Moje góly dnes nebyly potřeba, ale zamrzí to, komentuje Silvester Kusko trefené tyče

T ř e b í č - Předposlední utkání roku 2017 zvládli hokejisté Horácké Slavie Třebíč na výbornou. Soupeři z Havířova utekli v tabulce na sedm bodů a upevnili si sedmou příčku v tabulce, kde se drží v silném středu. Znovu se jim výborně povedla zejména první třetina, v níž soupeře jasně přehrávali a vytvořili si mnoho gólových příležitostí. Vynikající pohyb a aktivní kombinační hra na Havířov platily. Bylo z toho vedení 2:0, které mohlo být ještě mnohem vyšší. Jenže za brankářem hostů zvonily tyčky, a to v první třetině hned třikrát, dvě z toho měl na svědomí skvěle hrající Silvester Kusko. "Tyčky zamrzí, ale i tak jsme vyhráli, to je důležité," říkal sympatický útočník v pozápasovém hodnocení.

Silvester Kusko v souboji po jednom z vyhraných vhazování před brankou Havířova.