Mladší dorost se doma loučil výhrou, výbornou brankářku z Příbrami překonal dvakrát a bere tři body

T ř e b í č - Třebíčští mladší dorostenci odehráli v pátek 16. března poslední domácí utkání sezóny. Utkání s Příbramí začali domácí skvěle. Už po třech minutách zakončoval Tomáš Jaša do odkryté klece a Červenobílí vedli 1:0. Jenže to bylo na dlouhou dobu gólově vše. V brance Příbrami totiž excelovala reprezentační gólmanka Julie Pejšová, která střelce domácích přiváděla místy k šílenství a zoufalým pohledům ke stropu třebíčského stadionu. Když už se zdálo, že akce nemůže skončit jinak než brankou, vymrštila některou z částí své výstroje a gólu zabránila. Nakonec však ani její výtečný výkon nestačil na bodový import. V závěru zápasu se Třebíčským přece jen povedlo dostat puk za její záda. Šest minut před koncem třetího dějství se prosadil na brankovišti důrazný Patrik Spilka. Hráči hostů ani pak nesložili zbraně, ale ke snížení dvougólové ztráty to již nevedlo.

27.kolo, pátek 16.3.2018
2:01:0, 0:0, 1:0
PRI PRI
Branky a nahrávky: 4. Jaša (Horký, Šinkovský), 54. Spilka (Čtveráček). Rozhodčí: Pekárek - Mezlík, Mejzlík. Vyloučení: 2:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 66. Průběh utkání: 2:0.
SK Horácká Slavia Třebíč: Svoboda Patrik (29. Martin) - Šplíchal, Šinkovský, Ježek, Linhart, Patočka, Bobrovský, Strnad, Přidal, Dolníček, Kotačka, Horký, Čtveráček, Hrnčíř, Maštalíř, Jaša, Svoboda Adam, Jurda, Spilka, Svoboda Adam II
HC Příbram: Pejšová - Černohorský, Habartová, Kadlec, Macháč, Horvátová, Chwastková, Štych, Rudolf, Bartáková, Švancar, Rebljan, Macek, Mikeska, Blengino, Kubát