T ř e b í č - První domácí porážka sezóny 2015 - 2016 byla velmi krutá, ale je třeba přiznat, že zcela zasloužená. Začátek zápasu přitom vůbec nenapovídfal tomu, že by výsledek mohl být pro Třebíčské tak nelítostný. Vše naklonila na stranu hostí už druhá minuta, v níž se hosté vymanili z dosavadního tlaku Bílých hvězd a po chybě obránce i s trochou štěstí skórovali. Šťastnou lze nazvat i druhou branku v závěru první třetiny, jenža ta už byla zcela zaslouženým a logickým vyústěním dění na hřišti. Ve druhé periodě se Třebíčští snažili snížit, byli aktivní, ale produktivita byla na straně hostů. Ti nakonec dotáhli zápas až do hrozivého stavu 0:7, na který dokázali domácí reagovat jen jednou trefou, která byla jejich čestným, leč posledním gólovým úspěchem zápasu.