21.kolo, sobota 28.1.2017
12:12:1, 5:0, 5:0
HBR HBR
Branky a nahrávky: 10. Voznica (Vildomec), 15. Havlíček, 23. Voznica (Dobrovolný), 30. Beneš (Vildomec, Svoboda), 35. Beneš (Vildomec), 36. Trnková (Voznica), 38. Beneš (Vildomec), 43. Havlíček (Mráček), 49. Svoboda (Vildomec), 55. Havlíček (Strnad), 56. Strnad (Havlíček), 59. Prokeš - 6. Kachlíř J. (Kozlík). Rozhodčí: Mejzlík T. - Mejzlík M.. Vyloučení: 8:5. Využití: 2:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 44.
SK Horácká Slavia Třebíč: Rygl (od 30. Málek) - Suchánek, Hošťálek, Voznica, Cholava, Dobrovolný, Strnad, Beneš, Vildomec, Mráček, Prokeš, Trnková, Havlíček, Bartoš, Brabec, Svoboda
BK Havlíčkův Brod: Bělohlávek (od 30. Gablech) - Kozlík, Kachlíř J., Kachlíř D., Brož, Kocman, Mrtka P., Mrtka R., Kraučuk, Hospodka, Pazderka, Mička