1.kolo, pátek 23.9.2016
7:22:1, 1:0, 4:1
ZDR ZDR
Branky a nahrávky: 3.Všetečka (Matov), 6.Burian, 23.Matov (Urban), 42.Všetečka (Urban, Hort), 48.Burian (Hort), 49.Urban (Všetečka, Matov), 57.Caha (Kajnar, Strnad) – 13.Kašpar (Nagy), 53.Faizrakhmanov (Kašpar). Rozhodčí: Pokorný – Horký, Nechvátal. Vyloučení: 4:5 . Využití: 2:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 30. Střely na branku: 36:19. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 6:1, 6:2, 7:2.
SK Horácká Slavia Třebíč: Šoustal – Pokorný, Caha, Všetečka, Urban, Burian, Wasserbauer, Strnad, Hort, Matov, Kajnar, Erat, Tůma
SKLH Žďár nad Sázavou: Peška (10.Koreň) – A.Němec, Jankovský, Klíma, Macky, Geba, Budín, Faizrakhmanov, Kašpar, Nagy, Nedvěd, Nečas, Šmída, Machovec, Rozmarín, R.Němec

První utkání letošní sezóny odehrály Bílé hvězdy na domácím ledě proti velmi houževnatému soupeři ze Žďáru. Po dvě třetiny byla hra velmi vyrovnaná, obě mužstva sváděla boje o každý puk, v poslední části hry ale soupeřův odpor třebíčští junioři zlomili a utkání nakonec vyhráli vysoko 7:2.

Roman Mejzlík - Horácká Slavia Třebíč: "Bylo to první utkání v sezóně a my jsme ho zvládli výsledkově, i když hra nebyla úplně podle našich představ. Výsledek je trošku klamavý, soupeř byl hodně houževnatý a nám se podařilo ho zlomit až v poslední třetině.Byl to boj do poslední chvíle a my jsme rádi, že jsme utkání zvládli."