Po třech letech se zvedá cena vstupného, koupí permanentky ušetříte, poukazy již v prodeji
14.5.2017  |  Autor: Jiří Mokrý

Po třech letech se zvedá cena vstupného, koupí permanentky ušetříte, poukazy již v prodeji

T ř e b í č - Horácká Slavia Třebíč zvedá ceny vstupného, včetně přípravných zápasů. Děje se tak po třech sezónách, naposledy totiž byly ceny vstupenek upravovány v roce 2014, tedy před sezónou 2014 - 2015. Ušetřit můžete jak zakoupením permanentky na celou sezónu, tak té desetizápasové. I nadále zůstává vstupné zdarma pro děti do 140 cm výšky a poloviční vstupné pro držitele průkazů ZTP. Už nyní můžete na sekretariátu klubu zakoupit dárkový poukaz na permanentku, což může být vhodný dárek například za dobré vysvědčení. Prodej samotných permanentek pak začne v období přípravných zápasů.

Přehled cen vstupenek a permanentek 2017 - 2018

Jednotná cena vstupného na přípravná utkání 60 Kč
Cena jednotlivé vstupenky na základní část 80 Kč
Cena permanentek na stání 1 700 Kč (jedno utkání vyjde na 65 Kč)
Cena permanentek na sezení 1 900 Kč (jedno utkání vyjde na 73 Kč)
Cena permanentky na deset zápasů 700 Kč - v prodeji po celou sezónu.
Děti do 140 cm mají vstup zdarma
Držitelé karet ZTP - sleva 50% na jednotlivé vstupné


Jako bonus obdrží majitelé permanentní vstupenky 1x kód pro sledování jednoho domácího utkání HST zdarma.

V současné době pracuje klub na možnosti zakoupení vstupenky i permanentky v online systému.

Do vyřešení této novinky mohou fanoušci zakoupit dárkové poukazy, které jsou k dispozici na sekretariátu HST (Kateřiny z Valdštejna č. 1) nebo na telefonním čísle 568 840 797.

Už nyní můžete pořídit dárkový poukaz na permanentku, což je vhodný dárek třeba za vysvědčení, k narozeninám, nebo mnoha podobným příležitostem. Dárek, který bude dělat radost od září až do dubna.

Koupí permanentky výrazně ušetříte

I přes úpravu ceny vstupného zůstává jeho úroveň v Třebíči na hladině, která ve WSM Lize bude i nadále patřit k těm nižším. Navíc je zde možnost zakoupit si permanentku a tím výrazně ušetřit a udržet si cenu vstupného téměř na loňské úrovni.

Majitelé permanentek na 26 zápasů základní části na sezení ušetří oproti jednotlivým vstupenkám 180 korun, a ten, kdo si pořídí permici na stání, ušetří dokonce celých 380 korun.

Majitelé permanentek mají navíc 10% slevu na jeden nákup ve fanshopu HST.

 
VYHLEDÁVÁNÍ
PODOBNÉ ČLÁNKY
AKTUÁLNĚ NA WEBU

Třebíčští poráží podruhé v sezóně Frýdeckomístecké, v sobotu vyzvou Vsetín

T ř e b í č - Zápas ve Frýdku–Místku se nesl ve znamení premiérových tref třebíčských hráčů. Ale pojďme hezky popořádku. Hosté v utkání od čtrnácté minuty prohrávali. Jenže spíše nezaslouženě, protože od začátku utkání byli aktivnějším mužstvem. Jejich aktivita pokračovala i ve druhé třetině, odměna přišla hned v jejím úvodu, kdy se poprvé v sezóně prosadil Petr Kratochvíl. Ten dostal puk do sítě chytře odrazem od vyjetého brankáře domácích. O čtyři minuty později šly Bílé hvězdy do vedení po spolupráci Luboš Horký – Michal Vodný a po dalších třech minutách hry se radoval ze druhé trefy v sezóně Tadeáš Král a hosté vedli už 3:1. Čtvrtý gól byl premiérovou trefou sezóny pro Tomáše Mlynáře a pojistkou tříbodové výhry hráčů s bílou hvězdou na hrudi. Už v sobotu čeká Třebíč atraktivní souboj s hosty ze Vsetína.

 
SERVIS
 
 
Copyright © 2002-2017 SK Horácká Slavia Třebíč & eSports.cz, s.r.o. | redakce webu | RSS