Junioři i dorostenci se drží na čtvrtém místě tabulky

Juniory, kteří své první čtyři zápasy vyhráli, postihla na přelomu září a října herní krize vyjádřená drtivými porážkami 0:4, 0:6 a 1:8. V neděli se ale podařilo tuto černou sérii ukončit vítězstvím 3:1 nad Žďárem, když všechny branky zápasu padly již v první třetině. Dorostenci nepoznali porážku již v pěti zápasech v řadě, o víkendu tuto sérii prodloužily remízy s Orlovou a Žďárem nad Sázavou. V tabulce jsou junioři i dorostenci shodně na 4. místě. Žáci utrpěli o víkendu ze sedmi zápasů dvě porážky. Osmáci si ze Žďáru odvezli desítku a páťáci podlehli Břeclavi, když soupeř dokázal ve třetí třetině otočit z 0:2 na 3:2.

Junioři

Prostějov - Třebíč 8:1 (4:0,3:1,1:0)
Branka: M.Čachotský
V pátek pokračovala černá série třebíčských juniorů a dosažený výsledek je bez komentáře.

Třebíč - Žďár n./S. 3:1 (3:1,0:0,0:0)
Branky: T.Fiala, Š.Oberreiter, R.Musil
První třetina vyrovnaného utkání rozhodla o zaslouženém vítězství domácího celku nad svým tradičním soupeřem.

Branky: Pe.Franěk, M.Laš, V.Noha
Domácí celek nevyužil řadu vyložených šancí a naskytnutých přesilovek za nečistou hru hostí. A protože neproměnili ani trestné střílení, skončilo vyrovnané utkání remízou.

Žďár n./S. - Třebíč 2:2 (0:1,2:1,0:0)
Branky: V.Konečný, L.Papoušek
V bojovném utkání rozhodovaly přesilovky. Hostující celek obdržel obě branky v oslabení a naopak vyrovnání a zisk bodu za spravedlivou remízu dosáhli hráči SK HS v okamžiku návratu domácího hráče z trestné lavice.

Branky: N.Marek 3, P.Balík 3, L.Paták 2, M.Vlašín, Z.Jirovský, J.Novák
Utkání bylo jednoznačnou záležitostí hostujícího celku, což se projevilo na celkovém
skóre utkání.

5.třída
Třebíč - Blansko 2:2 (1:1,0:0,1:1)
Branky: P.Langer 2
Po nepřesvědčivém výkonu domácího celku po celé utkání, je získaný bod za remízu úspěchem.
Břeclav - Třebíč 3:2 (0:2,0:0,3:0)
Branky: M.Belatka, D.Deveri
Vedení hostí po dvou třetinách ještě neznamenalo vítězství, protože domácí v poslední části otočili utkání ve svůj prospěch.

6.třída
Třebíč - Žďár n./S. 6:3 (1:0,3:2,2:1)
Branky: A.Zeman 2, M.Molák 2, O.Němec, M.Sobotka
Hrálo se vyrovnané utkání, ve kterém se nakonec ze zisku obou bodů zaslouženě radoval domácí celek.

7.třída
Třebíč - Žďár n./S. 3:3 (0:1,0:1,3:1)
Branky: T.Vondráček, K.Kesner, D.Křenek
V dramatickém utkání dokázal domácí tým ve třetí třetině zvrátit nepříznivý vývoj. Vyrovnávací gól hráčů SK HS v poslední vteřině utkání měl za následek nepříjemnou rodičovskou dohru v hledišti.

8.třída
Žďár n./S. - Třebíč 10:2 (4:1,5:0,1:1)
Branky: P.Fila, R.Bašnár
Hosté nepředvedli nic hokejového a není divu, že utrpěli těžkou porážku.

9.třída
Žďár n./S. - Třebíč 2:3 (1:1,0:1,1:1)
Branky: Z.Svoboda, P.Burián
Ve vyrovnaném zápase hosté prokázali chladnější hlavu při zakončení. Domácí sice snížili v poslední minutě, ale závěrečná power-play k vyrovnání nevedla.