Pomozte určit čas začátku mistrovských zápasů

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Protože i v příští sezóně pravděpodobně budou přestávky mezi třetinami mistrovských zápasů trvat osmnáct minut, objevily se hlasy, že začínat utkání v 18:00 je pozdě. Někteří, třeba přespolní, nebo ti kdo jdou na noční směnu, pak mají problém stihnout konec zápasu. Silným argumentem jsou i brzké uzavírací termíny redakcí novin. Zvlášť když utkání dospěje do prodloužení, nebo samostatných nájezdů. Uvažuje se proto o jednotném začátku mistrovských zápasů. Navrhovaný čas je 17:30. V naší anketě nyní máte možnost hlasovat u tří možností začátků zápasů, které by Vám osobně nejvíce vyhovovaly.

Zažij ten nejlepší hokej na turnaji – vstupenky na finálový víkend MS jsou stále k dispozici