14.kolo, pátek 11.11.2016
3:4sn 1:0, 1:3, 1:0
TAB TAB
Branky a nahrávky: 13. Burian (Wasserbauer, Strnad), 40. Matov, 52. Pokorný (Hort) – 26. Vojtěch Prchal (Kubeš), 37. Jelínek (Hubáček, Skalický), 40. Václav Prchal (Vojtěch Prchal), rozhodující nájezd: Reiterman. Rozhodčí: Čuňočka – Linhart, Kleprlík. Vyloučení: 3:0. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 50.
SK Horácká Slavia Třebíč: Šoustal – Pokorný, Urban, Šimka, Burian, Wasserbauer, Strnad, Hort, Matov, Erat, Tůma.
HC Tábor:

Reportáž není k disozici

Roman Mejzlík - Horácká Slavia Třebíč: "Z minima jsme vytěžili maximum. Od začátku jsme tahali za kratší konec, i když jsme potom z náhodné akce vedli. Soupeř byl aktivnější a my ve druhé třetině přežili klinickou smrt, když jsme se několik minut nemohli dostat do třetiny. Hosté měli lepší pohyb, zatímco my jsme z minima akcí dali tři góly a mohli uhrát i nájezdy, ale to by byla veliká náhoda a vůči soupeři nespravedlnost. Tábor nás jasně přehrál a my můžeme být rádi za bod. Dobře nám chytal brankář, ale jinak nám nefungovalo téměř nic. Ještě bych chtěl ocenit fair-play gesto hráče hostů, který za stavu 3:2 pro ně odmítl přesilovku a rozhodčímu přiznal, že se jejich hráči srazili sami. To se moc často nevidí, a proto je potřeba připomenout, že ve sportu jsou pořád lidé slušní a féroví. Tím Tábor možná přišel o bod, ale na světě jsou i důležitější věci jako poctivost."