Poslední změna - florbalový zápas bude sehrán ve čtvrtek 14. června v 17:30
30.5.2012  |  Autor: Jiří Mokrý

T ř e b í č - Horácká Slavia odehraje přátelský florbalový zápas s mužstvem TJ Spartak Třebíč. Kvůli fotbalovému utkání české reprezentace na ME v Polsku byl změněn původní termín a utkání bude sehráno ve čtvrtek 14. června. Čas začátku utkání zůstává stejný, tedy 17:30. Zápas bude sehrán v hale Města Třebíče TJ Spartak na Velkomeziříčské ulici. Vstup je volný a všichni fanoušci i fanynky jsou srdečně zváni.

Florbalové utkání patří už tradičně k přípravě můžů Horácké Slavie, pro které je vítaným zpestřením letní dřiny. Pro fanoušky je to jedna z mála příležitostí, jak vidět hokejisty v trošku jiné roli a při jiném sportu. Na utkání jste srdečně zváni.

Plakát s pozvánkou k zápasu NAJDETE TADY.