13.2.2017  |  Autor: Jiří Mokrý

T ř e b í č - Před posledním utkáním základní části byl nejdramatičtější částí tabulky její vyšší střed a boj o přímý postup do čtvrtfinále. Promluvit do něj mohly hned tři týmy, Třebíč, Ústí nad Labem a Prostějov, přičemž nejlepší pozici měla právě Horácká Slavia, i když s oběma jmenovanými mužstvy měla horší vzájemná utkání. Jenže Bílé hvězdy nenechaly nic náhodě a před domácím publikem zvítězily po kolektivním výkonu 3:2. K vítězství hodně pomohla i důležitá vyrovnávací branka z hole Jana Wasserbauera. Nutno uznat, že hosté měli i pořádný kopec střelecké smůly, ale na to už se historie neptá. Soupeřem Horácké Slavie bude ve čtvrtfinále její česká jmenovkyně Slavia Praha, série začíná v neděli 26. února v Praze. Rozpis zápasů najdete v SEKCI ZÁPASY.

Jan Wasserbauer pozorně poslouchá pokyny trenérů ve vypjatém závěru utkání s Ústím nad Labem.

Jedním z úkolů Jana Wasserbauera je i práce na brankovišti. V zápase s Ústím svou práci odváděl skvěle.