Mládež: Deváťáci porazili vedoucí tým z Brna

T ř e b í č – Po prohře Jihlavy v Prostějově dostali junioři Třebíče další šanci na převzetí iniciativy, ale tu prohospodařili nezdarem rovněž právě s Prostějovem, který připravil o body oba favority soutěže. Dorostenecká extraliga zůstává pro příští sezónu pro Horáckou Slavii zachráněna. S Kometou sice dorost prohrál, ale ke konečné záchraně jim Kometa zčásti dopomohla, když porazila poslední Přerov a ten již nemůže ztrátu dohnat. Žáci si vedou se střídavými úspěchy, absolutorium zaslouží deváťáci, kteří zdolali na svém ledě jak Znojmo, tak vedoucí Ytong a suverénně si vedou také sedmáci, kteří i nadále v tabulce vévodí. Za sedmou třídu se nejvíce o vítězství 6:2 proti Ytongu zasloužil Ondřej Šulc, který vstřelil pět branek. Ocenění zaslouží také výhra šesťáků nad lépe postaveným Ytongem

Junioři

Prostějov - Třebíč 4:3 (0:2,1:0,3:1)
T.Jedlička, J.Burian, P.Franěk
Hosté se ujali v první třetině slibného náskoku, ale tvrdě hrající soupeř postupně srovnal. Hosté ještě utekli na 2:3, domácí však během tří minut otočili skóre ve svůj prospěch a hostům nepomohla na srovnání ani krátká power play.

Dorost

Třebíč - Kometa 1:3 (1:0,1:0,1:1)
B: K.Kesner
Domácím se zápas příliš nepovedl, protože všechny branky vstřelila Kometa při vlastním oslabení. Kometa v v sobotu porazila na svém ledě Přerov 4:0 a to rozhodlo o tom, že dorostenecká extraliga je v Třebíči zachráněna.

9. třída

Třebíč - Znojmo 3:2 (1:1,1:1,1:0)
B: D.Křenek, M.Dočekal T.Vondráček
Domácí hráči podali ve velmi těžkém utkání se silným soupeřem bojovný výkon, za který po zásluze získali důležité body.
Třebíč - Ytong 5:4 (3:0,1:2,1:2)
B: M.Dočekal, F.Dvořák, D.Křenek, D.Stahorský, P.Vyhnálek
Důležité utkání se hrálo mezi prvními dvěma celky v tabulce. Domácí prokázali větší vůli po vítězství, dřeli až do konce a za předvedený výkon sklidili všichni hráči od trenérů pochvalu.

8. třída

Třebíč - Znojmo 2:3 (1:1,1:0,0:2)
B: R.Gothard, D.Fryauf
Domácí v utkání neproměnili ani ty nejvyloženější šance a naopak nechali soupeře v poslední minutě dvakrát skórovat.
Třebíč - Ytong 0:8 (0:2,0:3,0:3)
B: Domácí byli po celé utkáni odevzdaným soupeřem a pochvalu zaslouží pouze P.Langr a L.Dusík.

7. třída

Znojmo - Třebíč 3:9 (0:2,0:4,3:3)
B: N.Marek 2, O.Šulc 2, L.Paták 2, M.Kazatel 2, O.Málek
Utkání jednoznačně vyznělo pro hostující celek a po druhé třetině bylo prakticky rozhodnuto.
Ytong - Třebíč 2:6 (2:2,0:2,0:2)
B: O.Šulc 5, D.Deveri
Hostující celek předvedl velmi dobrý kolektivní výkon a zcela jasně si zasloužil plný bodový zisk.

6. třída

Znojmo - Třebíč 6:3 (1:0,3:1,2:2)
B: J.Salák 2, P.Vondráček
Hrálo se vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách, ve kterém domácí dali hostům lekci z produktivity střelby.
Ytong - Třebíč 2:3 (0:3,1:0,1:0)
B: P.Vondráček, D.Horký, J.Salák
Hosté podali v celém utkání bojovný výkon, v první třetině si vytvořili náskok a ten se ukázal pro vítězství jako rozhodující.

5.třída

Třebíč - Vyškov 0:4 (0:2,0:2,0:0)
Až příliš bylo vidět jak se domácí zalekli fyzicky zdatnějšího soupeře. Vyškov nepředvedl žádný hokejový výkon, ale silovou převahou domácí zdolal, které od větší prohry zachránil dobře chytající gólman.

4.třída

Třebíč - Vyškov 1:2 (1:0,0:0,0:2)
Po matném výkonu a neproměnění mnoha šancí domcích hráčů se hosté díky lepší bojovnosti a obětavosti dobrali k vítězství