Sobotní souboj se Vsetínem láká fanoušky obou týmů. Kdo se bude radovat?
23.11.2017  |  Autor: Viktor Pavlovec

Sobotní souboj se Vsetínem láká fanoušky obou týmů. Kdo se bude radovat?

T ř e b í č – Do Třebíče míří v sobotu hokejisté Vsetína. Bílé hvězdy dokázaly dvakrát za sebou zvítězit a před sebou teď mají šňůru tří domácích utkání, z nichž to se Vsetínem je prvním z nich. Vsetín se v tabulce nachází na dvanácté pozici a dělá vše pro to, aby se probojoval do vyšších pater tabulky. Červenobílí však budou mít doma hlasitou podporu a pro vítězství udělají vše. Velká divácká návštěva se však dá očekávat i ze Vsetína, a tak se bude jednat nejen o souboj na ledě, ale také o souboj hlasivek na tribunách. Zápas začíná v sobotu v 17:30 na Zimním stadionu Města Třebíče - MANN+HUMMEL ARENĚ.

 
 
 
 

VIDEOPŘENOS ZÁPASU SK HS TŘEBÍČ - VSETÍN SLEDUJTE ZDE


VHK Robe Vsetín

Vsetínský hokejový klub byl založen v roce 1904. Za svou existenci vyhrál Vsetín celkem 6 extraligových titulů. Obdivuhodné je, že vyhrál extraligu pětkrát po sobě bez přestávky a vždy svého soupeře výrazně přehrál. Vsetín vyhrál extraligu v sezónách 1994/1995, 1995/1996, 1996/1997, 1997/1998, 1998/1999 a 2000/2001. V sezóně 1999/2000 došel až do finále, ale z mistrovského titulu se nakonec radovala pražská Sparta.

Po těchto výborných a úspěšných letech začal vsetínský hokej pomalu ustupovat do ústraní. Do sezóny 2007/2008 už Vsetín nezasáhl, jelikož se zadlužil a z extraligy byl vyloučen.

O rok později Vsetín získal druholigovou licenci od Blanska a vsetínský hokej tak dostal nový impuls. Vsetín hrál druhou ligu dlouhé roky a stále snil o tom, že se mu podaří postoupit do 1. ligy. Letos se to Vsetínu konečně povedlo. Po mnoha koncích v play off druhé ligy to Vsetín konečně dokázal. Letos si tedy Vsetín zahraje druhou nejvyšší hokejovou soutěž v České republice.

Vsetín by se rád dostal do vyšších pater tabulky

Jedenadvacáté kolo WSM ligy se Vsetínu vůbec nepodařilo. Vsetínští hokejisté prohráli s českobudějovickým Motorem 0:8. Zápas Vsetína s Prostějovem dospěl až do samostatných nájezdů, kde byli úspěšnější vsetínští hokejisté. Následně si Valaši smlsnuli na Kadani, kterou porazili 4:0. V dalším zápase svedl Vsetín s Frýdkem – Místkem divokou přestřelku, ze které jako vítězové vyšli hokejisté Frýdku – Místku. Vsetín si po prohře s Frýdkem – Místkem vyšlápl na Benátky nad Jizerou, které porazil 5:1.

Statistiky hráčů Horácké Slavie Třebíč

nejlepší střelec: Luboš Horký (9+5)

nejlepší nahrávač: Roman Erat (3+13)

lídr kanadského bodování: Roman Erat (3+13)

procentuální úspěšnost zákroků brankářů: Pavel Jekel 92,28%, Karel Vejmelka 91,45%, Lukáš Dostál 90,94%, Dominik Svoboda 79,17%

Sestava Třebíče z posledního utkání: Dostál (Jekel) – Čejka (A), Nedbal, D. Mikyska, Furch, Hort, Kaláb (A), Půža – Jan Wasserbauer (C), Dolníček, Kratochvíl – Vodný, Kusko, Horký – Malec, Tadeáš Král, Paták – Mlynář, Kristl.

Sestava Vsetína z posledního utkání: J. Pavelka (Horčička) – Teper, D. Krenželok, Frolo, Ostrčil, Žák, Dundáček – Březina, Kucharczyk, Markovič – Vávra, Podešva, Slováček – P. Beránek, Kopta, Protasenja – Půček, Šilhavý, Kajaba.

Ostatní sobotní zápasy 26. kola WSM ligy

HC Benátky nad Jizero – HC Slavia Praha 16:00

Rytíři Kladno – LHK Jestřábi Prostějov 16:00

HC Stadion Litoměřice – AZ Residomo Havířov 17:00

HC Zubr Přerov – ČEZ Motor České Budějovice 17:00

HC Energie Karlovy Vary – SK Trhači Kadaň 17:00

HC Slovan Ústí nad Labem – HC Frýdek – Místek 17:00

 
VYHLEDÁVÁNÍ
PODOBNÉ ČLÁNKY
AKTUÁLNĚ NA WEBU

Hlasujeme pro krásný gól Tomáše Havránka, ukažme sílu fandů HST

T ř e b í č - Společnost TVCOM.cz vybírá nejhezčí góly měsíce do ankety, v níž mohou hlasovat fanoušci všech klubů, a to zcela zdarma. Z každého zařízení lze hlasovat zvlášť. V aktuálním výběru je nominován krásný gól Tomáše Havránka ze zápasu proti Vsetínu. Ano, bude těžké přehlasovat fanoušky Českých Budějovic nebo třeba Vsetína. Ale pojďme to společně zkusit, pojďme ukázat naši sílu. Videoanketu najdete v odkazu níže, gól Tomáše Havránka je v ní pod číslem 5. Děkujeme za každý hlas. Pro vítěze ankety je připraven krásný dárek - hodinky v hodnotě 18 000 korun.

 
SERVIS
 
 
Copyright © 2002-2017 SK Horácká Slavia Třebíč & eSports.cz, s.r.o. | redakce webu | RSS