33.kolo, neděle 5.2.2017
KRK KRK
3:110:3, 1:6, 2:2
Branky a nahrávky: 36.Tatar (Opočenský), 45.Sedláček (trestné střílení), 59.Špetla - 12.Kajnar (Nejedlý, Pokorný), 14.Urban (Matov, Všetečka), 19.Všetečka (Wasserbauer, Strnad), 21.Všetečka (Hort, Urban), 26.Všetečka (Urban, Matov), 29.Hort (Všetečka), 33.Urban (Všetečka, Wasserbauer), 37.Matov (Šimka, Všetečka), 40.Caha, 47.Michálek (Tůma, Svoboda), 54.Michálek (Strnad, Tůma). Rozhodčí: Veinfurter - Řezníček, Zeman. Vyloučení: 2:2. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 36. Střely na branku: . Průběh utkání: 7:0, 7:1, 9:1.
HC Krkonoše: Musílek - Špetla, Štoček, Opočenský, Lamač, Novotný, Vodseďálek, Sedláček, Tatar, Háze, Václavek, Patzeilt, Kynčl
SK Horácká Slavia Třebíč: Pavlas - Pokorný, Caha, Všetečka, Urban, Šimka, Michálek, Nejedlý, Wasserbauer, Svoboda, Strnad, Hort, Matov, Kajnar, Tůma