Přípravka startuje 2. září, přijďte mezi nás, zve trenér Martin Čech
23.8.2017  |  Autor: Redakce

Přípravka startuje 2. září, přijďte mezi nás, zve trenér Martin Čech

T ř e b í č - V sobotu 2. září startují tréninky přípravky Horácké Slavie Třebíč pod vedením nového hlavního trenéra Martina Čecha. Více informací na plakátu, další termíny tréninků hokejové přípravky a školičce bruslení v jednom najdete v aktuálním ROZPISU LEDU .

SK Horácká Slavia Třebíč nabízí všem dětem možnost naučit se bruslit, hrát nejrychlejší kolektivní sport na světě a získat mnoho nových kamarádů a zážitků. Všichni hráči SK Horácká Slavia Třebíč mají navíc volný vstup na všechna utkání mužů. Třebíčský hokej vychoval širokou škálu výborných hráčů, a to nejen pro domácí soutěže, ale i pro NHL.

Zkus i ty, co v tobě je! Nepropásni svoji šanci stát se hokejistou!

Co potřebuji?

Samozřejmě brusle, hokejku, helmu a chrániče kolen a loktů. Pro začátek mohou být z in-line nebo jiné. Nakonec pak teplé oblečení (můžou být i oteplovačky) a rukavice (stačí opět nějaké silnější klasické, palčáky apod.). Na zimáku je po domluvě možnost zapůjčení výstroje, počet je však omezený. Pokud bude mít někdo kompletní hokejovou výzbroj, je to jen dobře.

Pro koho je přípravka určena?

Přípravka je pro děti od mateřské školky (cca od 4 let) po třetí třídu. Na tréninku mohou být zpočátku rodiče s hráči na ledě, stačí jen, aby měli brusle.

Jaká je organizace tréninku?

Převlékání

Děti se převlékají v kabině. Věci si berou s sebou domů.

Trénink:

Děti jsou rozděleny dle věku a dovedností do skupinek. Každá skupinka má svého trenéra, který se jí věnuje. Zejména u těch nejmenších, nebo těch, kteří jsou poprvé na ledě, je běžné, že je s nimi i někdo z rodičů (pokud má zájem).

Důležité!!!!! Nikdo z trenérů nepředpokládá, že do přípravky nastoupí perfektní bruslař. Přípravka je od toho, aby se kluci naučili prvním krůčkům (které nezřídka končí pádem) a postupně zvládli základní bruslařské dovednosti. Žádný učený z nebe nespadl.

 
VYHLEDÁVÁNÍ
PODOBNÉ ČLÁNKY
AKTUÁLNĚ NA WEBU

V sobotu míří Bílé hvězdy do Přerova. Naváží na vítězství s Kladnem?

T ř e b í č - V sobotu je na programu 5. kolo WSM ligy a třebíčští hráči pojedou bojovat o body do Přerova. Zubři zažívají velice povedený vstup do ligy, jelikož se prozatím nachází na 3. místě tabulky se součtem devíti bodů, v posledním kole vyhráli dokonce na Lapači 1:3. Třebíč měla opačný vstup do sezóny, protože po třech kolech neměla ani bod, ale po vysoké prohře 1:5 v Karlových Varech se tým z Vysočiny zvednul a doma porazil v prodloužení po velice dobrém výkonu Kladno 3:2, které do té doby nebylo poraženo. Rozhodující branku vstřelil Roman Erat, který se nachází na děleném prvním místě v bodování spolu s Tomášem Fořtem, který hraje právě za Přerov. Utkání začíná v 17:00

 
SERVIS
 
 
Copyright © 2002-2017 SK Horácká Slavia Třebíč & eSports.cz, s.r.o. | redakce webu | RSS