých a nastartovat svoji další hokejovou kariéru.

Nezbývá tedy, než sympatickému pracovitému a nadějnému brankáři poděkovat a popřát HODNĚ ŠTĚSTÍ v dalším hokejovém angažmá.

 
VYHLEDÁVÁNÍ
PODOBNÉ ČLÁNKY
AKTUÁLNĚ NA WEBU

Dorost v dohrávce přehrál nebezpečnou a bojovnou Světlou nad Sázavou

T ř e b í č - V dohrávce jedenáctého kola Regionální ligy staršího dorostu přivítali třebíčští hokejisté jedno z překvapení soutěže, tým Světlé nad Sázavou, která se dlouho drží na čelních příčkách tabulky. Na ledě soupeře Třebíčští prohráli po nájezdech a doma si v dohrávce chtěli spravit chuť. To se jim povedlo zejména díky produktivitě ve druhé třetině, kterou vyhráli 3:1. Soupeř ale bojoval až do samotného konce, když snižoval dvě minuty před koncem. Konečné slovo ale měli přece jen domácí a to brankou z hole obránkyně a reprezentantky Adély Škrdlové (foto) z poslední minuty střetnutí.

 
SERVIS
 
 
Copyright © 2002-2017 SK Horácká Slavia Třebíč & eSports.cz, s.r.o. | redakce webu | RSS