Poslední změna - florbalový zápas bude sehrán ve čtvrtek 14. června v 17:30
30.5.2012  |  Autor: Jiří Mokrý

Poslední změna - florbalový zápas bude sehrán ve čtvrtek 14. června v 17:30

T ř e b í č - Horácká Slavia odehraje přátelský florbalový zápas s mužstvem TJ Spartak Třebíč. Kvůli fotbalovému utkání české reprezentace na ME v Polsku byl změněn původní termín a utkání bude sehráno ve čtvrtek 14. června. Čas začátku utkání zůstává stejný, tedy 17:30. Zápas bude sehrán v hale Města Třebíče TJ Spartak na Velkomeziříčské ulici. Vstup je volný a všichni fanoušci i fanynky jsou srdečně zváni.

Florbalové utkání patří už tradičně k přípravě můžů Horácké Slavie, pro které je vítaným zpestřením letní dřiny. Pro fanoušky je to jedna z mála příležitostí, jak vidět hokejisty v trošku jiné roli a při jiném sportu. Na utkání jste srdečně zváni.

Plakát s pozvánkou k zápasu NAJDETE TADY.


 
VYHLEDÁVÁNÍ
PODOBNÉ ČLÁNKY
AKTUÁLNĚ NA WEBU

Poslední příprava na ledě Rytířů, aneb souboj o druhé místo v RP

T ř e b í č - Poslední kolo Regionálního poháru a zároveň poslední přátelské utkání před sezónou 2015-2016 čeká hokejisty Horácké Slavie ve čtvrtek 3. 9. 2015 od 18:00. Soupeřem jim bude celek HC Rytíři Kladno, na jehož led Třebíč zajíždí. Start soutěže je za dveřmi a oba týmy se budou chtít rozloučit výhrou. Zároveň půjde o druhé místo v poháru. Pro ty, kteří se nezúčastní osobně na kladenském stadionu, připraví kladenská redakce tradiční online přenos.

 
SERVIS
 
 
Copyright © 2002-2015 SK Horácká Slavia Třebíč & eSports.cz, s.r.o. | redakce webu | RSS
Hokejové kalhoty