Fanzone » Ptejte se » Redakce webu

Ptejte se redakce webu www.hstrebic.cz.

 
Formulář dotazu
text příspěvku:
prosím nevyplňovat
jméno: email: město:
Otázky | Odpovědi
 

Vyplňte prosím všechny kolonky.
Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 3096 odpovědí v této kategorii celkem.

Saša 18.8.2017, 07:24
Dobrý den, kdy budou představeny nové dresy?

Odpověď:
Dobrý den. Podle zpráv, které máme se letos nový design dresů dělat nebude. Deisgn těch současných je hodně povedený, proto zůstane minimálně pro tuto sezonu stejný.
redakce hstrebic.cz
Pavel (chodopa@seznam.cz - Třebíč) 15.8.2017, 15:03
Dobrý den jen se chci zeptat v Třebiči se nehrají žádné přípravné zapasy v jiných kategoriich?Informace na webových stránkách je katastrofální!!!!Akdyž už zmíníte vysledek žákú tak je nesmyslný (zajiždéli do ždáru přitom hráli doma v třebíči)

Odpověď:
Dobrý den. Uveřejňujeme takové informace, které dostaneme. Pokud máte pocit, že to děláme špatně, není nic jednoduššího, než abyste se přidal k našemu týmu a pomohl nám. Jinak stačí trošku hledat a najdete rozpisy přípravných zápasů staršího i mladšího dorostu i s aktuálními výsledky a vyjádřením trenérů. Co třeba tady - http://www.hstrebic.cz/zapas.asp?sezona=2018SDOprip&sezona_mladez=2018 nebo tady - http://www.hstrebic.cz/zapas.asp?sezona=2018MDOprip&sezona_mladez=2018
redakce hstrebic.cz
Tom 15.8.2017, 13:23
Musím opravdu pochválit Vaši práci na sociálních sítích, oproti minule se hodně zvedla 👍 Jen tak dál!

Odpověď:
Děkujeme za pochvalu, to se opravdu nestává často. :-) Snažíme se, aby fanoušci měli informace bezprostředně a rychle a sociální sítě jsou k tomu ideální. Věříme, že budete spokojen i nadále.
redakce hstrebic.cz
Lubomír Kounek (lubomir.kounek@email.cz - Želetava) 10.8.2017, 12:44
Dobrý den,reaguji na vaši odpověď panu Němcovi dne 31.7. Prosim opravte si,ze jsou permanentky již v prodeji.. Já na základě této vaší odpovědi si pro ní dnes šel na sekretariát,kde mi Dan Šlapák řekl,že v prodeji budou snad příští týden... díky.

Odpověď:
Dobrý den. Informace, kterou jsme dostali byla taková, že permanetky budou v prodeji od prvního přípravného utkání. Kde se stala chyba nevíme a za komplikace se tímto omlouváme.
redakce hstrebic.cz
Spacek 7.8.2017, 20:07
Zdravim budou permice zitra na pokladnach

Odpověď:
Dobrý den. Promiňte, četli jsme až po utkání. Permanentky na stání a na deset zápasů by na pokladně měly být v prodeji při každém přípravném utkání.
redakce hstrebic.cz
David 7.8.2017, 14:32
Dobrý den, až bude soupiska kompletní, nechcete s každým hráčem udělat dotazník, např. Kde začínal s hokejem jeho oblíbené věci atd. a připsat to k jeho profilu? Děkuji za odpověd

Odpověď:
Dobrý den. Tenhle nápad už jsme měli, dotazníky jsme dělali loni a pár jsme jich i uveřejnili na webu. Bohužel to nedopadlo moc dobře, odpovědi na otázky, které hráči dostali písemnou formou došly jen třeba dvěma slovy atd. Prostě to nemělo moc velkou vypovídací hodnotu. NIcméně děkujeme za podnět. ještě to promyslíme, jakou formou to případně udělat.
redakce hstrebic.cz
Marek Nemec 7.8.2017, 10:46
Dobry den do kolika jsou na sekretariatu ?

Odpověď:
Dobrý den. Na sekretariátu byste měl někoho zastihnout vždy do 15:00, v pátek do 14:00.
redakce hstrebic.cz
Jakub Lochman (lev.lochman@seznam.cz) 4.8.2017, 09:33
Dobrý den,
Byl přenos přípravného zápasu na tvcom.cz klubový? Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den. jednalo se o testovací provoz.
redakce hstrebic.cz
Honza 2.8.2017, 17:47
Dobrý den, jak jsem někdy v květnu lehce kritizoval grafickou stránku, tak musím pochválit za zlepšení! :) hned to vypadá líp a profesionálněji jak je grafika sjednocená. Obrázek výsledku zápasu na instagramu (dle mě se může sdílet i na facebook), tak i obrázek pozvánky na zápas na facebooku vypadají dost dobře! Ještě by to chtělo na mistrovské zápasy grafiku sestavy, ale třeba na tom pracujete! Ať se daří..
Odpověď:
Dobrý den. Ano trošku jsme na tom zapracovali, vytvořili jsme jednotný design jak pozvánek, tak i výsledků atd. Na starosti to má Jakub Řezáč, který to zvládá výborně a my jsme moc rádi, že se Vám tato práce líbí. Naplno vše spustíme až s mistrovskými zápasy. Ještě to vše ladíme, aby to klapalo od začátku sezóny naplno.
redakce hstrebic.cz
Marek Nemec (Mor.Budejovice) 31.7.2017, 13:44
Dobry den da se koupit pernice ??

Odpověď:
Dobrý den. Zatím ne. Budeme o zahájení prodeje informovat. Zatím lze zakoupit pouze dárkový poukaz a to každý den na sekretariátu, jakmile bude zahájen samotný prodej, bude informce na webu - odkaz na článek zde - http://www.hstrebic.cz/clanek.asp?id=Po-trech-letech-se-zveda-cena-vstupneho-koupi-permanentky-usetrite-poukazy-jiz-v-prodeji-5989
redakce hstrebic.cz

Další stránky
123456>>
VYHLEDÁVÁNÍ
AKTUÁLNĚ NA WEBU

ZDR - TRE 2:3 sn - Třebíčští porazili Žďár i podruhé, zdolali jej po nájezdech

T ř e b í č - Pátý přípravný zápas měli na programu hokejisté Horácké Slavie Třebíč. Zajížděli k němu na led druholigového Žďáru nad Sázavou. Jak trenéři avizovali, nechali odpočívat zkušené hráče první formace, chybělo také několik marodů. Naopak do kádru byli zařazeni na zkoušku příchozí obránce Lukáš Spurný a útočník slovinského původu Rok Macuch, oba z Olomouce. Třebíčští vedli 2:0 a do půli zápasu byli lepším celkem. Pak ale museli až příliš často, dohromady jedenáctkrát, na trestnou, z toho dvakrát čelili přesilovkám pěti proti třem. Ty dokázali domácí využít a po šedesáti minutách byl tak stav utkání 2:2. Prodloužení nerozhodlo, v nájezdech pak uspěli pouze třebíčští Silvester Kusko a Jan Wasserbauer.

 
SERVIS
 
 
Copyright © 2002-2017 SK Horácká Slavia Třebíč & eSports.cz, s.r.o. | redakce webu | RSS