Souhrn mládeže: Sedmáci nadělovali Pelhřimovu

T ř e b í č – Ligový kolotoč se točí neúprosně dál. Po krátké reprezentační přestávce se do hry znovu zapojili junioři a dorostenci. Juniorka však odehrála pouhých dvanáct minut, pak bylo utkání pro zdravotní potíže sudího ukončeno. Extraligový dorost svůj zápas proti Vítkovicím dohrál, ale přes zlepšený výkon v závěrečné třetině na body nedosáhl. Ze žáků 6. až. 9. tříd proti Pelhřimovu uspěli jen osmáci a také sedmáci, kteří nasázeli soupeři 19 branek. Čtyřmi zásahy se blýsknul David Outulný.

Junioři

Pelhřimov - Třebíč 0:1 nedohráno
B. J.Burian
Hostující junioři se ujali vedení v 11. minutě a zúročili tak svou dosavadní územní převahu. Ve 13. minutě během hry zkolaboval hlavní sudí, byla přivolána Rychlá záchranná služba a po zajištění životních funkcí byl převezen do nemocnice. Čároví rozhodčí pod vlivem této nepříjemné události zápas ukončili. Zápas bude opakován 20.prosince 2006.

Dorost

Třebíč - Vítkovice 2:4 (0:1,1:3,1:0)
B: J.Klíma, K.Kesner
Po repre přestávce narazili domácí dorostenci na silného a zkušeného soupeře a bodovat se jim nepodařilo.

9. třída

Pelhřimov - Třebíč 4:3 (0:1,1:1,3:1)
B: R.Večeřa 3
Hosté opět pokračovali ve špatné hře z minulých zápasů, kdy nedisciplinovanost některých hráčů opět rozhodla o negativním výsledku devítky.

8. třída

Pelhřimov - Třebíč 2:4 (1:1,1:0,0:3)
B: M.Kazatel, O.Šulc, J.Fusek, M.Vlašín
Hosté v tomto utkání zvítězili, ale svou herní převahu nedokázali vyjádřit větším brankovým rozdílem, byť počet střel vyzněl jasně v jejich prospěch v poměru 7:46.

7.třída

Třebíč - Pelhřimov 19:0 (7:0,7:0,5:0)
B: D.Outulný 4, N.Kuchera 2, J.Salák 2, D.Sedlář 2, J.Roupec 2, D.Horký 2, M.Švejda 2, P.Vondráček, P.Ošmera, T.Robotka Domácí podali v utkání kolektivní výkon s velkou chutí hrát až do poslední vteřiny a soupeř to náramně odskákal.

6.třída

Třebíč - Pelhřimov 3:4 (2:1,1:1,0:2)
B: R.Sochor 2, M.Mašek
Od poloviny zápasu za stavu 3:1 přestali domácí hráči nepochopitelně hrát a hosté zaslouženě v poslední minutě otočili skóre ve svůj prospěch.

5.třída

Třebíč - Víděň 1:10 (0:3,0:5,1:2)
B: J.Bartůněk
Hosté přivezli ročníkově starší tým, který nepouštěl domácí hráče do šancí. V poslední třetině se hra alespoň trošku vyrovnala.

4.třída

Třebíč - Vídeň 4:1 (1:0,3:1,0:0)
B: P.Caha 3, J.Všetečka
Domácí družstvo si po bojovně odvedeném výkonu zaslouženě připsalo další mistrovské body.