Poslední změna - florbalový zápas bude sehrán ve čtvrtek 14. června v 17:30
30.5.2012  |  Autor: Jiří Mokrý

Poslední změna - florbalový zápas bude sehrán ve čtvrtek 14. června v 17:30

T ř e b í č - Horácká Slavia odehraje přátelský florbalový zápas s mužstvem TJ Spartak Třebíč. Kvůli fotbalovému utkání české reprezentace na ME v Polsku byl změněn původní termín a utkání bude sehráno ve čtvrtek 14. června. Čas začátku utkání zůstává stejný, tedy 17:30. Zápas bude sehrán v hale Města Třebíče TJ Spartak na Velkomeziříčské ulici. Vstup je volný a všichni fanoušci i fanynky jsou srdečně zváni.

Florbalové utkání patří už tradičně k přípravě můžů Horácké Slavie, pro které je vítaným zpestřením letní dřiny. Pro fanoušky je to jedna z mála příležitostí, jak vidět hokejisty v trošku jiné roli a při jiném sportu. Na utkání jste srdečně zváni.

Plakát s pozvánkou k zápasu NAJDETE TADY.


 
VYHLEDÁVÁNÍ
PODOBNÉ ČLÁNKY
AKTUÁLNĚ NA WEBU

Do ankety Sympaťák WSM Ligy byl nominován Silvester Kusko, dejte mu i vy svůj hlas

T ř e b í č - Hokejoví fanoušci v průběhu minulé sezóny jistě zaznamenali v naší druhé nejvyšší soutěži zcela novou aktivitu, kterou byla anketa o Sympaťáka WSM Ligy. Protože se toto hlasování setkalo s kladnou odezvou a značným úspěchem a sledovaností, můžeme se těšit na její druhé pokračování. Také Horácká Slavia Třebíč bude mít v anketě svého zástupce. Vybrán byl jednadvacetiletý útočník, velký bojovník a aktuálně střelec tří branek a autor pěti asistencí SILEVESTER KUSKO. Web hokej.cz bude přinášet zajímavé rozhovory, v nichž vám jednotlivé hráče přiblíží i z jiných, než jen hokejového hlediska. Samotné hlasování bude odstartováno ve čtvrtek 27. října 2016.

 
SERVIS
 
 
Copyright © 2002-2016 SK Horácká Slavia Třebíč & eSports.cz, s.r.o. | redakce webu | RSS
Hokejové kalhoty