Třebíčští ve finále ELH – Leoš Čermák, Roman Erat a Lukáš Nahodil
19.4.2012  |  Autor: Jiří Mokrý

Třebíčští ve finále ELH – Leoš Čermák, Roman Erat a Lukáš Nahodil

T ř e b í č - Hned trojice odchovanců Horácké Slavie zasáhla do finálových bojů v české extralize ledního hokeje mezi Kometou Brno a Pardubicemi. Na straně Komety to byli Leoš Čermák a Roman Erat, na straně Pardubic potom mladík Lukáš Nahodil. Z titulu se nakonec raduje třiadvacetiletý hráč Pardubic Lukáš Nahodil.

Z uvedené trojice byl ve finále nejproduktivnější Leoš Čermák, jenž v play - off odehrál dvacet zápasů a získal patnáct kanadských bodů za pět vstřelených branek a deset asistencí.

Roman Erat nastoupil k sedmnácti duelům play – off, v nichž nastřílel osm gólů a přidal tři přesné přihrávky.

Lukáš Nahodil byl nominován ke čtyřem utkáním a i on se zapsal mezi střelce. Povedlo se mu to jednou, a to v pátém finálovém utkání, ve kterém poslal Pardubice do důležitého vedení 2:0. Lukáš Nahodil získal s Pardubicemi ve svých 23 letech už druhý extraligový titul.

 
VYHLEDÁVÁNÍ
PODOBNÉ ČLÁNKY
AKTUÁLNĚ NA WEBU

Loučila se ikona, Rostislav Malena ukončil bohatou kariéru po téměř dvaceti letech

T ř e b í č - Při utkání s Kometou Brno ukončil jedním odehraným střídáním kariéru poslední pamětník postupu do první ligy, Rostislav Malena. Klub na něj nachystal malou kulišárnu. Vyhrané buly, puk letí směr Malena, domácí hráči náhle opouštějí kluziště a Rostilsav velmi rychle chápe, že tohle není normální průběh hry. Pak už jen ovace, děkování a možná i nějaká ta slzička... "Děkuji všem, bylo to krásné. Díky i fanouškům za moc hezké choreo," vzkázal bezprostředně po odchodu do kabiny Rosťa Malena ještě před tím, než naposledy svlékl ligovou hokejovou výstroj.

 
SERVIS
 
 
Copyright © 2002-2016 SK Horácká Slavia Třebíč & eSports.cz, s.r.o. | redakce webu | RSS
Hokejové kalhoty