Ohlasy po utkání
T ř e b í č - Dlouho, dlouho čekali diváci v Třebíči na vítězství svého týmu a prokázali při tom velkou věrnost a trpělivost. Výhra přišla po více než dvou měsících v zápase s prvním týmem tabulky. České Budějovice v Třebíči nestačily, i když v závěru snížily na rozdíl jednoho gólu. Zápas se ale lámal ve druhé třetině, kdy Bílé hvězdy ve čtyřech minutách nasázely čtyři branky včetně využité přesilovky pěti proti třem a utekly tak svému soupeři až na stav 5:2. Dvěma trefami se na tomto stavu podíleli Adam Raška a navrátilec Matěj Pekr (na fotografii), jednou se trefil Radim Zohorna. K hodnocení zápasu jsme si pozvali právě střelce Matěje Pekra.

Matěj Pekr patřil v utkání s Českými Budějovicemi k nejlepším hráčům na ledě, radoval se ze dvou přesných tref.

Klíčový byl třetí zápas, říká Štebih o čtvrtfinále. Co mistrovství světa nebo dovolená?

20.03.2024

Věděli jsme, že nám soupeř nedá vydechnout. Hráli jsme trpělivě, říká Ondřej Baláž