Menu +

Starší dorost válí, přijďte ho podpořit v cestě nadstavbovou částí soutěže - uvnitř video

Aktuální zprávy
T ř e b í č - Horácká Slavia Třebíč společně s týmem staršího dorostu zve všechny příznivce třebíčského hokeje na výjimečnou akci. Na utkání nadstavbové skupiny ligy staršího dorostu Horácké Slavie v pátek 13. prosince, v němž Bílé hvězdy od 18:00 vyzvou HC SLEZAN OPAVA. Na utkání bychom rádi společně s vámi vytvořili mladým nadějím třebíčského hokeje servis a skvělou atmosféru, jako při utkáních mužů. Zápas má i svůj další rozměr v podobě pomoci klientům Denního rehabilitačního stacionáře v Třebíči.
Sdílejte článek
 

Podpořme starší dorost Horácké Slavie Třebíč. Vytvořme skvělou atmosféru a jednu z nejvyšších návštěv zápasu mládeže na Vysočině

Starší dorostenci Horácké Slavie postoupili do nadstavbové části ligy staršího dorostu z prvního místa. V základní části ligy vyhráli 14 zápasů z celkových osmnácti. Jejich skóre dosáhlo po základní části hodnoty 109 vstřelených a 38 inkasovaných gólů.


NA VIDEOPOZVÁNKU SE PODÍVEJTE NA KLUBOVÉM

FACEBOOKOVÉM PROFILU


Atmosféra? Jakou si ji uděláme, takovou ji budeme mít.

Pomozte nám s ní i Vy.

Zápas, na který Vás tímto srdečně zveme, by měl být oslavou mládežnického hokeje s parádní atmosférou minimálně podobnou té při zápasech mužů.
Tu ale musíte vytvořit Vy, diváci a fanoušci v hledišti. Klub s ní může pomoci tím, že zajistí veškerý servis, jako při utkáních mužů. To znamená, že k dispozici a v provozu bude samozřejmě videokostka s fotosoupiskou videopřenosem a všemi vychytávkami, které zařízení umí. K dispozici bude i moderátor, který bude společně s diváky fungovat stejně, jako při utkáních mužů a to včetně děkovaček po vstřelených brankách domácího týmu. Klub chystá i ocenění nejaktivnějších fanoušků a přestávkový program.

Symbolickým příspěvkem pomůžeme Rehabilitačnímu stacionáři Třebíč

FOTOGRAFIE Z NÁVŠTĚVY KLIENTŮ DENNÍHO STACIONÁŔE NA ZS V MINULÉ SEZÓNĚ - ZDE

Jak je již zmíněno výše, zápas má i další rozměr v podobě pomoci Dennímu rehabilitačnímu stacionáři pro tělesně a mentálně postižené děti a mládež v Třebíči. Všechna utkání mládežnických týmů jsou v Třebíči pro diváky zdarma. Na tento výjimečný zápas jsme však nastavili dobrovolný příspěvfek. U vchodu bude malá pokladnička, kam každý příchozí může přispět částkou dle svého uvážení. Výtěžek ze zápasu pak bude odevzdán o druhé přestávce na ledě přímo klientům a zástupcům Denního rehabilitačního stacionáře Třebíč.

Více diváků = lepší atmosféra, více peněz na dobrou věc

Horácká Slavia tedy připravila v našich krajích poměrně neobvyklou akci, teď záleží na odezvě u Vás, diváků a hokejové veřejnosti. Dufáme, že si společně užijeme hezký a radostný hokejový večer a společně pomůžeme lidem, kteří jsou mnnohdy na pomoc ostatních doslova odkázáni.

"Věříme, že akce najde podporu u širší hokejové veřejnosti. Dali jsme si za cíl akce hranici úspěšnosti v podobě pěti set diváků. Každý divák navíc bude pro nás příjemným překvapením. Čím víc diváků, tím lepší atmosféra a také více prostředků pro stacionář. Všechny fanoušky třebíčského hokeje, kamarády hráčů a i jejich rodiny či spolužáky na utkání srdečně zveme," vyjmenovává důležité faktory zápasu a zve diváky do ochozů Zimního stadionu Města Třebíče - MANN+HUMMEL ARENY obchodní a marketingový manažer Horácké Slavie Třebíč Daniel Šlapák.

Termín pátek třináctého prosince je některými vnímán, jako nešťastný den. Pojďme z data 13.12.2013 udělat den šťastný.

Starší dorostenci Horácké Slavie zahajují nadstavbovou část soutěže už v pátek 6. prosince, kdy od 18:00 přivítají na svém domácím ledě silný tým Prostějova.

Podobné články

Aktuální zprávy

Dorost Horácké Slavie zahajuje letní přípravu ve středu 2. května

dnes
Aktuální zprávy

Složení WSM Ligy dozná změn, právo účasti získaly hned dva nové týmy

před 2 dny
Aktuální zprávy

Potvrzeno! Martin Sobotka a Jaroslav Barvíř v Třebíči pokračují, David Dolníček ukončil hráčskou kariéru

16.4.2018