35.kolo, neděle 19.2.2017
VPO VPO
2:41:1, 1:2, 0:1
Branky a nahrávky: 15. Vít (Klička, Tichý), 31. Macoun (Kukačka) - 18. Všetečka (Šimka), 28. Všetečka (Matov, Urban), 29. Michálek (Tůma, Caha), 60. Tůma (Michálek, Burian). Rozhodčí: Výborný – Marek, Ovsík. Vyloučení: 4:4. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 33. Střely na branku: 39:47.
TJ Slavoj Velké Popovice:
SK Horácká Slavia Třebíč: Šoustal - Caha, Všetečka, Urban, Šimka, Michálek, Burian, Strnad, Hort, Matov, Tůma.

Reportáž z utkání není k dispozici

Roman Mejzlík - Horácká Slavia Třebíč: „Jak jsem po pátečním zápase říkal, že se nám vyhýbala zranění, tak teď se nám rozšířila marodka a těžce jsme dávali dohromady sestavu. Navíc dorostenci měli rozehraný zápas, tak jsme je nemohli použít, a proto jsme přijeli v sestavě, v jaké jsme přijeli. Utkání jsme zvládli takticky, dobře odehráli dvě třetiny a ve třetí jsme čekali na šance, které sice přišly, ale nedali jsme je. Dokázali jsme odskočit na 3:1, ale domácí ještě do konce druhé třetiny snížili. Ve třetí části jsme dodrželi taktiku a zápas dotáhli do vítězného konce. Cenné body pro nás, protože Popovice jsou nevyzpytatelný soupeř, který góly dávat umí. Šance byly na obou stranách a divákům se zápas musel líbit. Klukům patří poděkování, někteří hráli se sebezapřením."