Fanzone » Ptejte se » Redakce webu

Ptejte se redakce webu www.hstrebic.cz.

 
Formulář dotazu
text příspěvku:
prosím nevyplňovat
jméno: email: město:
Otázky | Odpovědi
 

Vyplňte prosím všechny kolonky.
Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 3064 odpovědí v této kategorii celkem.

David 14.4.2017, 12:00
Nějaké informace o přípravě nebo o hráčích nejsou? Nebylo by na škodu už vědět, kdo tady bude dál působit apod.

Odpověď:
Dobrý den. Příprava začne v pondělí 24. budna dopoledne. Buď ještě ten den, nebo druhý den dopoledne přineseme všechny informace, které se nám podaří získat.
redakce hstrebic.cz
Jelen 6.4.2017, 10:58
Jak to vypadá z rekonstrukcí? pořád žádné informace pro veřejnost

Odpověď:
Dobrý den. Zatím nemáme zprávy o nějakém posunu v této věci. Podle posledních zpráv, které se k nám dostaly, by mohla proběhnout v roce 2019.
redakce hstrebic.cz
Míla 6.4.2017, 10:42
Nebylo by možné zveřejnit i tabulku baráže o WSM ligu ? Soupeří tam Jablonec n.Nisou, Havlíčkův Brod a Vsetín. Děkuji Vám za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den. Tabulka Kvalifikace o WSM Ligu patří stále pod druhou ligu. Není to klasická baráž, protože se jí neúčastní nikdo z první ligy. Jakmile bude o postupujícím rozhodnuto, dojde k úpravám i na našem webu v sekci ODKAZY.
redakce hstrebic.cz
Míla (pejzlm@seznam.cz - Světlá nad Sázavou) 28.3.2017, 10:13
Světlá nad Sázavou vyhrála krajskou ligu mužů Pardubického kraje a převzala z rukou Vladimíra Martince pohár pro vítěze, když zdolala Českou Třebovou 3:2 na zápasy. Pomáhali nám i hráči juniorů HS Třebíč Honza ŠIMKA a Ondřej URBAN, kteří u nás hostovali a měli možnost seznámit se s hokejem v dospělé kategorii. Oběma patří velký dík za velmi dobré odvedené výkony. Kluci díky a ať se Vám nadále kariéra úspěšně rozvíjí.

Odpověď:
Dobrý den. Víme o tom. Lidé ze Světlé nám poslali i fotku na náš facebook.
redakce hstrebic.cz
Dan 26.3.2017, 09:34
Dobrý den, víte už zhruba, kteří hráči tu zůstanou a kteří naopak odejdou? Děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den. Zatím takovou informaci nemáme. Hráči teď čerpají dovolenou, suchá příprava by měla začít 24. dubna a to už by mělo být podstatně jasněji.
redakce hstrebic.cz
Peťa 8.3.2017, 17:38
Dobrý den, mohu se zeptat, kdy tak zhruba začíná suchá příprava? díky

Odpověď:
Dobrý den. Konkrétní datum zatím neznáme. V minulých letech to bylo cca jeden měsíc po konci sezóny. Jakmile dostaneme konkrétní zprávy a data, budeme na webu informovat.
redakce hstrebic.cz
David 5.3.2017, 17:59
Dobrý den, bude nějaká posezonní autogramiáda?

Odpověď:
Dobrý den. V plánu zatím žádná taková akce nebyla, nikdo nepočítal s tak rychlým koncem sezóny. Hráči teď mají do úterý volno a pak se uvidí, jaký program jim naordinují trenéři. Pokud by se nějaká akce pro fanoušky uskutečnila, budeme o tom samozřejmě informovat.
redakce hstrebic.cz
fanda (HS Třebíč) 1.3.2017, 15:29
http://www.hstrebic.cz/clanek.asp?id=5963&passw=d08a78506c10d9bf6f75e0ffe7299b77

Zdravím, je smutné, že někteří letití redaktoři webu HST si nepamatují nedávnou minulost, kdy jsme srovnali sérii s Mladou Boleslaví v semifinále!
Opravte si tuto nepřesnost. Tahle je opravdu hodně trapná...

Odpověď:
http://www.hstrebic.cz/zapas.asp?sezona=2013
pavlina trnkova (sikulajda@email.cz - opatov) 25.2.2017, 11:59
mam puk který vystrelil brankar Vejmelka a kdybych si ho chtěla byc si ho nechat podepsat vlatno rucne od kapitana dolnicka a na druhou stranu od hrace mrazka budeli to mozne

Odpověď:
Dobrý den. Ozvěte se prosím na mail j.mokry@centrum.cz. Podpis od Davida Dolníčka Vám zařídím. Petr Mrázek momentálně hraje za Olomouc, takže jeho podpis asi neseženu.

Odpověď:Jiří MOkrý - www.hstrebic.cz
Rosťa (Třebíč) 16.2.2017, 16:41
Dobrý den, v rozpočtu města na letošní rok je částka 3 miliony Kč na revitalizaci zimního stadionu, už se ví na co konkrétně bude použita?
Děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den. Omlouváme se, ale redakce o tom žádnou informaci nemá. Článek o chystaných opravách a investicích do stadionu přinášíme až po skončení sezóny. Třeba v té době už budeme vědět víc, než teď.
redakce hstrebic.cz

Další stránky
123456>>
VYHLEDÁVÁNÍ
AKTUÁLNĚ NA WEBU

Krátký pohled na další sezónu v prvoligové historii, uplynulý ročník 2016 – 2017

T ř e b í č - Hokejová sezóna 2016/17 skončila pro Třebíč ve čtvrtém zápase play-off proti Slavii Praha už v pátek 3. března, s odstupem několika týdnů přinášíme její stručné shrnutí. Připomeňme si ještě jednou průběh jubilejní 20. prvoligové sezóny Horácké Slavie, která přinesla vynikající 5. místo po základní části – nejlepší možné umístění za kvartetem favoritů s extraligovými ambicemi: Českými Budějovicemi, Jihlavou, Kladnem a Slavií Praha.

 
SERVIS
 
 
Copyright © 2002-2017 SK Horácká Slavia Třebíč & eSports.cz, s.r.o. | redakce webu | RSS