9.kolo, pátek 21.10.2016
JHR JHR
2:60:5, 1:0, 1:1
Branky a nahrávky: 26.Přibyl, 48.Nikodým – 8.Nejedlý (Strnad, Caha), 8.Všetečka (K.Svoboda), 9.Tůma (Urban), 10.Nejedlý (Dvořák, Caha), 10.Matov (Všetečka), 44.Tichý (Tůma, Hort). Rozhodčí: Mertl – Jeletz, Kuřítko. Vyloučení: 2:0. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 18. Střely na branku: 13:59. Průběh utkání: 0:5, 1:5, 1:6, 2:6.
KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Koreň – Pokorný, Budín, Baxa, Přibyl, Nikodým, Fixa, Škola, Štrajt, Růžek, Jon, Hřebík
SK Horácká Slavia Třebíč: D.Svoboda (30.Pavlas) – Pokorný, Všetečka, Urban, Šimka, Burian, Strnad, Hort, Matov, Erat, Tůma, Tichý, Caha, Nejedlý, K.Svoboda, Dvořák

Bílé hvězdy o osudu zápasu rozhodly už mezi osmou a desátou minutou, kdy se střelecky prosadily hned pětkrát. Utkání se ve zbývajícím čase prakticky jen dohrávalo.

Roman Mejzlík - Horácká Slavia Třebíč: „Začali jsme slušně. Hra byla vyrovnaná, ale pak jsme během dvou minut dali pět gólů a od toho se pak utkání odvíjelo. Potom jsme spíš hráli údržbu a šetřili síly na další zápas. Nějaké šance jsme měli, ale neproměnili je. Výsledkově dobré, ale hra nic moc, bylo to i tím, že jsme rozhodli už v první třetině,“