Přípravka startuje 2. září, přijďte mezi nás, zve trenér Martin Čech
23.8.2017  |  Autor: Redakce

Přípravka startuje 2. září, přijďte mezi nás, zve trenér Martin Čech

T ř e b í č - V sobotu 2. září startují tréninky přípravky Horácké Slavie Třebíč pod vedením nového hlavního trenéra Martina Čecha. Více informací na plakátu, další termíny tréninků hokejové přípravky a školičce bruslení v jednom najdete v aktuálním ROZPISU LEDU .

SK Horácká Slavia Třebíč nabízí všem dětem možnost naučit se bruslit, hrát nejrychlejší kolektivní sport na světě a získat mnoho nových kamarádů a zážitků. Všichni hráči SK Horácká Slavia Třebíč mají navíc volný vstup na všechna utkání mužů. Třebíčský hokej vychoval širokou škálu výborných hráčů, a to nejen pro domácí soutěže, ale i pro NHL.

Zkus i ty, co v tobě je! Nepropásni svoji šanci stát se hokejistou!

Co potřebuji?

Samozřejmě brusle, hokejku, helmu a chrániče kolen a loktů. Pro začátek mohou být z in-line nebo jiné. Nakonec pak teplé oblečení (můžou být i oteplovačky) a rukavice (stačí opět nějaké silnější klasické, palčáky apod.). Na zimáku je po domluvě možnost zapůjčení výstroje, počet je však omezený. Pokud bude mít někdo kompletní hokejovou výzbroj, je to jen dobře.

Pro koho je přípravka určena?

Přípravka je pro děti od mateřské školky (cca od 4 let) po třetí třídu. Na tréninku mohou být zpočátku rodiče s hráči na ledě, stačí jen, aby měli brusle.

Jaká je organizace tréninku?

Převlékání

Děti se převlékají v kabině. Věci si berou s sebou domů.

Trénink:

Děti jsou rozděleny dle věku a dovedností do skupinek. Každá skupinka má svého trenéra, který se jí věnuje. Zejména u těch nejmenších, nebo těch, kteří jsou poprvé na ledě, je běžné, že je s nimi i někdo z rodičů (pokud má zájem).

Důležité!!!!! Nikdo z trenérů nepředpokládá, že do přípravky nastoupí perfektní bruslař. Přípravka je od toho, aby se kluci naučili prvním krůčkům (které nezřídka končí pádem) a postupně zvládli základní bruslařské dovednosti. Žádný učený z nebe nespadl.

 
VYHLEDÁVÁNÍ
PODOBNÉ ČLÁNKY
AKTUÁLNĚ NA WEBU

Třebíčští poráží podruhé v sezóně Frýdeckomístecké, v sobotu vyzvou Vsetín

T ř e b í č - Zápas ve Frýdku–Místku se nesl ve znamení premiérových tref třebíčských hráčů. Ale pojďme hezky popořádku. Hosté v utkání od čtrnácté minuty prohrávali. Jenže spíše nezaslouženě, protože od začátku utkání byli aktivnějším mužstvem. Jejich aktivita pokračovala i ve druhé třetině, odměna přišla hned v jejím úvodu, kdy se poprvé v sezóně prosadil Petr Kratochvíl. Ten dostal puk do sítě chytře odrazem od vyjetého brankáře domácích. O čtyři minuty později šly Bílé hvězdy do vedení po spolupráci Luboš Horký – Michal Vodný a po dalších třech minutách hry se radoval ze druhé trefy v sezóně Tadeáš Král a hosté vedli už 3:1. Čtvrtý gól byl premiérovou trefou sezóny pro Tomáše Mlynáře a pojistkou tříbodové výhry hráčů s bílou hvězdou na hrudi. Už v sobotu čeká Třebíč atraktivní souboj s hosty ze Vsetína.

 
SERVIS
 
 
Copyright © 2002-2017 SK Horácká Slavia Třebíč & eSports.cz, s.r.o. | redakce webu | RSS