24.kolo, pátek 23.12.2016
2:3sn1:1, 0:1, 1:0
JHR JHR
Branky a nahrávky: 9. Svoboda A. (Čtveráček), 49. Svoboda D. (Kotačka) - 16. Kalaj (Drbal), 35. Drbal, rozh. nájezd Drbal. Rozhodčí: Brabec - Erat, Mejzlík. Vyloučení: 4:2. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 28.
SK Horácká Slavia Třebíč: Pavlas - Dvořák, Vlk, Koňařík, Němec, Marek, Průša, Čtveráček, Mojdl, Makovička, Svoboda A., Kotačka, Svoboda D., Vedral, Spilka
KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Pachman - Kocar, Drbal, Novák, Martinů, Kalaj, Michal, Baxa, Mihulka, Soukup, Dubský, Bašta

Reportáž není k dispozici

Štěpán Oberreiter - Horácká Slavia Třebíč: „K dalšímu zápasu jsme nastupovali po 24-ti hodinách. První třetina byla z naší strany trošku rozháraná, vázla nám souhra a bylo tam spoustu nepřesností. Soupeř toho dokázal využít a opět jsme po vlastní chybě dostali gól. Sice jsme vyrovnali, ale hosté nám zase odskočili. Kluci poslední třetinu mleli z posledního, ale přesto dokázali vyrovnat a zápas dotáhnout k nájezdům. Jak se nám poslední trestná střílení dařila, tak tentokrát nám to nevyšlo. Těm samým hráčům,, kteří předešlá utkání rozhodovali, se tentokrát nájezdy nedařily. Loterii vyhrál soupeř a bral dva body. Kluci zápas odmakali, hrábli si na dno sil, ale na dvojzápasy nejsou zvyklí. Nicméně budeme dál bojovat. Po Novém roce nás čekají těžcí soupeři a my se budeme muset soustředit na skupinu o záchranu. Uvidíme, na které soupeře tam narazíme."