MŽ 2004 obsadili 2. místo na vánočním turnaji v Brumově - Bylnici

B r u m o v - B y l n i c e: Mladší žáci ročníku 2004 skvěle reprezentovali Třebíč na vánočním turnaji v Brumově - Bylnici.

Ve dnech 27. - 28. prosince 2015 se zúčastnili naši hráči ročníku 2004 kvalitně obsazeného turnaje v Brumově - Bylnici. Na turnaji si vedli skvěle a obsadili krásné 2. místo. Zápasy se hrály ve dvou skupinách po 5 týmech systémem každý s každým 20 x 20 minut hrubého času s tím, že poslední 2 minuty se hrály na čistý čas. Čistý čas se využíval i v případě, kdy jedno družstvo hrálo přesilovku. Naši hráči se postupně utkali s týmy - HOBA Bratislava, Přerov, Warrior Brno, Uherské Hradiště - a obsadili ve skupině 2. místo. Tím jsme si zajistili postup do semifinále, kde jsme si s přehledem poradili s domácími hráči. Ve finále jsme pak nestačili na tým hrající pod hlavičkou Warrioru Brno. Ten v současném ročníku žákovské ligy vyhrál pouze jedno utkání, tady se však posílil a turnaj vyhrál. Turnaj byl velmi dobře zvládnutý po sportovní a organizační stránce. Negativem byly v některých zápasech výkony rozhodčích, kteří někdy nevěděli co pískat. Sami přiznávali, že pískají poprvé v životě.