Hlavní stránka mládeže

Vybrat sezónu
St. dorost:  tým | zápasy: sezóna | příprava | statistiky: základní část | tabulka
Ml. dorost:  tým | zápasy: sezóna | příprava | statistiky: základní část | tabulka
Starší žáci A:  tým | sezóna | tabulka Mladší žáci C:  tým | sezóna | tabulka
Starší žáci B:  tým | sezóna | tabulka Mladší žáci D:  tým | sezóna | tabulka
4.třída:  tým | sezóna 3.třída:  tým | sezóna
2.třída:  tým 1.třída:  tým

SDO: TRE - LAN 9:2 - Na začátku chyběl pohyb, od druhé třetiny výborný výkon

pátek 10.11.2017 | Jiří Mokrý

T ř e b í č - Starší dorost se ve čtrnáctém kole Regionální ligy staršího dorostu utkal se soupeřem z Lanškrouna. Východočeši začali utkání lépe, ve větším pohybu a s patřičným nasazením. Odměnou jim byla vedoucí branka ze třetí minuty zápasu. Třebíčští jakoby se nemohli dostat do zápasu, ale v přesilové hře v poslední minutě první třetiny přece jen vyrovnali z hole Patrika Válka. Hned na začátku druhé periody šli do rychlého vedení a do poloviny utkání už vedli 5:1. To byla z třebíčské strany nejlepší pasáž zápasu. Hosté pak snížili na 5:2, ale ve třetí třetině pokračoval brankostroj z hokejek Červenobílých, kteří nasázeli i v této části utkání tři hezké góly. Domácí útočili i na desítku, ale tu se jim vstřelit nepovedlo. Skóre utkání se tak zastavilo na stavu 9:2. Hattrick vstřelil Patrik Válek a sedm kanadských bodů za dvě branky a pět asistenci si připsal Radim Nejedlý (na fotografii).

MDO: TRE - TAB 8:7 - Třebíčští porazili favorita brankou v poslední minutě

úterý 7.11.2017 | Jiří Mokrý

T ř e b í č - Mladší dorost přivítal na svém ledě favorizovaný tým Tábora, jenž v tabulce bojuje s Pardubicemi o první místo. Utkání odstartovali lépe hosté, ale Třebíčští stihli do konce první třetiny srovnat na 3:3. Druhou část hosté potvrzovali svou dobrou formu a dvěma brankami naklonili misky vah na svou stranu. Jenže ve třetí třetině byli produktivnější Třebíčští, kteří nasázeli Kohoutům z Tábora pět branek. Ta poslední, vítězná z hole Zdeňka Vedrala (na fotografii) navíc padla v poslední minutě a hosté už na ni nenašli odpověď. Zápas tedy skončil výhrou třebíčského týmu, který si ji za obětavou hru až do posledních vteřin zápasu zasloužil.

MDO: JIH - TRE 3:2sn - Třebíčští mladíci vydolovali bod z utkání s rezervou Jihlavy

pátek 20.10.2017 | Jiří Mokrý

T ř e b í č - Mladší dorostenci Horácké Slavie Třebíč zajížděli k dalšímu kolu Regionální ligy do Jihlavy. Soupeře v první třetině přehráli. Postupem času se však hra vyrovnala a vyrovnané bylo skóre i po šedesáti minutách, a to zásluhou třebíčského Lukáše Přidala (na fotografii), který vstřelil obě branky svého týmu. Pak přišly na řadu samostatné nájezdy, v nichž byli šťastnější domácí hráči.

VTM 2004: Kraj Vysočina zvítězil ve vyrovnaném turnaji výběrů ročníku 2004

pondělí 2.10.2017 | Jiří Mokrý

T ř e b í č - V neděli 1. října 2017 proběhl na třebíčském zimní stadionu turnaj talentované mládeže ročníku 2004 VTM U14. Tento výběr mají dlouhodobě na starosti trenéři Horácké Slavie. Na turnaji se mladí hokejisté z Vysočiny utkali s výběry Královéhradeckého kraje a Pardubického kraje. Po velmi vyrovnaných zápasech se klukům z Vysočiny podařilo oba zápasy vyhrát, a tím pádem obsadili na tomto turnaji 1. místo. Ve výběru VTM U14 Vysočiny reprezentovali SK Horáckou Slavii brankář Lukáš Vejmelka a útočník Adam Svoboda.

MDO: TRE - VLA 11:3 - Dvě třetiny strach o výsledek, pak famózní třetí třetina

neděle 1.10.2017 | Jiří Mokrý

T ř e b í č - Mladší dorost přivítal na svém ledě tým Rytířů Vlašim, proti kterému se dvě třetiny nedokázal výrazněji prosadit. Hosté měli v týmu vysoké a urostlé útočníky, což společně s nepříliš úderným hokejem domácích znamenalo dvě třetiny vyrovnaného průběhu utkání. Třetí třetina pak byla ze strany třebíčských Bílých hvězd pro hosty doslova zdrcující. Červenobílí v ní nasázeli šest branek a definitivně tak rozhodli o vysokém vítězství. Výkon z prvních dvou třetin je ale velkým varováním a příště by na bodový zisk nemusel stačit.

SDO: TRE - LMS 7:2 - Starší dorost přehrál Litomyšl, starším hostům nedal větší šanci

neděle 24.9.2017 | Jiří Mokrý

T ř e b í č - Straší dorost přivítal na svém ledě soupeře z Litomyšle. Tým složený z hráčů až o tři roky staršími než většina domácích hráčů, podpořený několika hosty z Pardubic. Přesto třebíčští mladíci zápas zvládli na výbornou. Kromě úvodní pasáže ve druhé třetině byli lepší a vysoké vítězství si zasloužili. Hattrickem se blýskl Patrik Válek, který otevřel skóre zápasu a v předposlední minutě utkání je svou třetí trefou i uzavřel.