Mladší žáci 2005 vyhráli vánoční turnaj v Brumově - Bylnici

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Mladší žáci 2005 vyhráli vánoční turnaj v Brumově - Bylnici, Trvaj byl vyhlášen nejlepším brankářem, obránce Topol v All - Star teamu.

Ve dnech 27. a 28. prosince 2016 se naši žáci ročníku 2005 zúčastnili velmi kvalitně obsazeného turnaje v Brumově - Bylnici.
Turnaj se hrál systémem každý s každým 2 x 20 minut hrubého času a poslední dvě minuty každé třetiny se pak hrály na čistý čas. Ten se využíval i v případě, kdy jedno družstvo hrálo přesilovou hru.
Třebíčským Bílým hvězdám se celý turnaj velmi vydařil, prezentovaly se výbornou kolektivní hrou, dobrým bruslením, skvělou produktivitou a bezchybnou obranou a celý turnaj zaslouženě vyhrály. Nastřílely nejvíce branek a inkasovaly pouze dvakrát, a to jen v prvním zápase. Třebíčský brankář Jan Trvaj byl zcela zaslouženě vybrán pořadateli jako nejlepší brankář turnaje a obránce Adama Topola vybrali trenéři do All - Star teamu.

Výsledky HST:

HK 95 Považská Bystrica - SK HS Třebíč 2:7 (1:2)
branky HST: Mojdl 2, Vildomec 2, Bláha, Zamazal D., Svoboda F.

SK HS Třebíč - HK Topolčany červení 5:0 (0:0)
branky HST: Topol 2, Zamazal D., Vildomec, Hájek,

VHK Robe Vsetín - SK HS Třebíč 0:3 (0:2)
branky HST: Šoltés 2, Svoboda F.,

SK HS Třebíč - HK 91 Senica 6:0 (2:0)
branky HST: Zamazal D. 2, Venhoda 2, Dvořák, Topol

SK HS Třebíč - HK Topolčany žlutí 5:0 (1:0)
branky HST: Topol 2, Vildomec, Šoltés, Hájek,

HC Brumov - Bylnice - SK HS Třebíč 0:2 (0:1)
branky HST: Vildomec, Svoboda F.

Turnaje se zúčastnili tito hráči:
Jan Trvaj - František Bláha, Matěj Mojdl, Adam Topol, Erik Zamazal, David Dvořák - Jakub Šoltés, Filip Svoboda, Vojtěch Březka, Matěj Vildomec, Denis Zamazal, Jakub Hájek, Pavel Čermák, Jan Venhoda, Samuel Budín, Jan Strnad