V sobotu znovu na hokej! Třebíč na svém ledě přivítá ústecký Slovan
30.11.2017  |  Autor: Viktor Pavlovec

V sobotu znovu na hokej! Třebíč na svém ledě přivítá ústecký Slovan

T ř e b í č - Horácká Slavia odehraje v pořadí už třetí domácí zápas v krátkém časovém intervalu. Do Třebíče zavítají hokejisté ústeckého Slovanu. Domácí se vezou na vítězné vlně. Horácká Slavia vyhrála čtyři utkání v řadě, Ústí nad Labem se v posledních zápasech moc nedařilo. Ústečtí hokejisté vyhráli z posledních sedmi utkání jen jediný zápas. Přijďte podpořit svými hlasivkami třebíčské hokejisty. Zápas začíná v sobotu v 17:30 na Zimním stadionu Města Třebíče - MANN+HUMMEL ARENĚ.

 
 
 
 


 • VIDEOPŘENOS ZÁPASU TŘEBÍČ - ÚSTÍ NAD LABEM SLEDUJTE ZDE

 • Statistiky

  HC Slovan Ústí nad Labem

  Hokejový klub v Ústí nad Labem vznikl v roce 1963. Klub hrál krajskou ligu pod názvem Slovan NV. Slovanu se podařilo v krajském přeboru zvítězit, ale následná kvalifikace o druhou ligu skončila nezdarem.

  V sezóně 2002/2003 dostal klub nový název HC Slovan Ústečtí Lvi. V sezóně 2006/2007 se Slovanu podařilo vyhrát první ligu a postoupit do extraligy. Pro ústecké hokejisty a fanoušky to byl nezapomenutelný zážitek. Ústí nad Labem se však nedařilo a následoval pád zpět do první ligy.

  Ústí ale neskládalo zbraně a i v dalších sezónách bylo jedním z lídrů první ligy. V následujících pěti sezónách se Slovan marně snažil o návrat mezi tuzemskou elitu. Slovan se v těchto sezónách dostal dvakrát do baráže, dvakrát prohrál ve finále a jednou v semifinále. Velkolepý návrat se tedy nekonal. Posledním velkým úspěchem Ústeckých Lvů bylo vyřazení Kladna ve čtvrtfinále WSM ligy a následné semifinále.

  Ústecký Slovan se zatím nachází na nepostupových pozicích

  Ústeckému Slovanu se čtyřiadvacáté kolo WSM ligy nepodařilo. Hokejisté Ústí nad Labem na svém ledě padli s Prostějovem vysoko 1:9. Reputaci si Slovan nespravil ani v zápase s Kadaní. Poslední tým tabulky si na Ústí nad Labem vyšlápl a získal všechny tři body. Dlouhou sérii proher prolomili ústečtí Lvi až v zápase s Frýdkem - Místkem, který porazili 5:4. Ve středu ovšem Slovan nestačil na Vsetín, kterému podlehl 1:4

  Statistiky hráčů Horácké Slavie Třebíč

  nejlepší střelec: Luboš Horký (9+5)

  nejlepší nahrávač: Roman Erat (4+14)

  lídr kanadského bodování: Roman Erat (4+14)

  úspěšnost zákroků brankářů: Pavel Jekel 93,02%, Karel Vejmelka 91,45%, Lukáš Dostál 90,94%, Dominik Svoboda 79,17%

  Poslední odehrané zápasy Třebíče

  SK Horácká Slavia Třebíč - SK Trhači Kadaň 4:2

  HC Frýdek - Místek - SK Horácká Slavia Třebíč 1:4

  SK Horácká Slavia Třebíč - VHK Robe Vsetín 2:0

  SK Horácká Slavia Třebíč - HC Benátky nad Jizerou 3:1

  Poslední odehrané zápasy Ústí nad Labem

  HC Slovan Ústí nad Labem - LHK Jestřábi Prostějov 1:9

  SK Trhači Kadaň - HC Slovan Ústí nad Labem 4:2

  HC Slovan Ústí nad Labem - HC Frýdek - Místek 5:4

  HC Slovan Ústí nad Labem - VHK Robe Vsetín 1:4

  Sestava Třebíče z minulého utkání: Jekel (Do. Svoboda) – L. Vágner, Nedbal, Čejka, Furch, D. Mikyska, Kaláb (A) – R. Erat (A), Dolníček (C), Kratochvíl – Vodný, Kusko, T. Havránek – Malec, Tadeáš Král, Diviš – Jan Wasserbauer, Mlynář, Kristl.

  Sestava Ústí nad Labem z minulého utkání: Soukup (Volke) – Hes, Vl. Brož, M. Vágner (C), Husák, Vaněk, M. Zdvořáček – Melka, Roubík (A), Severa – D. Merta, Vrdlovec (A), Smolka – Kuběna, Vachovec, Gengel – Navarra, Sladkovský.

  Ostatní zápasy 28. kola WSM ligy

  HC Benátky nad Jizerou - AZ Residomo Havířov 17:00

  ČEZ Motor České Budějovice - HC Slavia Praha 17:00

  LHK Jestřábi Prostějov - HC Stadion Litoměřice 17:00

  SK Trhači Kadaň - HC Zubr Přerov 17:00

  HC Frýdek - Místek - Rytíři Kladno 17:00

  VHK Robe Vsetín - HC Energie Karlovy Vary 17:30

   
  VYHLEDÁVÁNÍ
  PODOBNÉ ČLÁNKY
  AKTUÁLNĚ NA WEBU

  Hlasujeme pro krásný gól Tomáše Havránka, ukažme sílu fandů HST

  T ř e b í č - Společnost TVCOM.cz vybírá nejhezčí góly měsíce do ankety, v níž mohou hlasovat fanoušci všech klubů, a to zcela zdarma. Z každého zařízení lze hlasovat zvlášť. V aktuálním výběru je nominován krásný gól Tomáše Havránka ze zápasu proti Vsetínu. Ano, bude těžké přehlasovat fanoušky Českých Budějovic nebo třeba Vsetína. Ale pojďme to společně zkusit, pojďme ukázat naši sílu. Videoanketu najdete v odkazu níže, gól Tomáše Havránka je v ní pod číslem 5. Děkujeme za každý hlas. Pro vítěze ankety je připraven krásný dárek - hodinky v hodnotě 18 000 korun.

   
  SERVIS
   
   
  Copyright © 2002-2017 SK Horácká Slavia Třebíč & eSports.cz, s.r.o. | redakce webu | RSS