22.kolo, pátek 12.12.2014
ZDR ZDR
0:50:2, 0:2, 0:1
Branky a nahrávky: 13.Urban (Tůma), 20.Maštera (Tůma, Urban), 25.Tůma, 26.Maštera (Tůma, Urban), 52.Burian (Březka). Rozhodčí: Michal – Klouda, Musil. Vyloučení: 2:6, navíc Machovec 10 minut OT a Rozmarín (oba Žďár) 5+OK zásah do hlavy. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 92. Průběh utkání: 0:5.
SKLH Žďár nad Sázavou: Neubauer (od 25.Peška) – Klíma, Macky, Machovec, Jankovský, Dörrer, Trejbal, Němec, Nedvěd, Štefka, Šmída, Rozmarín, Prchal, Hejtmánek, Mareček, Chylík
SK Horácká Slavia Třebíč: Šoustal – Michálek, Erat, Tůma, Procházka, Sigmund, Kajnar, Svoboda, Strnad, Bernat, Burian, Urban, Wasserbauer, Pokorný, Tichý, Březka, Maštera