25.kolo, sobota 25.2.2017
15:32:2, 7:0, 6:1
VME VME
Branky a nahrávky: 8. Zamazal E. (Bláha), 17. Zamazal D., 21. Zamazal D. (Hájek), 24. Zamazal D., 27. Šoltés (Bláha), 29. Hájek, 30. Havlíček (Svoboda), 31. Šoltés (Budín), 36. Šoltés (Budín), 53. Suchánek (Šoltés), 54. Hájek (Zamazal E.), 57. Suchánek (Bláha), 58. Havlíček, 60. Budín, 60. Hájek (Voznica, Zamazal E.) - 18. Jurný, 20. Zeman (Jurný), 55. Jurný. Rozhodčí: Mezlík - Kotrba. Vyloučení: 2:1. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 55.
SK Horácká Slavia Třebíč: Rygl (od. 29. Málek) - Suchánek, Svoboda L., Voznica, Cholava, Dobrovolný, Bláha, Mráček, Prokeš, Havlíček, Svoboda F., Budín, Zamazal E., Zamazal D., Hájek Šoltés
HHK Velké Meziříčí: Šibor - Zeman, Vrzal, Jašek, Katolický, Čamek, Němec, Vejmola, Kratochvíla, Krejčí, Katolický, Jurný, Pacal

Až do 25. minuty utkání to vypadalo, že led bude patřit bratrům Zamazalovým. V 8. minutě otevřel skóre utkání Erik, jeho bratr Denis pak nasázel soupeři tři branky za sebou. Soupeř stačil do konce první třetiny vyrovnat a tak třetí branka Denise znamenala zvýšení skóre ve prospěch domácích a ti začali na ledě úřadovat.

Ve druhé části hry nasázeli soupeři 7 branek, tady se zase vyřádil Jakub Šoltés, který svůj hattrick vstřelil v rozmezí sedmi minut. Na další hattrick tohoto utkání si jednou brankou ve druhé třetině zadělal také Jakub Hájek, který si další dva údery pro soupeře nechal do poslední třetiny. Dvěma brankami zvýšili skóre také Tomášové Suchánek a Havlíček. Zcela odevzdaného soupeře pak 12 sekund před koncem utkání patnáctou brankou dorazil Samuel Budín.