Druhé domácí přípravné utkání odehraje Třebíč v úterý proti Žďáru
6.8.2017  |  Autor: Josef Prášek

Druhé domácí přípravné utkání odehraje Třebíč v úterý proti Žďáru

T ř e b í č - V úterý odehrají třebíčští hokejisté další přípravné utkání, v pořadí již třetí. Na svém ledě vyzvou druholigový tým SKLH Žďár nad Sázavou. Domácí odehráli první zápas proti Kometě Brno a nevedli si vůbec špatně, remizovali s mistrem republiky minulé sezóny 2:2. Druhý zápas se již ale tolik nepovedl, protože Bílé hvězdy nevstřelily ani branku a prohrály v Přerově 3:0. Nutno dodat, že k tomuto utkání nastoupil výběr spíše mladých hráčů. Pro Plameny se bude jednat o vůbec první zápas v přípravě, ale i tak to nebude nic lehkého, jelikož se Žďár nad Sázavou netají ambicemi postoupit do WSM ligy. Utkání začíná v úterý od 17:30 na Zimním stadionu města Třebíče – MANN+HUMMEL ARÉNĚ.

 
 
 
 

ROZPIS PŘÍPRAVNÝCH ZÁPASŮ HST NAJDETE ZDE.


SKLH Žďár nad Sázavou

Od sezóny 2008-2009 je SKLH Žďár nad Sázavou pravidelným účastníkem 2.ligy. Největšího úspěchu za posledních 20 let dosáhly Plameny v sezóně 2012-2013, kdy obsadily 3.místo v základní části a pomyslné bronzové medaile si žďárští hokejisté pověsili na krk i po semifinále play-off.

Před minulým ročníkem opustil Plameny trenér Martin Sobotka, jenž šel právě do Třebíče. Tým převzal Michal Konečný. Začátek soutěže nebyl ještě úplně ideální, ale postupem času si vše sedlo a Žďár stoupal tabulkou nahoru. Týmu se dokonce povedlo udělat šňůru deseti vítězných zápasů za sebou a v konečné tabulce skončil na 4. místě. V prvním kole play – off se žďárští střetli s Trutnovem a postoupili se stavem 3:1 na zápasy. Jenomže ve čtvrtfinále byl Havlíčkův Brod silným protivníkem a Plameny nakonec padly 1:3 na zápasy.

Jelikož se jedná o první zápas v přípravě pro Plameny, soupiska není úplně známa. Nicméně teď je jasné, že žďárský dres oblékne třebíčský odchovanec Marcel Juráň, který zde nastupoval již v minulé sezóně. Dále se po roce vrací Martin Lojek, ten minulý rok strávil taky v Třebíči, ale letos se rozhodl k návratu do rodného Žďáru. V minulém ročníku se mezi útočníky dařilo třeba Tomáši Střechovi (31 bodů), Martinu Červenkovi (29 bodů). Mezi beky zářil Petr Beneš (25 bodů) a Martin Pleva (23 bodů).

Martin Lojek se po roce vrací domů do Žďáru nad Sázavou.

V posledním zápase nastoupila Třebíč v této sestavě:

SK Horácká Slavia Třebíč: Svoboda (29. Jekel) – Vágner, Mikyska, Čejka, Brančík, Wasserbauer, Hort, Sedláček – Vodný, Kadlec, Horký – Kratochvíl, Král, Novák – Kusko, Heinrich, Mlynář – Čejka, Mejzlík, Ferda.

Třebíč v této chvíli zkouší především mladé hráče. Tito hráčí se musí tedy co nejvíce ukázat, aby si vybojovali své místo v týmu. Po utkání ve Žďáře nad Sázavou, který se bude hrát v pátek 18. srpna, plánují trenéři první větší zásah a redukci kádru.

Minulý rok se soupeři utkali také, a to ve Žďáru, kde nakonec vyhrála Horácká Slavia Třebíč 3:4.

Utkání mezi SK Horácká Slavia Třebíč – SKLH Žďár nad Sázavou začíná v úterý od 17:30 na Zimním stadionu Města Třebíče – MANN+HUMMEL ARENĚ.

 
VYHLEDÁVÁNÍ
PODOBNÉ ČLÁNKY
AKTUÁLNĚ NA WEBU

Po reprezentační přestávce se Třebíč vydá do Přerova, svede souboj se Zubry

Třebíč - Horácká Slavia Třebíč míří na stadion přerovských Zubrů. Třebíč válcuje soupeře za soupeřem a její série výher čítá už sedm zápasů. V posledním zápase Horácká Slavia dokázala po výborném týmovém výkonu porazit kladenské Rytíře. Utkání Třebíče s Přerovem bude zcela určitě doprovázet výborná atmosféra, která vždy pomůže k výborným výkonům i samotným hráčům. Zápas Horácké Slavie s Zubry začíná v pondělí v 18:00 na přerovském zimním stadionu.

 
SERVIS
 
 
Copyright © 2002-2017 SK Horácká Slavia Třebíč & eSports.cz, s.r.o. | redakce webu | RSS