Fanzone » Ptejte se » Redakce webu

Ptejte se redakce webu www.hstrebic.cz.

 
Formulář dotazu
text příspěvku:
prosím nevyplňovat
jméno: email: město:
Otázky | Odpovědi
 

Vyplňte prosím všechny kolonky.
Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 3117 odpovědí v této kategorii celkem.

paja (sikulajda@email.cz - opatov) 18.10.2017, 20:06
Dobry vecer
Chtela bych se zeptat proc nedavtedo branky moc brankare Jekla
Když chyta brankar Jekl mal kdy prohraji kdezt když chyta jiny brankar vždy ponejvic prohraji
Jsem fandahoracke slavii a moc me mrzi když prohraji


Odpověď:
Dobrý den. Jste v sekci Ptejte se redakce a redakce webu sestavy k zápasům nedělá. My o nich pouze informujeme.
redakce hstrebic.cz
John 5.10.2017, 08:17
Dobrý den,

Co je s Ríšou Kristlem ?

Odpověď:
Dobrý den. Ztaím je mimo základní sestavu a to z výkonnostních důvodů.
redakce hstrebic.cz
Dany Heatley (Třebíč) 3.10.2017, 16:49
Dobrý den, vážím si vaší práce co děláte pro HST, ale prosím dávejte si pozor na ty překlepy, je to skoro v každém článku nebo příspěvku na fb. V tom o gólu měsíce třeba tohle HoráckéS Mlavie nebo Silevestera Kuska. Netrvá přece tak dlouho si to po sobě přečíst, musíte sami uznat, že to vypadá na oficiálním webu blbě. Nemyslím to zle, jen vás na to chci upozornit. Ať se daří.

Odpověď:
DObrý den. Máte samozřejmě pravdu. Je to dáno snahou rychle tu danou informaci na web, nebo fb dostat. Proto pak ty překlepy. Dáme na to větší pozor.
redakce hstrebic.cz
Jerry 1.10.2017, 16:54
Dobrý den,

Filip Král a David Sedláček byli odstraněni z oficiální soupisky. Znamená to, že už v Třebíči nepůsobí? Jinak u D. Svobody nemáte aktuální výroční klubu, stejně jako u T. Bartejse.

Přeji příjemný den.

Odpověď:
Dobrý den. Oba hráči za Třebíč už nastupovat nebudou, jejich další situaci aktuálně neznáme. O fotografiích víme, v brzké době je vyměníme za aktuální.
redakce hstrebic.cz
jan (jan.lenka.p@seznam.cz - Třebíč) 27.9.2017, 22:25
Dobrý večer.Nevím,koho se zeptat,proč byly zrušeny deseti zápasové pernamentky.Dostávali jsme je v práci,jako firemní benefit.Teď byly bohužel zrušeny.Takže to teď vypadá,že klub o diváky nestojí.Děkuji za odpověď,nebo přeposlání odkazu odpovědné osobě.

Odpověď:
Dobrý den. Podle informací od klubu byly desetizápasové permanetky zrušeny proto, že nový online systém tuto možnost neumí. Musel by se předělat pro všechny kluby, které tento systém využívají. Firma ale má možnost pořídit vám normální permanentky a ty zapůjčovat na vámi vybraná utkání. Třeba u ČEZ na elektrárně v Dukovanech to takto funguje bez problému. Určitě klub o diváky stojí, také proto jim nabídl možnost zakoupit si vstupenky pohodlně online.
redakce hstrebic.cz
thomas (tomas53@seznam.cz) 27.9.2017, 19:09
dobry den..mohu se zeptat kdo pomaha panu Svobodovi ?prece jen kustod a maser neni prace pro jednoho cloveka!dekuji za odpoved
Odpověď:
Dobrý den. Asi myslíte pana Sýkoru. Jarda Sýkora zvládá obě věci výborně, samozřejmě úzce spolupracuje s Luďkem Popelou a s masážemi mu externě pomáhá ještě jeden masér. Stejně jako hráči na ledě i práce v zázemí klubu je týmovou záležitostí.
redakce hstrebic.cz
Miloš 25.9.2017, 20:06
Dobrý den, malá výtka k přenosům na tvcom. Proč každý zápas se šachuje s grafikou? Nejlepší byla ta původní na první dva domácí zápasy, kde byly zobrazovány i tresty, nebylo to rušivé a design byl povedený. Dále vím, že se vše asi ještě ladí, ale zvuk jde cca o 25 vteřin později, udělejte s tím prosím něco :) jinak abych jen nekritizoval, tak chválím kvalitu obrazu! Pěkný večer přeji

Odpověď:
Redakce webu přenosy neorganizuje ani se na nich nijak nepodílí. Ale vyřídíme to zodpovědným lidem.
redakce hstrebic.cz
Karel Vašíček (riker@volny.cz - Praha) 25.9.2017, 17:55
Dobré odpoledne, bohužel pokračuji v dotazech na redakci webu a ne na vedení klubu. Proč prosím na přenosu (nově na tvcom), s Liťákem, je stále v v záhlaví logo a název soupeře Rytíři Kladno.. ??
jen drobnost, ale mrzí. Děkuji.

Odpověď:
Redakce webu přenosy neorganizuje ani se na nich nijak nepodílí. Ale vyřídíme to zodpovědným lidem.
redakce hstrebic.,cz
Jerry 13.9.2017, 16:42
Dobrý den, jen nepodstatný detail... U portrétové fotografie D. Svobody nemáte výroční logo klubu.

Btw. budou fotografie i nově příchozích hráčů, jak Nedbal, Půža, Král, Gajarský, Dostál, atd?

Odpověď:
Dobrý den. Díky za upozornění, opravíme. Vámi jmenované hráče samozřejmě nafotíme, jakmile k tomu bude příležitost. Někteří zatím jezdí jen na zápasy. Potřebujeme, aby tady hráč byl na tréninku, kdy je na focení čas.
redakce hstrebic.cz
Karel Vašíček (riker@volny.cz - Praha 8) 9.9.2017, 19:42
Dobrý den, všem.
Na ZMS, Elitex i TJ.. HD kvalita přenosů, by asi byla fajn, narozdíl od loňských, ale skutečně, nejsou jiné možnosti plateb přenosů?... možnost účtů,... atd.. 188km,je dost ale vloni, jsem aspoň něco měl. Nebo prosím pusťte práva i na tipsport TV.
Děkuji za Vaši úvahu.A samozřejmě hodně zdaru do další sezóny.


Odpověď:
Děkujeme za dotaz na redakci, ale tyto věci redakce webových stránek neřeší, není to v její kompetenci. My máme za úkol informovat a zprostředkovávat informace fanouškům.
redakce hstrebic.cz

Další stránky
123456>>
VYHLEDÁVÁNÍ
AKTUÁLNĚ NA WEBU

JIH - TRE 3:2sn - Třebíčští mladíci vydolovali bod z utkání s rezervou Jihlavy

T ř e b í č - Mladší dorostenci Horácké Slavie Třebíč zajížděli k dalšímu kolu Regionální ligy do Jihlavy. Soupeře v první třetině přehráli. Postupem času se však hra vyrovnala a vyrovnané bylo skóre i po šedesáti minutách a to zásluhou třebíčského Lukáše Přidala (foto), který vstřelil obě branky svého týmu. Pak přišly na řadu samostatné nájezdy, v nichž byli šťastnější domácí hráči.

 
SERVIS
 
 
Copyright © 2002-2017 SK Horácká Slavia Třebíč & eSports.cz, s.r.o. | redakce webu | RSS