12.kolo, neděle 30.10.2016
CEB CEB
5:13:0, 1:0, 1:1
Branky a nahrávky: 7. Anderle (Škvarek), 14. Pouzar (Cibuzar, Kouba), 18. Škvarek (Schwartz), 22. Hrubec, 56. Škvarek (Schwartz) - 41. Vedral. Rozhodčí: Hamr - Voves, Bušta. Vyloučení: 2:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 50.
ČEZ Motor České Budějovice: Ludvík (od 32. Korytár) - Pojar, Řehout, Ryba, Cibuzar, Endl, Kouba, Anderle, Škvarek, Hanák, Masopust, Hrubec, Schwartz, Pouzar
SK Horácká Slavia Třebíč: Dobrovolný - Dvořák, Škrdlová, Koňařík, Patočka, Němec, Strnad, Sobotka, Spilka, Kotačka, Průša, Svoboda D., Svoboda A., Vedral, Doležal, Makovička, Čtveráček

Reportáž z utkání není k dispozici

Karel Vejmelka - Horácká Slavia Třebíč: "Utkání jsme nezačali vůbec dobře. Byli jsme málo aktivní vepředu a nedůrazní v zadních řadách a nechali jsme soupeře třikrát skórovat. S touto třetinou jsem nebyl vůbec spokojen, nechali jsme hrát soupeře. Od druhé části se to zvedlo a výborně nám chytal gólman. Nebýt Šimona, tak byl brankový příděl výraznější. Hlavně jeho zásluhou jsme prohrávali pouze 4:0. Hned na začátku třetí třetiny se do samostatného úniku dostal nejaktivnější hráč Zdeněk Vedral a pověsil do víka. Ale jinak jsme se dostávali do šancí sporadicky, soupeř byl silnější v osobních soubojích, dobře bruslil a když jsem se dostali do přečíslení, tak jsem pokazili finální přihrávku. Dnes jsem na více neměli a domácí zaslouženě vyhráli."