2.kolo, neděle 25.9.2016
0:30:2,0:0, 0:1
PIS PIS
Branky a nahrávky: 11. Jiřinec (Bárta), 12. Volf(Duchoň, Rod), 48. Duchoň (Koutenský, Rod) Rozhodčí: Ondráček - Jelec, ŠŤastná. Vyloučení: 5:5. Využití: 0:1. V oslabení:0:0 . Diváci: 30. Střely na branku: 19:26.
SK Horácká Slavia Třebíč: Šoustal (Svoboda) - Pokorný, Všetečka, Urban, Tichý, Burian, Wasserbauer, Strnad, Hort, Matov, Kajnar, Erat, Tůma
IHC Písek: Kadlec (Brož) - Švagr, Frühauf, Koutenský, Kozák, Stodolovský, kříž, Koc, Jiřinec, klas, Bárta, Volf, Rod, Duchoň, Strnad, Javůrek, torba, Kastner, Marek, Telúch

Reportáž z utkání není k dispozici

Roman Mejzlík - SK Horácká Slavia Třebíč: "Věděli jsme, že Písek má velice dobré a zkušené mužstvo, jeho hráči už mají hodně odehráno, my jsme nechtěli, aby nás soupeř donutil dělat chyby. Ty jsme ale bohužel udělali už v polovině první třetiny a soupeř hned po pár vteřinách trestal dvěma brankami. Myslím, že to určilo i ráz celého utkání.Trápili jsme se v koncovce, nedokázali jsme se prosadit a i když jsme měli nějaké přečíslení, tak to soupeř vždy dobruslil. Moc šancí nebylo a když byly, nedokázali jsme je využít ani my ani soupeř. V poslední třetině při přesilovce soupeře propadl puk do brány a tak jsme prohráli 0:3. Škoda, že jsme nedali gól aspoň za tu snahu a bojovnost v tom počtu, v jakém jsme byli, bychom si ho zasloužili, ale sezóna bude dlouhá, nesmíme věšet hlavy dolů, musíme pracovat dál a připravit se na další těžký zápas, který nás čeká už v pátek."