11.1.2017  |  Autor: Jiří Mokrý

T ř e b í č - Hned na začátek článku s tiskovou konferencí a ohlasy Dominika Svobody je třeba poděkovat. Poděkovat více než tisíci a dvěma stům diváků, kteří na utkání s Přerovem dorazili i přes silný mráz a husté sněžení, které zasypalo Třebíčsko. Odměnou těmto divákům byl parádní výkon celého týmu a tříbodové vítězství Bílých hvězd. Třebíčští porazili Přerov počtvrté v sezóně, což není příliš vídaný jev. Pomohl k tomu i brankář Dominik Svoboda, který zaskočil za nemocného kolegu a své role se zhostil na výbornou. Post brankáře je v Třebíči pokrytý výborně a výkon Dominika Svobody to jen potvrdil.

Dominik Svoboda při jednom z důležitých zákroků, kterým pomohl svému týmu k zisku tří bodů.