Po třech letech se zvedá cena vstupného, koupí permanentky ušetříte, poukazy již v prodeji
14.5.2017  |  Autor: Jiří Mokrý

Po třech letech se zvedá cena vstupného, koupí permanentky ušetříte, poukazy již v prodeji

T ř e b í č - Horácká Slavia Třebíč zvedá ceny vstupného, včetně přípravných zápasů. Děje se tak po třech sezónách, naposledy totiž byly ceny vstupenek upravovány v roce 2014, tedy před sezónou 2014 - 2015. Ušetřit můžete jak zakoupením permanentky na celou sezónu, tak té desetizápasové. I nadále zůstává vstupné zdarma pro děti do 140 cm výšky a poloviční vstupné pro držitele průkazů ZTP. Už nyní můžete na sekretariátu klubu zakoupit dárkový poukaz na permanentku, což může být vhodný dárek například za dobré vysvědčení. Prodej samotných permanentek pak začne v období přípravných zápasů.

Přehled cen vstupenek a permanentek 2017 - 2018

Jednotná cena vstupného na přípravná utkání 60 Kč
Cena jednotlivé vstupenky na základní část 80 Kč
Cena permanentek na stání 1 700 Kč (jedno utkání vyjde na 65 Kč)
Cena permanentek na sezení 1 900 Kč (jedno utkání vyjde na 73 Kč)
Cena permanentky na deset zápasů 700 Kč - v prodeji po celou sezónu.
Děti do 140 cm mají vstup zdarma
Držitelé karet ZTP - sleva 50% na jednotlivé vstupné


Jako bonus obdrží majitelé permanentní vstupenky 1x kód pro sledování jednoho domácího utkání HST zdarma.

V současné době pracuje klub na možnosti zakoupení vstupenky i permanentky v online systému.

Do vyřešení této novinky mohou fanoušci zakoupit dárkové poukazy, které jsou k dispozici na sekretariátu HST (Kateřiny z Valdštejna č. 1) nebo na telefonním čísle 568 840 797.

Už nyní můžete pořídit dárkový poukaz na permanentku, což je vhodný dárek třeba za vysvědčení, k narozeninám, nebo mnoha podobným příležitostem. Dárek, který bude dělat radost od září až do dubna.

Koupí permanentky výrazně ušetříte

I přes úpravu ceny vstupného zůstává jeho úroveň v Třebíči na hladině, která ve WSM Lize bude i nadále patřit k těm nižším. Navíc je zde možnost zakoupit si permanentku a tím výrazně ušetřit a udržet si cenu vstupného téměř na loňské úrovni.

Majitelé permanentek na 26 zápasů základní části na sezení ušetří oproti jednotlivým vstupenkám 180 korun, a ten, kdo si pořídí permici na stání, ušetří dokonce celých 380 korun.

Majitelé permanentek mají navíc 10% slevu na jeden nákup ve fanshopu HST.

 
VYHLEDÁVÁNÍ
PODOBNÉ ČLÁNKY
AKTUÁLNĚ NA WEBU

Zveme děti a rodiče na sobotní akci TÝDEN HOKEJE, radit jim bude i Michal Mikeska

T ř e b í č - Horácká Slavia Třebíč zve všechny děti a jejich rodiče na zimní stadion. Už zítra v sobotu 23. září v 10:30 má totiž na Zimním stadionu města Třebíče . MANN+HUMMEL ARENĚ zastávku celostátní akce TÝDEN HOKEJE. K týmu zkušených trenérů, kteří budou dohlížet na děti, radit jim a rozdávat informace přítomným rodičům, přibylo jedno velmi známé jméno. Je jím třebíčský odchovanec, reprezentant a extraligový šampion Michal Mikeska, současný kouč mladšího dorostu Pardubic. Michal bude k dispozici nejen rodičům, kterým může pomoci cennou radou bývalého reprezentanta, a extraligového šampiona, ale i samotným dětem. Pro ty je navíc připraven hodotný dárek v podobě reprezentačního dresu. Více informací v odkazu níže.

 
SERVIS
 
 
Copyright © 2002-2017 SK Horácká Slavia Třebíč & eSports.cz, s.r.o. | redakce webu | RSS