Menu +

Dvakrát v roce Vánoce 2013: Kromě mnoha dárků jste darovali i 1 152 plyšáků. Děkujeme!

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Při utkání s Jihlavou, které sice bylo vyhodnoceno jako rizikovější, ale díky bezpečnostním opatřením proběhlo v naprostém klidu, pořádala Horácká Slavia již druhou charitativní akci v měsíci prosinci. Po akci na utkání staršího dorostu s Opavou se tentokráte jednalo o již třetí ročník akce Dvakrát v roce Vánoce, doplněnou o sbírku plyšáků nejen pro děti v dětském domově v Náměšti nad Oslavou, ale i mnoha dalších zařízeních.
Sdílejte článek
 

V prosinci jsme společně pomohli hokejem – akce na dorostu i Dvakrát v roce Vánoce

VÝSLEDEK AKCE NA UTKÁNÍ STARŠÍHO DOROSTU – VYBRÁNO 15 785 KORUN

Akce Dvakrát v roce Vánoce, to nejsou jen plyšáci, ale hlavně dárky pro děti. Tentokrát ve třetím ročníku prosilo vedení domova v Náměšti nad Oslavou a také Horácké Slavie o praktičtější věci, které děti mohou využít po celý rok a ušetří jim i nějakou tu korunu při nákupu nejnutnějších věcí denní potřeby. Konkrétně se letos jednalo o kosmetiku, vítány ale byly všechny přinesené dárky.

Horácká Slavia Třebíč a Dětský domov v Náměšti nad Oslavou tímto děkují všem, kdo na Zimní stadion Města Třebíče – MANN+HUMMEL ARENU přinesli již zmiňovanou kosmetiku, které se sešlo opravdu hodně. Děkujeme i za všechny ostatní věci, ze kterých lze vypíchnout i kompletní počítač včetně monitoru, který jeden z dárců pod stromeček umístěný u Fanshopu přinesl.

Ačkoli byl zápas vyhodnocen jako rizikovější, Horácká Slavia Třebíč ve spolupráci s bezpečnostními složkami udělala vše pro to, aby utkání proběhlo v klidu a aby nemuseli mít obavu přijít ani rodiče s dětmi, či celé rodiny. To se povedlo a do hlediště si našlo cestu téměř 3 500 diváků.
Ti darovali zatím v Třebíči rekordní počet 1 152 plyšáků. Akci navíc svým darem v hodnotě 10 000 korun podpořila firma EXPERT ELEKTRO TŘEBÍČ.

Poklonu a poděkování všem divákům, kteří podpořili doboru věc a darovali jakoukoli maličkost, nebo i hodnotnější dar, vysekl také marketingový a obchodní manažer a duše celého projektu Dvakrát v roce Vánoce, Daniel Šlapák.
"Je pro nás povzbuzující, že tyto akce, které pořádáme, mají u diváků takovou velkou odezvu, která je rok od roku větší. Zároveň je velmi pěkné, že dokážeme myslet i na druhé a někdy třeba i maličkostí pomůžeme udělat radost a vykouzlit úsměv na dětské tváři.
Přeji všem fanouškům krásné Vánoce, veselého Silvetstra a šťasný rok 2014."

Paní Marie Holoubková, majitelka třebíčské pobočky firmy EXPERT ELEKTRO předává poukaz na zboží v hodnotě 10 000 korun zástupkyni domova v Náměšti nad Oslavou paní Sylvě Hedbávné

Paní Hedbávná děkuje všem, kdo otevřeli svá srdce a pomohli dětem

Plyšáků na ledové ploše přistálo přesně 1 152, děkujeme

Podobné články

Aktuální zprávy

Dorost Horácké Slavie zahajuje letní přípravu ve středu 2. května

dnes
Aktuální zprávy

Složení WSM Ligy dozná změn, právo účasti získaly hned dva nové týmy

před 2 dny
Aktuální zprávy

Potvrzeno! Martin Sobotka a Jaroslav Barvíř v Třebíči pokračují, David Dolníček ukončil hráčskou kariéru

16.4.2018