Horácká Slavia dopsala na soupisku tři obránce a šest útočníků
6.9.2012  |  Autor: Jiří Mokrý

Horácká Slavia dopsala na soupisku tři obránce a šest útočníků

T ř e b í č - Jak oznámil sportovní manažer a hlavní trenér mužů Horácké Slavie, byla do zdárného konce dotažena další jednání o působení hned devíti hráčů v třebíčském prvoligovém klubu. Na soupisku tak mohlo být dopsáno hned devět jmen, z toho tři obránci a šest útočníků.

Už jen necelý týden zbývá do startu prvoligového ročníku 2012 – 2013. Pro Horáckou Slavii to bude už šestnáctý rok, kdy bez přestávky hraje druhou nejvyšší soutěž, navíc to bude ročník, v němž klub oslaví osmdesáté páté výročí od svého založení právě pod názvem SK Horácká Slavia Třebíč.

Vedení klubu usilovně pracuje na kvalitním a konkurence schopném kádru a právě dnes mohlo být na soupisku dopsáno hned devět jmen. Kromě jmen hráčů níže uvedených jedná Horácká Slavia ještě o působení obránců Martina Sobotky a Petra Zítky.

Ke hráčům byla doplněna čísla dresů, s nimiž budou v sezóně nastupovat.

Hráči dopsaní na soupisku 6. září 2012

Útočnící:

Rostislav Marosz - hostování z Třince
David Ostřížek - hostování z Třince
Jan Káňa - hostování z Komety Brno
Jan Křivohlávek - hostování z Komety Brno
Martin Dočekal - střídavý start z Komety Brno (odchovanec Třebíče)
Jaroslav Moučka - hostování z Pardubic

Obránci:

David Rangl - hostování z Třince
Ondřej Dlapa - hostování z Komety Brno
Roman Kadela - střídavý start z Komety Brno (odchovanec Třebíče)

 
Vyhledávání
Podobné články
Aktuálně na webu

KLA – TRE 4:2 – Třebíčští na Kladně dvakrát vedli, nakonec padli a jsou pátí

T ř e b í č - Horácká Slavia cestovala ve 48. kole na Kladno, kde se střetla s místními Rytíři. Oba týmy dělil v tabulce jediný bod. Papírovým favoritem byli domácí, ale Třebíč se ujala vedení v deváté minutě, střelcem, branky byl Matěj Pekr, který skóroval při dvojnásobné početní výhodě. Kladno vyrovnalo v klasické přesilovce pět na čtyři, za pouhých pět vteřin. O dvě minuty později se trefil znovu Matěj Pekr, domácí však opět vyrovnali a navíc využili další přesilovou hru. Domácím vyšel začátek třetí části, Třebíčským, oslabeným o další hráče, jako by došly síly. Rytíři byli jednoznačně lepším týmem, hostující hráče zamkli v obranném pásmu a v jednapadesáté minutě přidali čtvrtou branku.

 
Servis
 
 
Copyright © 2002-2015 SK Horácká Slavia Třebíč & eSports.cz, s.r.o. | redakce webu | RSS
Hokejové kalhoty