Ohlasy po utkání
T ř e b í č - Mnoho diváků se těšilo na zápas s jedním z favoritů soutěže, Českými Budějovicemi, a hráči obou týmů jim nabídli skvělou podívanou. Bohužel do rámce zápasu nezapadli rozhodčí, kteří utkání pokazili, v jeho průběhu předvedli několik fatálních chyb na obou stranách a vrcholem byl neuznaný nájezd Davida Dolníčka. Hodně diváků odcházelo ze stadionu s pocitem křivdy, stejně jako domácí hráči. Třebíčským nevyšla první třetina, po níž prohrávali 0:2, od druhé části ale byli aktivnějším týmem a hostům zle zatápěli. Sílu do žil vlil Bílým hvězdám krásný gól Miroslava Holce ze sedmadvacáté minuty. Domácí dokázali i vyrovnat brankou Romana Erata, na které se také podílel Holec, ale třetí gól i přes velké šance už vstřelit nedokázali.

This text will be replaced

Klíčový byl třetí zápas, říká Štebih o čtvrtfinále. Co mistrovství světa nebo dovolená?

20.03.2024

Věděli jsme, že nám soupeř nedá vydechnout. Hráli jsme trpělivě, říká Ondřej Baláž