Třebíč míří na led Frýdku-Místku, kde se jí daří. Přiblíží se play-off?
22.11.2017  |  Autor: Radim Sochor

Třebíč míří na led Frýdku-Místku, kde se jí daří. Přiblíží se play-off?

T ř e b í č - Třebíčský celek zajíždí na půdu nevyzpytatelného Frýdku-Místku, jenž momentálně okupuje příčky, které mu zajišťují play-off. Horáci potřebují navázat šňůru vítězství, která by je poslala výše, na play-off ztrácí čtyři body. Z posledních pěti zápasů Třebíč vyhrála hned čtyři, dokáže přidat vítězství i dnes proti Rysům?

 
 
 
 

VIDEOPŘENOS ZÁPASU JESTŘÁBI PROSTĚJOV - SK HS TŘEBÍČ SLEDUJTE ZDE


HC FRÝDEK-MÍSTEK

Frýdek-Místek se momentálně nachází na sedmém místě WSM Ligy. Z dosavadních čtyřiadvaceti kol dokázal vytěžit devětatřicet bodů, ke kterým patří kladné skóre 66:64. Ofenzivní hra Frýdek v posledních zápasech rozhodně netrápí, Rysi zvítězili v minulém kole 6:5 po nájezdech ve Vsetíně, předtím nasázeli šest branek doma Benátkám.

Ofenzívu Frýdku-Místku táhne šestadvacetiletý forvard Antonín Pechanec, který má na svém kontě 18 kanadských bodů za pět gólů a třináct přihrávek. V brance poté září Jan Strmeň, který se může pyšnit úspěšností 93,77%, což ho řadí na druhé místo celé ligy, vedoucí Ondřej Bláha (HAV) má pouze o osm setinek lepší úspěšnost.

Z pěti posledních zápasů odešli Horáci čtyřikrát jako vítězové

Třebíčskému celku se proti Frýdku-Místku daří. Hned čtyřikrát z pěti posledních zápasů se totiž radovala Horácká Slavia z vítězství. Naposledy tomu taky bylo v říjnu, kdy Třebíč porazila Frýdek-Místek doma 4:0. Našemu výběru se podařilo dát všechny čtyři branky v přesilových hrách. O góly se postarali Richard Diviš, David Dolníček, Roman Erat a Silvester Kusko.

Statistiky hráčů Horácké Slavie Třebíč

nejlepší střelec: Luboš Horký (9)

nejlepší nahrávač: Roman Erat (13)

lídr kanadského bodování: Roman Erat (3+13)

procentuální úspěšnost zákroků brankářů: Pavel Jekel 92,07%, Karel Vejmelka 91,45%, Lukáš Dostál 90,21%, Dominik Svoboda 79,17%

Sestava Třebíče z minulého utkání: Dostál (Jekel) – Nedbal, Čejka, Furch, Půža, Kaláb, D. Mikyska – R. Erat, Dolníček, Jan Wasserbauer – Horký, Kusko, Vodný – Paták, Tadeáš Král, Malec – Kristl, Mlynář, Kratochvíl.

Sestava Frýdku-Místku z minulého utkání: Strmeň (L. Daneček) – Zahradníček, Ovčačík, Piegl, Haman, D. Stránský, Matyáš – J. Kalus, Pechanec, Bajtek – Harkabus, Osmík, Kvasnica – Kafka, Przybyla, Klimša – Flok, Peterek, Kaukič.

Ostatní středeční zápasy 25. kola WSM ligy

17:30 Vsetín - Benátky n/J

17:30 České Budějovice - Kladno

18:00 Kadaň - Ústí n/L

18:00 Prostějov - Karlovy Vary

18:00 Havířov - Přerov

18:00 Slavia - Litoměřice

 
VYHLEDÁVÁNÍ
PODOBNÉ ČLÁNKY
AKTUÁLNĚ NA WEBU

Hlasujeme pro krásný gól Tomáše Havránka, ukažme sílu fandů HST

T ř e b í č - Společnost TVCOM.cz vybírá nejhezčí góly měsíce do ankety, v níž mohou hlasovat fanoušci všech klubů, a to zcela zdarma. Z každého zařízení lze hlasovat zvlášť. V aktuálním výběru je nominován krásný gól Tomáše Havránka ze zápasu proti Vsetínu. Ano, bude těžké přehlasovat fanoušky Českých Budějovic nebo třeba Vsetína. Ale pojďme to společně zkusit, pojďme ukázat naši sílu. Videoanketu najdete v odkazu níže, gól Tomáše Havránka je v ní pod číslem 5. Děkujeme za každý hlas. Pro vítěze ankety je připraven krásný dárek - hodinky v hodnotě 18 000 korun.

 
SERVIS
 
 
Copyright © 2002-2017 SK Horácká Slavia Třebíč & eSports.cz, s.r.o. | redakce webu | RSS