10.kolo, sobota 29.10.2016
5:54:2, 0:0, 1:3
LNS LNS
Branky a nahrávky: 4. Horký (Jaša), 6. Krotký (Kuba), 7. Svoboda (Krotký), 15. Svoboda (Bobrovský), 43. Krotký - 12. Jindra (Brothánek), 17. Sedláček (Bulík), 43. Sedláček, 52. Sedláček (Bulík), 60. Hoskovec ) Chladová, Bulík). Rozhodčí: Marek - Kotrba, Roupec. Vyloučení: 3:2. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 40.
SK Horácká Slavia Třebíč: Vejmelka - Šabatka, Bobrovský, Topol, Hrbáček, Bartoš, Němec, Krotký, Svoboda, Kuba, Horký, Jaša, Hanák, Oliva, Daňhel, Mašíček
HC Ledeč nad Sázavou: Krejčová - Menšík, Chladová, Čapek, Dubová, Brothánek, Bulík, Hoskovec, Jindra, Panský, Sedláček, Kouba, Čermák

Na domácím ledě přivítaly Bílé hvězdy soupeře z Ledče nad Sázavou a první třetin patřila jim. Neuplynulo ani deset minut a na světelné tabuli svítil stav 3:0. Hosté ale dokázali využít přesilovou hru a stav snížili. Výhodu při signalizovaném trestu ale dokázali využít i třebíčští hráči a stav 4:1 vypadal velmi uspokojivě. To ale bylo ze strany domácích vše. Přestali napadat, málo bruslili a i přes několik málo šancí, které si vytvořili, to bylo na delší dobu vše, co dokázali předvést. Soupeř využil nabízené šance a snížil stav utkání na 4:3. Bílé hvězdy ještě zvýšily své vedení na 5:3, soupeř ale dokázal nejen snížit, ale v poslední minutě i srovnat stav zápasu na 5:5.