Fanzone » Ptejte se » Redakce webu

Ptejte se redakce webu www.hstrebic.cz.

 
Formulář dotazu
text příspěvku:
prosím nevyplňovat
jméno: email: město:
Otázky | Odpovědi
 

Vyplňte prosím všechny kolonky.
Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 3127 odpovědí v této kategorii celkem.

Pavel (Třebíč) 4.12.2017, 18:25
dobry den měl bych dotaz zda se bude opět dit akce 2x v roce Vánoce s tradičním hazením plyšáku a pokud ano tak kdy když tradiční soupeř Jihlava hraje ELH děkuji za odpověd a hodně štěstí zdraví a hlavně bodů :)

Odpověď:
Dobrý den. O akci a jejím termínu jsme nedávno informovali - http://www.hstrebic.cz/clanek.asp?id=Blizi-se-akce-Dvakrat-v-roce-Vanoce-probiha-charitativni-tyden-WSM-Ligy-6127
redakce hstrebic.cz
John 29.11.2017, 16:34
Zdravím, prosím vás proč nezhasínejte světla při gólů? když to osvětlení (efekty) umožňuji. Hudební výběr by chtěl obnovit, a se týká hlasatele, tak zapomíná vypínat mikrofon .. chrčí to strašně.

Odpověď:
Zhasínání světel po brankách je zakázáno. Nesmí se to ani v extralize. Hudební výběr je trošku jiný každý zápas. Ale zkuste něco doporučit, rádi se necháme inspirovat a předáme to režii. :-)
redakce hstrebic.cz
Ornella 27.11.2017, 08:02
Text článku Soni Chmelové ...”Chceme se připravit na další boj” v rozhovoru s trenérem MD je trochu popletený u druhé odpovědi: ”Jihlava měla odložený zápas s Táborem, ten vyhrála, pak vyhrála v Táboře a kdybychom Jihlavu porazili, tak hrajeme poslední zápas s Pelhřimovem a ten to určitě nepustí”. Text měl asi znít: ...”a i kdybychom Jihlavu porazili, tak ta hraje poslední zápas s Pelhřimovem a ten určitě nepustí”. Hezký den.

Odpověď:
Samozřejmě máte pravdu, opraveno.
redakce hstrebic.cz
David (Třebíč) 25.11.2017, 21:39
Z posledních sedmi utkání si Třebíčští hned třikrát připsali vítězství. Zní to skoro až neuvěřitelně, ale je tomu tak.

Nebylo těch vítězství 6? Takhle to vypadá jako když si z kluků děláte srandu.

Odpověď:
Díky za upozornění, správně mělo být samozřejmě šestkrát, z toho třikrát s nulou. Opraveno.
redakce hstrebic.cz
Rodič (Pepazdepa@seznam.cz - Třebíč) 25.11.2017, 20:11
Dobrý den, nic proti Vám, nicméně mi to nedá se nezeptat, proč není bruslení veřejnosti v nějakou rozumnou dobu i o víkendu, například v neděli, kdy se hraje pouze jedno utkání!

Odpověď:
Dobrý den. redakce webu časy bruslení neurčiuje, jsou určovány klubem dle vytíženosti ledové plochy.
redakce hstrebic.cz
Mirka (svobodovi@seznam.cz - Třebíč) 25.11.2017, 16:09
Dnes jsem si přečetla o další charitativní akci pro dětské domovy.Nebylo by lepší zřídit nejaké pokladničky a dát fandům možnost přispět nějakou,třeba menší částkou než plyšáky?

Odpověď:
Dobrý den. Váš podnět předáme obchodnímu manažerovi klubu.
redakce hstrebic.cz
Ondra 14.11.2017, 10:32
Dobrý den, nemáte v plánu udělat zas nějaký hokejový ples jako byl kdysi na roxy?

Odpověď:
Dobrý den. Nevíme nic o tom, že by klub něco takového plánoval. Tenkrát to byla akce rodičů, pokud se nepleteme, tak mladšího dorostu v čele s trenérem Jirkou Burianem.
redakce hstrebic.cz
Pavel (chodopa@seznam.cz - Třebíč) 30.10.2017, 11:03
Dobrý den,webova stránkaje snad hlavně pro veřejnost aby vědela co se deje v klubu.Hlavne že v jiných klubech to funguje.je videt kam hokej v Třebiči směřuje do ....

Odpověď:
Redakce může uveřejnit pouze informace, které dostane. Pokud máte připomínku k práci vedení klubu, kontakt najdete v sekci KLUB.
redakce hstrebic.cz
Pavel (chodopa@seznam.cz - Třebíč) 29.10.2017, 21:51
Dobrý den, chci se zeptat proč v mládežnických kategoriích nejsou doplňovány k jednotlivým zápasům statistiky.(branky asistence sestava jak bylo zvykem minulých letech ještě letos první zápasy to mají a pak jen výsledek)

Odpověď:
Dobrý den. Je to na přání vedení klubu. Důvodem je, že hráče mají motivovat výsledky týmu, ne úspěchy jednotlivců. U hráčů od čtvrté třídy níže je to i doporučení hokejového svazu.
redakce hstrebic.cz
Fanda (HST) 21.10.2017, 20:19
Vážená redakce,
jsem naprosto zhnusen tím, jakým způsobem se zhoršila kvalita online přenosů ze zápasu HST. Jediný, kdo v současnoti snese rozumné měřítko, je pan Prášek. Ostatní současní ”komentátoři”, uvozovky jsou nutné, předvádějí naprosto katastrofální výkony. Zbytek osazenstva by si měl v historii serveru onlajny.com nalistovat přenosy, které dělali pánové Muller, Píša, Rousek nebo Sekerka, kteří měli ve své éře onlajny opravdu na vysoké úrovni.
Jsem velmi zklamán, že práce redakce celkově upadá...
S pozdravem fanda, který sleduje třebíčský hokej více než 25 let.

Odpověď:
Dobrý den Fando. S onlajnisty se snažíme pracovat. Za odměnu, kterou dostávají nemůžeme chtít zázraky, přesto se snažíme aby onlajny obsahovaly alespoň základní věci. Popis jednotlivých situací už je pak na citu každého redaktora. Když jsme měli na tuto pozici inzerát, nikdo se nepřihlásil. Pokud tedy máte zájem, místo onlajnisty pro Vás určitě najdeme, můžete situaci zlepšit.
redakce hstrebic.cz

Další stránky
123456>>
VYHLEDÁVÁNÍ
AKTUÁLNĚ NA WEBU

Po reprezentační přestávce se Třebíč vydá do Přerova, svede souboj se Zubry

Třebíč - Horácká Slavia Třebíč míří na stadion přerovských Zubrů. Třebíč válcuje soupeře za soupeřem a její série výher čítá už sedm zápasů. V posledním zápase Horácká Slavia dokázala po výborném týmovém výkonu porazit kladenské Rytíře. Utkání Třebíče s Přerovem bude zcela určitě doprovázet výborná atmosféra, která vždy pomůže k výborným výkonům i samotným hráčům. Zápas Horácké Slavie s Zubry začíná v pondělí v 18:00 na přerovském zimním stadionu.

 
SERVIS
 
 
Copyright © 2002-2017 SK Horácká Slavia Třebíč & eSports.cz, s.r.o. | redakce webu | RSS