Menu +

Nový klubový autobus bude brázdit republiku. Upozorní na klub, jeho výročí, i naše město

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Někteří z fanoušků už si možná ve středu všimli, že městem projížděl krásný červený autobus vyzdobený motivy Horácké Slavie Třebíč a logem k devadesátému výročí založení našeho klubu. Zbrusu nový design nového klubového autobusu byl vytvořen ve spolupráci s firmami YASHICA a BK BUS Moravské Budějovice, což je dlouhodobý klubový dopravce.
Sdílejte článek
 

FOTOGRAFIE Z PRACÍ NA POLEPU NOVÉHO AUTOBUSU ZDE


Celá akce vytvoření nového designu klubového autobusu se připravovala již delší dobu, k realizaci došlo v úterý 3. října 2017, kdy se v areálu BK BUSu v Moravských Budějovicích objevili pracovníci firmy YASHICA, aby na vůz umístili vytvořené polepy.

"Celý koncept nového designu autobusu má za cíl pozitivně prezentovat náš hokejový klub a město Třebíč. Ale především je to možnost, uvědomit si bohatou HISTORII Horácké Slavie Třebíč. Již brzy nastane datum, které je spjato s touto devadesátiletou hokejovou tradicí s hrdým názvem SK Horácká Slavia Třebíč. Navíc bude tento autobus výborně vidět nejen po celé naší vlasti. Věříme, že bude přinášet štěstí našim hráčům, radost fanouškům a hrdost všem, co mají Horáckou Slavii v srdci,“ říká marketingový manažer Horácké Slavie Daniel Šlapák.

V průběhu umísťování polepů vzniklo i časosběrné video, které vám nyní přinášíme.

Autobus budou moci využívat dle jeho vytíženosti i mládežnické týmy. Jak však s mírným úsměvem upozorňuje pan Baštař z firmy BK BUS, jen za podmínky, že v něm budou udržovat patřičný pořádek.

Červená, barva našeho života!

Dalším blížícím se projektem, který Horácká Slavia Třebíč k výročí založení klubu připravuje, je dárcovství krve s Horáckou Slavií. Akce již má svůj oficiální název - Červená, barva našeho života! Děkujeme touto cestou všem, kdo se zapojili do ankety na tomto webu. Získali jsme tak rámcový přehled toho, kolik dárců by se v daném termínu v době od 4. do 15. listopadu do akce zapojilo, což je velmi důležité kvůli kapacitě odběrového střediska. Děkujeme.
Bližší informace k akci Červená, barva našeho života! přineseme v nejbližších týdnech.

Podobné články

Aktuální zprávy

Sezóna nedopadla úspěchem, ale viděli jsme parádní zápasy, které diváky bavily, říká Karel Čapek

9.3.2018
Aktuální zprávy

Obě sezóny v Třebíči se mi líbily. Pokud zůstaneme, máme už určitou vizi, říká Martin Sobotka

6.3.2018
Aktuální zprávy

Třebíčští hokejisté opět zabodovali v anketě Sportovec Třebíče 2018

1.3.2018