20.3.2017  |  Autor: Tomáš Koutek, Jiří Mokrý

T ř e b í č - V pátek porazili junioři v těžkém utkání velmi dobrého soka z Ústí nad Labem 4:2 a pak už jen čekali na výsledek nedělního utkání mezi Ústím a Porubou, aby po jeho konci mohli říct, JSME MISTŘI! V konečném součtu totiž získali osm bodů, což nedokázal žádný ze soupeřů ve Skupině O vítěze, a tak má Horácká Slavia Třebíč vítěze celé ligy juniorů. Pokud jste zápas nenavštívili osobně, nebo naopak navštívili a líbil se vám a chtěli byste si jej připomenout, nabízíme vám teď sestřih nejzajímavějších momentů. Z videa je patrné, že utkání mělo velmi dobrou úroveň.