23.kolo, pátek 6.1.2017
4:11:0, 1:1, 2:0
CRU CRU
Branky a nahrávky: 1. Kyncl (Viskot), 38. Kyncl (Trnka, Mojdl), 48. Nejedlý (Dvořák), 59. Nejedlý (Dvořák, Kyncl) – 32. Topolský (Hudec, Kmoníček) Rozhodčí: Pokorný – Šťastná, Čurilla Vyloučení: 3:4, navíc Kmoníček (Chrudim) 10 minut osobní trest Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 40.
SK Horácká Slavia Třebíč: Kružík – Marek, Škareda, Svoboda, Viskot, Vlk, Průša, Caha, Trnka, Nejedlý, Dvořák, Kyncl, Mojdl
HC Chrudim:

Reportáž z utkání není k dispozici

Radek Novák - SK Horácká Slavia Třebíč: Máme za sebou svátky a přelom roku. Přestávku jsme vyplnili odpočinkem i tréninkem. To, že se hrálo po tak dlouhé době, znamenalo spoustu nepřesností ve hře na obou stranách. Byli jsme důraznější v koncovce, i šancí jsme si vypracovali daleko více. Naše výhra je zasloužená a my si toho proti tomuto soupeři ceníme. Měli jsme mladý tým s hráči z mladšího dorostu. Pro ty kluky je to zase jiná rychlost, práce v soubojích a viděli jsme u nich určitý posun. Utkání zvládli dobře.