6.kolo, neděle 2.10.2016
HBR HBR
9:02:0, 5:0, 2:0
Branky a nahrávky: 2. Pártl (Trupl), 5. Košťál (Klofáč), 22. Rybáček (Vacík), 26. Pártl (Dudek), 39. Klofáč (Kulhánek, Vacík), 40. Rybáček (Kerber), 45. Vacík (Rybáček, Dvořák), 51. Vacík (Fiala). Rozhodčí: Doležal - Holenda. Vyloučení: 4:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 52. Střely na branku: . Průběh utkání: .
BK Havlíčkův Brod: Král (od30. Juřicová) - Vacík, Kerber, Matula, Trupl, Horáček, Kulhánek, Dudek, Rybáček, Fiala, Vacík, Klofáč, Pártl, Košťál, Brdičko, Dvořák
SK Horácká Slavia Třebíč: Dobrovolný (od 40. Drapač) - Dvořák, Škrdlová, Doležal, Koňařík, Sobotka, Vedral, Mojdl, Průša, Svoboda A., Kotačka, Svoboda D., Růžička, Makovička, Čtveráček, Spilka

Reportáž z utkání není k dispozici

Karel Vejmelka - SK Horácká Slavia Třebíč:: "Věděli jsme o síle soupeře, který ještě vloni hrál extraligu. Bohužel nám ze sestavy vypadli tři klíčoví obránci, čímž naše zápasové vyhlídky na dobrý výsledek poklesly. První třetinu jsme odehráli celkem dobře, přestože jsme poměrně rychle dvakrát inkasovali. Ovšem v prvních deseti minutách druhé třetiny jsme totálně vypadli ze hry, dělali jsme hodně i taktických chyb a soupeř pětkrát skóroval. V závěrečném dějství jsme se zlepšili, lépe jsme bránili, ale střelecky jsme se tentokrát neprosadili. Soupeř byl po všech stránkách hokejovější, což si musíme přiznat a pogratulovat mu k vítězství.¨